Város nézet

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Két egyszerű ötlet

1. Scroll-lock
A város térkép mozgatásának kikapcsolása. A hozzá tartozó gombnak az alap felületen kellene lennie (hang/zene/stb mellett).
Így nem tudnánk gyors kattintások közepedte véletlenül mozgatni a várost.

2. Látogatás
Más játékos látogatásakor, ha már egy idegen városban vagyunk mindig visszaugrik a saját városunkba a kép. Ez erőforrás pocséklás mind szerver, mind felhasználó oldalon. A 'Vissza a városhoz' gomb pont ezért van ott eleve.
 

DeletedUser

Guest
Nekem a következő ötleteim vannak.
1. A játékosok "avatar"-ja mellett van 3 kis rekeszecske. Az egyikben már egy boríték foglal helyet, a játékosnak lehet levelet írni. Az alatta lévő kettő szabadba javaslok felvenni egy "Játékos céhbe hívása" ikont, és egy "Játékos céhe" ikont. Értelme szintén az egy gombnyomásra történő funkcióaktiválás, mert előbbit csak a ranglistában bogarászva lehet megtalálni, míg utóbbi szinte lehetetlen, mert előbb a játékost kell megtalálni a globális listában, majd ha megvan, akkor a céhe nevét kimásolni és a céhkeresőbe beilleszteni, mert csak a teljes egyezőségre ad találatot (nem használható a ? vagy a *) a kereső, ráadásul a speciálisan magyar karakterekkel nem tud mit kezdni. (pl. Őrzők céh). Ha a harmadik rubrika üresen marad az azt jelentené egyértelműen, hogy egyik céhnek sem tagja a játékos, ha a második üres (vagy inaktív), akkor pedig nem jogosult a játékos meghívót küldeni.
2. Lehessen saját avatar-t feltölteni. Nálunk vicces, hogy az első 5 helyezettben lévő férfiak ugyanúgy néznek ki.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Valamelyik köztes verzióban az már működött, hogy a szomszédok listája nem tekert vissza az elejére, vagy legalább is ahol én vagyok, hanem maradt ott, ahol "meglátogattam" valakit. Így zsinórban tudtam "támogatni" a kiszemeltet, és szomszédait. Most meg mindig vissza kell tekerni, hogy hol is tartottam a "jótékonykodásban".
 

DeletedUser

Guest
Meg lehetne különböztetni legalább a felirat (avatar alatti alapból "Támadás" feliratról beszélek) hátterének színében azt, hogy valakit jó cselekedet miatt, vagy csata miatt nem látogathatok 24h órán belül? Az már csak a hab a tortán lenne, ha az is láttatva lenne ezzel a színezéssel, hogy valakit csata után már szabotáltam is, vagy egyelőre csak a harci pontokat gyűjtöttem be.
 

DeletedUser

Guest
A főépületek pénztermelése növekedhetne a korok előrehaladtával. A 500 pénz egy virágzó középkorban már eléggé aprópénz, miközben minden építés/fejlesztés horror összegekbe kerül.
 

DeletedUser

Guest
A főépületek pénztermelése növekedhetne a korok előrehaladtával. A 500 pénz egy virágzó középkorban már eléggé aprópénz, miközben minden építés/fejlesztés horror összegekbe kerül.

No igen, huszonezer arany kéne az egyik épület megépítéséhez, de csak nem akar összegyűlni, pedig mindig kiszámolom, mikor kell leülnöm és begyűjtenem a házak adóját.
 

DeletedUser5419

Guest
Nekem egyetlen kérésem lenne amit teljesíthetnetek már igazán raktárunk már van csak nem lehet használni és olyan rossz hogy elkel adnom az épületeimet meg mindent amikor ki akarom cserélni meg a termelő épületeket is elkel adni pedig milyen jó lenne ha akkor tenném ki ha akarom.
 

DeletedUser

Guest
Jó lenne, ha a globális listában is látni lehetne a másik bemutatkozó szövegét, mert a mostanit csak a szomszédok látják. Vagy be lehetne állítani, hogy mit ki lásson, pl. a "Helló, Kiss Pista vagyok" - ot mindenki lássa, a "csak a kocsmát takarítsátok ki légyszi"' csak a szomszédságban, a "bort cserélnék sárgarézre" pedig csak céhtagoknak szólna.
 

DeletedUser11

Guest
Én támogatom az ötletedet, egy játékosprofil megtervezésének keretén belül!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent