VÁLTOZÁS!!!!

Horribile Dictu

Aktív tag
Én mindent meg értek,amit ki találtok,ide töredék- oda töredék,babám fa*a ,nagyon ügyesek vagytok,de jó lenne, ha arra is gondolnátok amit be visztek, behoztok a játékba,akkor ne legyen kellemetlen aratáskor az előugró ablak,mert minden car töredékből,amit ki találtatok, össze jön valami ,mert az event is annak számít ,egyből felugrik valami ,amiről mindenki tudja,hogy mit ad,de nagyon mérgesítő!
 

Taylor64

Új tag
Nem látok reakciót Horribile felvetésére, lehet, hogy egyedül volt ezen problémával, de mostantól ketten vagyunk (játékos társakkal beszélgetve meg bizton állíthatom, hogy jóval többen).
Eddig begyűjtéskor addig húztam az épületek felett az egeret, amíg össze nem jött a 100 Fp, ekkor jött egy ablak, elköltöttem az Fp-t, és húzhattam az egeret tovább - néhány kattintással megvolt a város. Egy ideje minden bisz-basz épületnél felugrálnak az ablakok, hogy éppen mit aratok - nem győzök mellé kattingatni. Ha már letettem az épületet, nyilván tudom, hogy miért érte meg nekem (az épület fölé víve a kurzort meg is tudom nézni), így betakarításkor már nem érdekel, hogy mit adott.
Biztosan vannak, akik folyamatosan figyelemmel kísérik ezeket az ablakokat, de vagyunk néhányan akiket nem érdekel a tartalmuk, sőt kifejezetten idegesítőnek találjuk ezen - számunkra felesleges - információ áradatot.
Annyi mindent lehet ki-be kapcsolni a beállításokban. Nem lehetne ezeknek az ablakoknak a felugrálását is szabályozhatóvá tenni?
 

Horribile Dictu

Aktív tag
Mert használom a kéket aratáskor és 14 épületet nézek a bónusz miatt. Nektek lehet elég a gyémis aratás,de nekem nem. Abban semmi élvezet nincs és ezért bosszantó a sok felugró ablak,főleg ,ha csak egy 1*1 -es új épületről van szó. Anno régebben is volt ilyen,mikor új eventes épületek jöttek be és egy frissítéssel megszünt a sok bosszantó ablak,de mára már nagyon sok van és egyre több és bosszantó.
 

Xadornix

Aktív tag
Nem csak a galaxis problémás a gyors begyűjtésnél, hanem a fronti is, több tucat olyan épületem van, ami egymagában teker egyet a visszatérőn, ami az esetek felében olyan, mintha dupla árut termeltem volna vele.
A galaxist még csak-csak megoldom azzal, hogy előbb beszedem azt és a vonzáskörét kézzel, aztán mehetne a többi egybe. De a visszatérőt akkor is teljesen kiüti.
 

pozotron

Új tag
Szerintem ebben a kérdésben adja magát az alapvető ellenkérdés. Ki az, aki örül annak, hogy aratáskor miriádnyi felugró üzenet gátolja a folyamatosságot. Hiszem, hogy ki is jelenthető; senki!
Vagyis, minek az olyan játékelem, ami senkinek nem kell???
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Szerintem ebben a kérdésben adja magát az alapvető ellenkérdés. Ki az, aki örül annak, hogy aratáskor miriádnyi felugró üzenet gátolja a folyamatosságot. Hiszem, hogy ki is jelenthető; senki!
Vagyis, minek az olyan játékelem, ami senkinek nem kell???

Mert az inno fejlesztői gárdája jobban tudja, hogy mi kell a játékosoknak. ;)
 
Már többször volt több témában említve ez az idegesítő játékelem, hogy ideje lenne valami kikapcsoló lehetőséget beépíteni, hogy akik nem akarják látni ne kelljen okézni az ablakokat, mert nem lehet akárhová mellé kattintani csak üres helyre ami nem a város része.
telefonom még megoldható, valamennyire mert a felugrott ablak ellenére is végig lehet simogatni a várost és begyüjtögeti a cuccot,de pc-n nagyon zavaró.
 

Xadornix

Aktív tag
Ráadásul nem csak a városi begyűjtésnél agybaj, hanem pl. a vadvilág esemény minijátékánál is, ahol az aranyjegyet effektív tönkrevágja, még az is gyorsabb olyankor, ha kilépsz-visszalépsz.
 

melak2142

Új tag
Csak amióta odakeverted ezt a témát.
Oda kevertem, mert ebből felesleges kettőt csinálni. Értelmetlen, külön szedni, mivel a játékban is hasonló a probléma oka.
Egy felugró üzenet ami egy, és ugyanazon játékelemhez kapcsolódik.

Teljesen mindegy, mi a szöveg.

A lényeg, hogy ezeket kikapcsolhatóra kellene megcsinálni legalább, hogy ha valakit zavar az eltűntethesse.
 

Xadornix

Aktív tag
Egy felugró üzenet ami egy, és ugyanazon játékelemhez kapcsolódik.
A felesleges figyelmeztetés egy akció végrehajtása előtt érkezik, és eldöntendő kérdést tartalmaz. Az a probléma vele, hogy irreleváns esetekben IS előkerül - amikor csak a tartományépületeket akarod megnézni. Ráadásul kikapcsolható, csak azzal teljesen kikapcsolódik, akkor is, amikor számítana.
A másik problémás elem az az aratás után jelenik meg, és csak egy információs mező, nincs döntési lehetőség benne. Egyáltalán nem kikapcsolható.
Mind játéktechnikailag, mind programozási szempontból eltérő a kettő. És az egyik sokkal több játékost érint kellemetlenül.
 

Horribile Dictu

Aktív tag
A másik problémás elem az az aratás után jelenik meg, és csak egy információs mező, nincs döntési lehetőség benne.
Ezt kiemelném,mert ez a legfontosabb érvelés benne,nincs döntési lehetőség! Magyarul tök felesleges aratáskor nézegetnem és bosszankodnom azon,hogy folyton felugrik,mikor tudom mit ad,semmi értelme.
 
Fent