Nem játékhiba Városháza - bónusz áttekintése használhatatlan

Sziszipapa

Új tag
Fekete képernyő fogad az ablakon belül, eddig is kifagyott ha elkezdtem jobbra görgetni, de most már addig sem jutok el.
 

Csatolmányok

  • bonusz.jpg
    bonusz.jpg
    122,5 KB · Megtekintések: 20

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Jelentsd a Supportnak.
Nem általános gond, lehet az internetkapcsolatod is a ludas, a géped/telefonod teljesítménye is okozhatja, a használt böngésző is...
 

Sziszipapa

Új tag
Nos, minden bizonnyal minden más hibás, csak nem a program, de ennek viszonylag ellentmond az, hogy több helyről, jó Internetkapcsolatokkal, több géppel, több böngészővel produkálja a hibát.
 

Sziszipapa

Új tag
Az is ellentmond a hibáztassunk mindenki mást politikának, hogy eleinte működött ugyanazon körülmények között, egyedül a kijelzendő tételszám nőtt. Azt meg nehéz lenne megindokolni, hogy ha 98 helyett 110 őrtornyot kell kiiratni, akkor emiatt feltétlen erősebb gépet, vagy szélesebb sávszélességet kellene vásároljak :D esetleg böngészőt kell váltani, vagy töröljek néhány őrtornyot? Jól nézünk ki!
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Mivel másnak működik a játék és (amint látom) itt sem tolonganak az ilyen hiba miatt reklamálók, eléggé valószínű, hogy nálad van valami gond.
De lehet hibáztatni a játékot is, van benne hiba (sőt lesz is mindig, amíg létezni fog).
Jelented (ha eddig nem tetted meg), aztán a fejlesztők utánanéznek, te pedig megvárod, hogy megjavuljon (addig a többiek játszanak).
 

Sziszipapa

Új tag
Lehet, hogy csak nálam van hiba, de felettébb érdekes, hogy az öt világból háromban működik rendesen, kettőben nem, ahol nem, ott sok bónuszom van egyébként nyilván ugyanaz minden más. Ez engem programhibára enged következtetni, mindenesetre nem fogom lecserélni a gépet emiatt, márcsak azért sem, mert nem az enyém. De az otthoni gépemen és a laptomon is ugyanezt a hibát produkálja a program ugyanígy. Tehát a gépet és az Internetkapcsolatot is kizárhatjuk szerintem. A, D szervereken jön csak elő a hiba ahol 1000 felett van a védekezési bónuszom. BCE szervereken nem jelentkezik a hiba. Gondolom ha az én gépemen lenne a hiba a többi szerveren is jelentkeznie kellene a hbának, illetve másik gépeken meg nem. :(
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Azért az is érdekes, hogy ennyi írás kellett ahhoz, hogy leírd a körülményeket. (Mellesleg, nem te vagy az egyetlen, akinek 1000 fölött van a bónusza.)
Ha nem jelzed a Supportnak, akkor nem jelzed. Ez a te döntésed.
További jó játékot.
 
Fent