Városrendező

  • Témaindító DeletedUser25927
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25927

Guest
Sziasztok. Lehet hogy ezt már kérdezték, de előreláthatólag mikor lesz bevezetve mindenkinél ez a rendező funkció?
Ismerősömnél már láttam hogyan működik, és rendkívül hasznos lesz szerintem.
Várom az érkezését ezért érdeklődöm. :)

Köszi,
Dave
 
Jó lenne, ha akkor vezetnének be új funkciót, ha már normálisan működne! Vannak erre "kísérleti nyulak", ne a játékossal babráljanak ki! Többszöri nekifutásra sem működik, nem menti le a rendszer, menetközben lefagy, mindent előlról kell kezdeni.
 

DeletedUser26067

Guest
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni,hogy a városrendező módban miért nem tudom elmenteni a változást.Azt az üzenetet küldi,hogy a mentéshez az összes ideiglenesen a raktárban tárolt épületet vissza kell helyezni.
Köszi a válaszokat
 

Feneséges

Aktív tag
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni,hogy a városrendező módban miért nem tudom elmenteni a változást.Azt az üzenetet küldi,hogy a mentéshez az összes ideiglenesen a raktárban tárolt épületet vissza kell helyezni.
Köszi a válaszokat
Szia!
Mielőtt városrendező módban mentesz, nézd meg a városrendező menü, mind a négy fülében, hogy nem maradt e ott épület. Az ideíglenes raktárban nem maradhat épület.

Szerk.: Ha eseményépületet szeretnél a raktáradba visszatenni, akkor használd az épületraktározást.
 

DeletedUser26067

Guest
Szia!
Mielőtt városrendező módban mentesz, nézd meg a városrendező menü, mind a négy fülében, hogy nem maradt e ott épület. Az ideíglenes raktárban nem maradhat épület.

Szerk.: Ha eseményépületet szeretnél a raktáradba visszatenni, akkor használd az épületraktározást.
 

DeletedUser26067

Guest
Szia!
Köszi a választ.
A fülek üresek,mégsem engedi a mentést.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent