Kibeszélő Vadvilági esemény

Xantos Philus

Aktív tag
Mint tavaly is, rendkívül primitív és gyerekes dizájnja van ennek az eventes játéknak. Olyan, mintha egy idegesítő appreklámból vették volna ki. A különben megszokott bizonyos szintű realisztikus ábrázolásnak pedig nyoma sincs, így bele sem tudja magát élni magát az ember, mint a többi évszaki hangulathoz kötött eseménynél. Ez az egyetlen event az év során ami a kinézetével és a játékmenetével felhozza bennem az alkalmazástól való megválás gondolatszikráját.
 
A bejegyzésem is minimum fél perc volt, mire elment! Tiszta 21. század! (Pc-ről játszom, és nem ócska vacak...)
 

klcz

Új tag
Üdvözlet !
120 vadvilágpénzt ad csak a 3-k kapunál ,nekem egy kicsit gyanus a nagy készlet 1200 vadvilág pénz,eddig legalább tudtunk venni belőle 1 kis,meg egy nagy készletet,senkinek sem tünt fel ,meg az hogy 10 -t ad ,ha valamit megcsinálsz ,ha végigérsz se tudsz belőle készletet venni
 

Csatolmányok

  • Screenshot_20220709_055748_com.innogames.foeandroid.jpg
    Screenshot_20220709_055748_com.innogames.foeandroid.jpg
    855,4 KB · Megtekintések: 4
De, de ott legalább meg tudtam szerezni a teljes epuletet itt a 20fp-s helyen vagyok es az utolso darabot vagy a 100fp-s hely adja vagy kell meg 20 mancs, es hat nem hiszem, hogy meglesz a teljes epulet.
 

erika5503

Aktív tag
2 napja ugrálnak a kockák mikor a vadvilág eseményen szedegetném le a dolgokat? mert mire rákattintanák már mást mutat support felé jeleztem
 

Kukac

Tag
Nekem nem ugrál semmi.

Az eseményépület mindhárom világban maxos úgy, hogy a választókészletet nem is használtam fel. Gyémántot még véletlenül sem költöttem rá.

Szóval nem igazán értem, mi a gond.
 
Fent