Tervrajz Vadászat, Kérdés !

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Sziasztok !

Az lenne a kérdésem, hogy vannak olyan épületek/dekorációk amik Soha nem adhatnak tervrajzot ? Például elég sokszor takarítok Virágos Bokrot ( nem szivatásból ), de soha nem adott 1 tervrajzot sem...
 

DeletedUser10514

Guest
Igen, ez így van. Díszekért nem kaphatsz tervrajzot.
 

DeletedUser

Guest
Értem. Eddig akkor 1-1 az állás.

Most akkor kinek van igaza? :)
 

DeletedUser3868

Guest
Mért ne kaphatnánk:)
Hisz azokat is lehet takarítani sött korokra is van bontva.
Így amelyik kori a dísznövény annak megfelelően jön a tervrajz is.
 

Ötzi

Aktív tag
Sziasztok!
Milyen esetben cseréli (vagyis kizöldül a 2:1 fül) a dupla tervrajzokat a gép? Szinte mindegyik nevezetesemnél van dupla fecni, de nem tudom őket becserélni az utóbbi időben (a cserelehetőség kezdetén ment a dolog).
Be lehet-e cserélni azokat a cetliket más nevezetes cetlijére, amely már felépítésre került? Mégegy Zeusz szobrot fel tudnék építeni, a játék azonban nem engedi, viszont továbbra is kapom rá a fecniket (mostmár ott is duplán).
 

DeletedUser

Guest
Ötzí!

Ha van 2 duplád egy épületen belül, akkor rákattintasz mindkettőre, és bingó!
Egyelőre a felépített épületek rézleteivel semmit nem tudsz kezdeni. Állítólag dolgoznak a problémakörön.
 

Ötzi

Aktív tag
Köszi! Triplánál működik (bár ez annyit jelent, hogy egy fecnit elvesz és nem kapok érte semmit), de a többinél csak egy-egy db dupla fecnim van. Kezdek szkeptikus lenni...
 

DeletedUser

Guest
hány motiválásra jár tervrajz?

Sziasztok!
Hány motiválásra/takaritásra jár egy tervrajz? Mindegy, hogy motiv./takaritás/fosztogatás? Ha felváltva takatirok gyarmatositasi és bronzkori epuleteket, akkor a kettot kulon szamolja és barmelyiknél elérem a kívánt mennyiseget kapom a tarvrajzot?
köszi
üdv. komo2
 

DeletedUser21403

Guest
Teljesen véletlenszerűen adja! Nincs arra szám h mennyi után megh miből mennyi kell, véletlenszerűen adja!
 

DeletedUser20729

Guest
Sziasztok!

Kéne egy kis segítség...az mit jelent, hogy a nevezetes épülethez kell 40 Forge Point?
 

DeletedUser21403

Guest
Hali!

miután összeszedted a tervrajzokat és az anyagokat lerakhatod a nevezetes alapját! Ez után ahhoz h felépüljön kell beletenni a fp-okat! Ezeket nem kell egyszerre beletenni lehet akár 1-esével is valamint az építésben és majd a fejlesztésben a céhtársak,barátok és a szomszédok is segíthetnek!
 

DeletedUser20729

Guest
de nekem meg van minden csak nem tudom lerakni :/

am mind a 9 tervrajz kell h le tudjam rakni?? o_O

- - - Updated - - -

már megvan köszönöm a segítséget!!

- - - Updated - - -

már megvan köszönöm a segítséget!!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Az véletlen, hogy már 3 napja nem kaptam tervrajzot a takarításért?

Köszönöm.

Üdv: diehexe
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Valakinek van olyan infója,h minek kapok olyan nevezetes épület rajzrészletet ami már fel lett építva?!?! Mit lehet azokkal csinálni? mert ugye többször nem lhet felépíteni, de közben meg kapom a képrészleteket és már lassan újból felépíthetném.. :)
 

DeletedUser7560

Guest
1. Díszekért igenis lehet tervrajzot kapni, én a meglévő terveim felét díszekből kaptam, szóval senki ne mondja hogy abból nem jön :)
2. Nincs szám szerint meghatározva hány m/t után jön tervrajz, minden egyes m/t -nek x % esélye van arra hogy dob tervet. Szerencsésnek kell lenni :)
3. Nem véletlen, hogy 3napja nem kapsz tervet. Ismerek olyat aki már cirka 2hete nem kapott tervet :) Százalékos esély van, vagy bejön vagy nem.
4. Azért kapsz olyan nevezeteshez tervet ami már le van rakva, mert nincs javítva. Nekem is le van rakva az aacheni mégis van hozzá 8 tervem :)
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Azt kérdezném,hogy van e probléma a Bisgardon a térképszerzési lehetőséggel?
Míg az Arvalhallon már három térképrészletet kaptam az ipari korból a Bisgardon jó ideje egyet sem. Tegnap egy vaskorszaki ház motiválásánál bevillant egy Deal részlet ,de azt se adta meg meg nem is lett volna jogos...
Egy másik kérdés nem közvetlen kapcsolódik.Még mindig a 6000 medálos területszerzési lehetőség az utolsó vagy változott?
A válaszokat előre is köszönöm.
Jó tojás rakást és gyűjtést mindenkinek! :)
 

DeletedUser7560

Guest
én is Brisgardon játszok és valóban nagyon visszaesett a tervek kapása, a napi 1 mindig megvolt, de már az sincs, jó ha 3-4naponta jön 1
a 6k-s terjeszkedés után még van egy 9k-s
itt a teljes lista miből mennyit kell összeszedni a terjeszkedéshez:
link
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent