Város grafikája

erika5503

Aktív tag
Nagyon borzalmas lett ez az új felülete a városnak :(
egybe folynak a színek, a szemet megerőlteti hogy nézni kell, hogy mi is van a városban kívül. a fák egybe folynak , a vizes felületeken nagyon rossza a színek összhatása--egybe folynak a színek és virágok... az incidenseket alig lehet észre venni.
Egy szóval ez BORZALMAS !!!! a régi nagyon szép és világos volt a grafikája , a szín tónusa.
Remélem vissza állítják a régit.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Nekem tetszik.
Mondjuk incidenst azóta egyet sem találtam, de lehet, hogy ez nem a grafika hibája.

Update:
Közben találtam már incidenseket is. Szerencsére azokon nem változtattak, így a grafikájuk eléggé elüt a háttér grafikájától, ergó számomra könnyebben megtalálhatóak, mint korábban.
 
Utoljára szerkesztve:

Xantos Philus

Aktív tag
Szerintem egész jó lett főleg ha a régivel vetjük össze. Most legalább már van köze a múlt évtized közepe féle technológiához. Lehetne persze jobb és sokkal több minden is eszükbe juthatott volna a fejlesztőknek de legalább valami.
A CE dolgok frissítése is jó kinézetileg. Ha egy valamit még javasolhatok: legközelebb lehetne a cél az egész város hozzápasszolása az adott korhoz. Az utakon mehetnének nyugodtan az öltönyös emberkék előtti korokban is elterő figurák.
Borzalmas ránézni a nagyobb korú játékosok városaira. Tele vannak mindenféle korú nevezetes épületekkel ezért nem is látszik az adott játekos kora a városházán kívül. Meg lehetne ezt úgy oldani hogy a nevezeteseket kiegeszítenék kis apró elemekkel pl. a virtuális korban virtuális elemek, táblák, a holnap korában kamerákat rakni a sarkokra stb.
 

DeletedUser24512

Guest
"Most legalább már van köze a múlt évtized közepe féle technológiához. "
hehehe... én is épp mondani akartam, hogy lassan megvan a Civiliztaion 3 szintje, ami 2001-ben jelent meg ha jól emlékszem :)
 

Xantos Philus

Aktív tag
Viszont nem értem hogyha egyszer új akkor miért ilyen pixelesek a növények meg a sziklák? Értem ha arról van szó hogy kevesebb tárhelyet foglaljon vagy gyorsabban, akadásmentesebben működjön de akkor miert nem lehet ezt beállitani a beállitasoknál? Ha mar új akkor legalább ne vibráljon ha mozgatom. Éppen ez volt a baj az előzővel: egyrészt csunya másrészt pixeles. Jó a csúnya reszt megvalositották dw mit er ez ha még mindig olyan minha a nagypapám idején rajzoltak volna az akkori felbontással?
 

Zsoo1

Aktív tag
fyM28ZN.png

melyik része pixeles?
 

Xantos Philus

Aktív tag
Nem, applikáció. Akkor látszódik, hogy pixeles hogyha mozgatod. Egyhelyben sima nagyítással nem viszont ha ránagyítasz akkor látszanak a kis négyszetekfőleg ha meg ide-oda húzod akkor elkezd közben vibrálni
 
Fent