Tervrajz szerzés beszüntetés motiváláskor/ takarításkor/ fosztogatáskor

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser16887

Guest
Ahogy a címében is van, szerintem be kéne már szüntetni ezt a lehetőséget.
Mivel már rengeteg játékosnak van ilyen épülete.
Így már az lenne az észerü, ha azok építését segitve jönnének csak a tervrajzok.
Szerintem így visszaálna a rend és nyugalom.

Igaz jön majd az ipari korszak, lesz ott is nevezetes épület, ott még meg lehetne hagyni a motiváláskor kapott tervrajz lehetősegt. De csak abban a korban.
Utána ha megint sok már az olyan épület, el lehet venni a lehtőséget.
 

DeletedUser5320

Guest
Szerintem ez jó ötlet lenne, sokkal jobban mennének a Nevezetes épületek fejlődése mint most, én támogatom az ötletet!:)
 

DeletedUser21403

Guest
Én viszont egyáltalán nem tartom jó ötletnek! Gondolom nektek már minimum 3 nevezetes áll a városotokban és azért szeretnétek h segítsenek nektek! De ez nem arról szól h nekem ép mi lenne jó és h úgy alakítsák a játékot! Szted nem lenne azzal kiszúrás akinek még mondjuk nincs is! Mert nektek akár az is elég lehetett egy-egy nevezetes letételéhez h tak/mot ill. fosztogattatok! Akkor másoknak miért kéne ezért még pluszba még forgepontot is beáldozni h meglegyen?! Csak azért h másnak jó legyen! Jobb ez így ahogy most van mert így mindenki el tudja dönteni h mi a jó neki!
 

DeletedUser

Guest
szerintem is jó ez így ahogy van, ekkora önzőséget rég olvastam a fórumban, h vki azt tanácsolja h szüntessék be.ezt azonnal felejtsétek el! arra nem gondolsz h akkor senki nem fejlődne aki nevezetes épületet akar, mert rámegy az összes forge pontja, plussz nem is lenne annyi takarítás-motíválás senkinél???
 

Ötzi

Aktív tag
Egyetértek Man1878utd-el és vermillion13-mal, utóbbival azért is, mert jószomszédom, másrészt amióta ezt a játékot elkezdtem, én is örökké híján vagyok forge ponttal, maradjon csak meg a választási lehetőség, hogy vagy ez, vagy az. Remélem, valóban kicsi a valószínűsége a beszüntetésnek, jó ez így, ahogy van! :)
 

DeletedUser10514

Guest
Az ötlet ökörség, szó szerint. Ha elindul egy új szerver akárhol, akkor honnan szereznek a játékosok tervrajzokat?! vegyük csak pédának Cirgardot: a legelső játékosok is még csak a harmadik kor végén járnak. Gondolkodj már, hogyan szereznének akkor a többi kor épületeihez tervrajzot? És akkor fizessen mindenki 1800 gyémántot aki nevezetest akar, mert másképp nem juthat részlethez?
 

DeletedUser16887

Guest
Elsősorban nem önzőségből írtam ezt, és a többi szerverre nem is gondoltam.
Csak Arvahallon játszom.
Igen van már több épületem is. De ezek nem csak ugy hullotak az ölembe.
Az elsőnél rengeteg forge ponttal segitettem mások épületét. És persze hogy nem fejlődtem akkor és mitoválásokkor alig kaptam részletet.
Utána mikor jött a csere lehtőség és a megnövelt esély a motiválásokkor. Akkor sem tudtam még felépíteni. Legalább 20x cseréltem, de igy sem jött ösze, végül gyémántért vettem meg az utolsó részeletet.
A napokban kezdtem el építeni másik 2 épületet. amik szintén nem csak motiválásból jötek össze.
Több mint két hónapja vannak ezek az épületek. Van olyan céh ahol már simán van 200 nevezetes épület. És napról napra épülnek az újak.
Most is alig fejlődnek az épületek... mi lesz még két hónap múlva?
Sokan megunták az építést, később mégtöbben lesznek...
De mindnekinél lesz egy-két nevezetes épület 1. szinten, amit a tulaj húzott fel.
TyRioN írta hogy ez lett a 22.es csabdája.
Azért sok szerencsét kivánok mindnekinek a tervrajz szerzéshez és majd az építéshez.
 

DeletedUser21794

Guest
Sziasztok!
Inkább azt kellene beszüntetni,hogy olyan épülethez adja a tervrajzot,amit már felépítettünk!
10 ilyen tervrészletem van 3 épülethez + azok,amik duplán vannak.
Elég kiakasztó,semmit sem lehet vele kezdeni!:(

Üdv.,KiaraMelodi(Brishgard)
 

DeletedUser

Guest
Hozzátenném az alap koncepció az volt hogy magunk épitsük fel a nevezetesünket. az csak jo ha segitenek. De ne várjuk már el hogy más épitse fel helyettünk ! :D Én a magam részéről szépen pakolgatom a saját kis szépségeimbe a pontot had növekedjen.
 

DeletedUser10514

Guest
Hozzátenném az alap koncepció az volt hogy magunk épitsük fel a nevezetesünket. az csak jo ha segitenek. De ne várjuk már el hogy más épitse fel helyettünk ! :D Én a magam részéről szépen pakolgatom a saját kis szépségeimbe a pontot had növekedjen.
Én a magam részéről a szomszédaiméba vagy a klántársokéba pakolom, mert ott hajt hasznot :) Ezzel a legtöbben így vagyunk szerintem :)
 

DeletedUser

Guest
Nem megszüntetni kellene,hanem ahogy korábban is írták kiszűrni azt,hogy meglévő épülethez ne kapjunk már új részletet vagy bevezetni az egymás közötti csere lehetőséget. Ráadásul arról már nem is beszélve,hogy a mostani csere lehetőség 2:1 és én amikor csak cseréltem eddig még soha nem kaptam új részletet!
Sőt, barátom nemrég olyan épületben segített ahol az első helyért még csak 2részlet járt és megkapta a 2részletet,de ugyanaz volt a kettő......
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Lehet nem új az ötletem, de szerintem mindenkinek igaza van. Nyilván attól függően, hogy éppen melyik oldalon áll.

Szerintem az lenne fer, ha nem csak tervrajzokat lehetne találni, hanem védelmi eszközöket is (hívjuk gránátnak). Aki ebből talál hármat az kap mondjuk egy bombát, amit 24 órára rá tehet valamelyik termelő egységére. Aki azt akarja kifosztani, "felrobban" és 48 óráig nem támadhat újra.

Így az erős játékosok egymás ellen használhatnák, illetve a kicsiknek is meg lenne az esélyük arra, hogy a nagyoknak kellemetlenséget okozzanak és ne legyenek kifosztva.

Unalmas, hogy olyanok fosztogatnak nálam (ha nagy ritkán van mit), akiknek már a legkorszerűbb fegyvereik vannak és még az is megdobva neveztes épület extrákkal. Esélyem sincsen. Ezzel kiegyenlítettebbé válhatna a játék és mindenki eldöntheti, hogy akar e támadás után fosztogatni, vagy sem:)

Üdv

ST83
 

Ötzi

Aktív tag
Szerintem pedig adja továbbra is a gép a fecniket, mert közel sem biztos, hogy más nevezetesébe való beszállás jobb megoldás a fecni gyűjtésére. Én beszálltam egybe, kaptam is, olyat, ami már megvolt. Mivel volt mégegy duplám ebben a nevezetesemben, elcseréltem a fecniket, de akkor sem a hiányzót adta, hanem kettőt szimplázott és megduplázott egy harmadikat. Most épp ugyanott tartok, ahol elkezdtem a forge pont dobálásokat, vagyis nem történt semmi. Azaz mégis... elúszott jópár forge pontom...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent