Város megtámadása

krisztanah

Új tag
Kedves Forge of Empires Vezetők!
Segítséget szeretnék kérni, egyben javaslatot tenni a város megtámadásával kapcsolatban. Nagyon szeretem a játékot, főleg építkezem és teljesítem a feladatokat. Sajnos mostanában egyre jobban tapasztalom, hogy megtámadják a városomat. Hiába védekezem, legtöbbször nem tudom megvédeni a városomat. Sajnos van olyan játéktárs/támadó, aki visszajáró vendég, és olyan sereggel rendelkezik, amit nem lehet legyőzni.
Lehetne olyan szabályt hozni, hogy egy várost ugyanannak a személynek csak háromszor lehetne megtámadni? Vagy egy maximális támadást bevezetni ugyanazon város ellen, ugyanaz a személy max ennyiszer támadhatja. Sajnos nekem így, mivel van egy visszajáró támadóm (most támadott meg hatodjára) elveszi lassan a kedvemet a játéktól a folyamatos élősködésével. Nem igazságos, hogy mindig ugyanazon a személyen szerzi a harci pontjait és tör előre.
Ha lenne ilyen szabály, akkor a támadó felek így tovább fejleszthetik harci képességeiket más városokon gyakorolva, és mi a gyengébbek is tudnánk élvezni a játékot.
Üdvözlettel
krisztanah
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Van ilyen szabály: Mindenki naponta csak egyszer támadhat meg.
A fogadóban pedig lehet venni védőpajzsot, akkor meg senki nem tud megtámadni.
Ha pedig csak megtámad és utána nem is rabol ki, akkor nem értem mi a probléma?
Ha téged csak az építkezés foglalkoztat, akkor mit törődsz azzal, ha valaki megtámad?
Ha meg a harc is érdekel, akkor Te is fejlesztheted a harci képességeidet és gyakorolhatsz gyengébbeken, vagy épp a támadód városán.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent