Esemény Valentin-napi akció!

  • Témaindító Deleted member 28593
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Guest
Valentines.png


Üdvözlet a Forge szerelmeseinek!

A romantika nagyon is benne van a levegőben, és Ámor élesíti nyílvesszőit, mivel az emberek világszerte arra készülnek, hogy értékeljék az életükben fontos személyeket.

Valentin-napon (február 14-én, hétfőn) történő bejelentkezéssel minden aktív játékos különleges ajándékot kap. Ez az ajándék az első világ alapján lesz kiosztva, ahová először bejelentkeztek, ezért kérjük, hogy mindenképpen azzal a fiókkal jelentkezzetek be, amelyikre szeretnétek megkapni!

A Valentin-napi akciókra február 14-én, hétfőn kerül sor, 09:00 órától. (CET).​

A következőkkel készültünk: a nap folyamán néhány gyönyörű ajánlatot teszünk népszerű termékekre. Kiárusításunk közép-európai idő szerint 09:00-kor kezdődik, és öt különböző ajánlatunk lesz, háromóránként egy új ajánlat lesz elérhető. Tehát győződj meg róla, hogy rendszeresen belépj a városodba, hogy ne maradj le semmiről!
Tétel eladás 1​
Tétel eladás 2​
Tétel eladás 3​
Tétel eladás 4​
Tétel eladás 5​
09:00 és 12:00 között​
12:00 és 15:00 között​
15:00 és 18:00 között​
18:00 és 21:00 között​
21:00 és 24:00 között​

Továbbá, bár az ajánlatok többször is megvásárolhatók lesznek a különböző világokban, az egyes ajánlatok vásárlási mennyisége korlátozott lesz. Kérjük, ezt mindenképpen ellenőrizd előre, és kérjük, figyelj kétszer is, hogy melyik világból vásárolsz, mivel sajnos nem fogjuk tudni átvinni az ajánlatokat a világok között.

Ne felejts el bejelentkezni február 14-én, hétfőn, hogy megtudd, milyen szép ajánlatok várnak rád! Várjuk a visszajelzéseket Itt!

--
Tisztelettel,
A Forge of Empires csapata
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent