Kibeszélő Technológiai fa megváltoztatása kibeszélő

Lef------

Nagyon aktív tag
Ezt a fejlesztési időt el lehetett volna hasznosabban is költeni, csak néhány példa a teljesség igénye nélkül:
- csatatér naplózás (minden esemény látszódjon hogy minden tag mit tett mikor)
- csatatér külön fórum (stratégia megvitatás, ki támadható, mi nem, mit ne stb)
- csatatér jogosultságok (tagonként beállítható mit tehet a csatatéren, pl: támadhat új területet, vagy csak a már elkezdetten harcolhat)
- céhes raktár: lehessen bele gyémántot is rakni ami csatatéren elkölthető
- expedíció: nyeremények átértékelése, új színt bevezetése
- város: új területek szerzése, épületek esetleges elforgatása
- gyakoribb új korszak, nevezetes épület
- piac: nagyobb csomagok lehetősége, szorzók bővítése, csoportos ajánlat
- nevezetes épületek: a felhalmozott rajzok eladása, cseréje
- lényegesen több statisztika, számológép, tippek (amit okosabban és jobban megold egy külső bővítmény)
 

Xantos Philus

Aktív tag
LefHQ nagyon szépen összefoglaltál, nekem is hasonlóak járnak az eszemben.
Bocsánat de ez a világos szín nagyon furcsa es szerintem az a kalapács jel is kevésbe utal a kereskedésre mint az a mérleg.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser27509

Guest
Regi jobb volt szerintem,egyaltalan nem lett atlathatobb,letisztultabb es plane nem konyebben kezelheto :)
Abszolut felesleges fejlesztes,sokkal de sokkal hasznosabb dolgok is lennenek amiit lehetne fejleszteni.
Igazabol semmi erteme nincs rovidre fogva.
 

Xantos Philus

Aktív tag
Az új hozzáadott dolgok hasznosak (lehetnek) de nagyon furcsa ez a világis sima hattérszín. Nem értem, hogy miért nem lehetett monjuk ehez a "gyönyörű képhez" hasonló hátteret készíteni akár egy drapp beütéssel vagy egyszerűen vonalakból ami bemutat az adott korról egy panorámaképet vagy hasonlót. Mindenképprn örülök, hogy nem kaptam meg a frissítést (még:().
 
Utoljára szerkesztve:

Ötzi

Aktív tag
A háttérszínt sötétebbre kellene változtatni, mert kiég a szemem, nem a "ruha" teszi a játékot, jó volt a régi is.
 

DeletedUser26849

Guest
Amugy ha belegondoltok....a magyarnak semmi se jo,ha esik az esö az se ,ha 40 fok van ,az se.
A montázs szép,ötletes,de pár kiegészitö nem ártana pl.beirhato fp mennyiség,háttérszin választás világos vagy sötét árnyalatok,tónusok,mert tényleg zavaró a vakitása.
De kezd alakulni a dolog....
 

DeletedUser26849

Guest
Amugy ha belegondoltok....a magyarnak semmi se jo,ha esik az esö az se ,ha 40 fok van ,az se.
A montázs szép,ötletes,de pár kiegészitö nem ártana pl.beirhato fp mennyiség,háttérszin választás világos vagy sötét árnyalatok,tónusok,mert tényleg zavaró a vakitása.
De kezd alakulni a dolog....
Ja igen majd elfeledtem
A raktári fp is meglehetne jeleniteni,ha onnan akarnek felhasználni...ne kelljen már egyesével mindig a rakiba menni pontért.
És Igen vannak akik raktárbol is techfáznak...többek közt én ugy léptem egy teljes kort,mielött valaki belekötne,hogy hát jó nsgy húje vagy,ha raktárból techfázol. Az vok és???
 

Taylor64

Új tag
- Chrome - n túlméretezettek a betűk.
- Ritkán van rá szükségem, de jó, hogy összecsukhatóak a korok (az, hogy kijön belőle egy kép, számomra lényegtelen, de jól néz ki)
- A nevezetes épületek mintájára kellene a "beírós" mező - a raktárból is lehessen tölteni
- A szín "játékidegen" - maradhatott volna az eredeti színezés
 

erika5503

Aktív tag
így igaz, nagyon betegesen halvány a színe és kiguvad a kukucskám, hogy a lényeget meg is lássam :)

az összecsukás az jó lett
és
LefHQ tagunkat idézve amit javasolt

a játék grafikája és a színei nagyon jók és szépek ..........a techfa is jó lenne ha a színei ugyanolyanok lennének ...mint a régié
 

DeletedUser26112

Guest
Mondanék véleményt, de hát nem vagyok a kiválasztottak között! Vajon miért nem aktiváljátok mindenkinél? Miért ez a diszkrimináció? Nem fair dolog!
 
Fent