Védekezés a fosztogatás ellen

Sziasztok! Biztos megválaszoltátok már korábban másnak, de nem találom a fórumon. (lehet csak béna vagyok )
Hogyan lehet védekezni a fosztogatás ellen? Vagy mit tudom csinálni a fosztogatóval?

Válaszotokat előre is köszönöm
Üdv
Cortezt
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
- Erős védő sereg.
- A védő sereg igazítása az előző napi támadáshoz.
- Pontos beszedés.
- Fosztod te is őt.
- Csak 5 perces termelést raksz be és nem szeded be.
- Megpróbálod megbeszélni vele.
 

Vanek ur

Aktív tag
Plusz még a kocsmában lehet aktiválni városi védőpajzsot, ami után bizonyos ideig nem támadhatnak meg - ha pedig nem tudnak megtámadni, nem tudnak fosztogatni sem.
 

Csorka

Új tag
Sziasztok! Biztos megválaszoltátok már korábban másnak, de nem találom a fórumon. (lehet csak béna vagyok )
Hogyan lehet védekezni a fosztogatás ellen? Vagy mit tudom csinálni a fosztogatóval?

Válaszotokat előre is köszönöm
Üdv
Cortezt
Amikor a hadsereg ikonra rámész, akkor előjön egy mező fent, ahova be tudot klikkelni az aktuális seregedet a rendelkezésre álló katonák beválogatásával. Alatta van a "raktár", ahol az elkészült katonáid vannak. A raktár mellett balra van egy arcpajzs, ha arra rámész, akkor kék lesz. Ezzel a kékkel rámehetsz max. 8 katonára, bekeretezi őket kék kerettel, és ezek lesznek azok, akik mindig a város védőként rendelkezésre állnak. Ők vannak hadrafogva, ha jönnek a fosztogatók. Ettől még lehet őket bármilyen más harcban is használni őket, el is esnek vagy megsebesülnek. Tehát érdemes őket jó kondiban tartani és újat jelölni, ha valaki kiesik a városvédők közül.
 
Fent