Vajon mi ez? - kibeszélő téma

DeletedUser

Guest
Szerintem nem csak reformkor, hanem az összes jövőbeni kor, vagyis végleges FoE térkép.
Aztán majd ha ezzel végzünk, jöhet az űrutazás :)
 

DeletedUser21418

Guest
Világtérkép.
Észak-Amerika, Spanyolország és Franciaország felfedezve.
Még van egy csomó felfedezésre váró terület.
 

DeletedUser21403

Guest
Sztem a Pisai ferde torony!! Én magát a kérdést nem értem! Nagyon sok minden nem lehet!
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

A soron következő korban milyen haderők lesznek?
A tank és a Zeppelin gyár gondolom ebben lesz,de még mi lesz lehet tudni valamit?
 

DeletedUser

Guest
Időjárásjelentés: felhős ködös idő várható, a tompitott fényszoró használata kötelező!
 

DeletedUser

Guest
Mármint mi micsoda? Ja hogy az, szerintem egy devalvált dezoxiribonukleotida, amely két ellentétes hatású elektromágnesen impulzus között lebeg, a kvantumtér görbületei mögött meghúzódva, és arra vár, hogy a processzió, melynek adekvát módon szupervizora lett befejeződjön. Szerintetek is jól látom??? :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
ok most vettem észre, jó kis térkép, remélem hamarosan fel is lehet fedezni :)
 

DeletedUser11

Guest
Mármint mi micsoda? Ja hogy az, szerintem egy devalvált dezoxiribonukleotida, amely két ellentétes hatású elektromágnesen impulzus között lebeg, a kvantumtér görbületei mögött meghúzódva, és arra vár, hogy a processzió, melynek adekvát módon szupervizora lett befejeződjön. Szerintetek is jól látom??? :D:D:D

Én épphogy átmentem kémiából, meg fizikából, szóval szerintem minden helyén van amit gondolsz.
 
Fent