Kibeszélő Tavaszi Esemény 2019

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser26183

Guest
Sziasztok . Nem tudja valaki, hogy kell kétsávos utat építeni????
 

DeletedUser26183

Guest
Köszönöm. Most a progresszív korban vagyok. Nem tudok katonai épületet építeni mert csak két csak uttal lehet de most csak sima aszfaltos útam van. így nem tudok fejlődni.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Köszönöm. Most a progresszív korban vagyok. Nem tudok katonai épületet építeni mert csak két csak uttal lehet de most csak sima aszfaltos útam van. így nem tudok fejlődni.
Az aszfaltos út is kétsávos. Csak arra kell figyelni, hogy a városházához is csatlakoznia kell szintén kétsávos (például aszfaltos) úttal.
 

DeletedUser23560

Guest
Sziasztok! Bőven kellett volna adjon cseresznyefákat a városon kívül, és egyet sem adott, nekem sem, és a céhtársaimnak sem! Remélem ez javítva lesz, és pótolva :)

Ne feledd, Cseresznyefák jelenhetnek meg a városod körül, úgy mint az Incidensek. Ez azt jelenti, hogy a küldetések befejezése vagy az eseményen való részvétel önmagában nem fogja őket megjeleníteni és elképzelhető, hogy sok, de az is, hogy nem lesz Cseresznyefa a városodban.

Akinek ez nem világos.....
 

danika 123

Új tag
Azért tavaly mindig volt mindhárom világban ahol játszok cseresznyefa a város körül az esemény kezdetétől fogva. Most meg egy darab sem volt még, pedig nem 2 percet vagyok játékban.
Csavarhatnának feljebb a véletlenszám generátoron a fejlesztők.
 

DeletedUser23560

Guest
Azért tavaly mindig volt mindhárom világban ahol játszok cseresznyefa a város körül az esemény kezdetétől fogva. Most meg egy darab sem volt még, pedig nem 2 percet vagyok játékban.
Csavarhatnának feljebb a véletlenszám generátoron a fejlesztők.

Tavaly belépésért és feladatteljesítésért jelent meg. Az idén random.
 

boomee88

Új tag
itt is ugyan az a helyzet. reggel még volt néhány incidens a város körül. azóta se incidens, se cseresznyefa nem jelent meg.
 

Vanek ur

Aktív tag
Nálam már tegnap is volt vagy 5, meg ma is vagy 3, bár az első nap nem jött se a bétán, se itt. De a második nap már volt mindkettőn.
 

EmyLin

Tag
Nagyon szép a grafikája. :) És tetszik a nyeremény épület. De közben várom a cseresznyés fejlesztőt. :)
 

DeletedUser26112

Guest
Szép napot!
Cseresznyefa az első nap nekem se jött, majd azt követően naponta több is, váltakozó lámpás adással - 2, 10, 20, 50 -. De, mi az az "incidens " ? Nem hallottam róla és fogalmam sincs mi az. Jelenleg a 20. küldetésnél tartok és a Bronz ligában vagyok. Valahogy egyhangúnak találom a tóban nyerhető tárgyakat.
 

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
Igazából minden vélemény fontos, ezért is kérdeztem meg, remélem mások is írnak és akkor több dolgot is tudunk az esemény után megosztani a fejlesztőkkel.
 

DeletedUser25317

Guest
Egyvalami nagyon zavar..megpedig hogy 1hete megy az event és eddig 4x volt őrláng/őrláng fejledztés a napiban.
Ha ez a cseresznye virágzásrol szolna márpedig arról kellene mert ugy van meghirdetve akkor nem ertem mert nincs cseresznyes kert szett darabok a napi nyereményben(?)! Ki a francnak kell a xaros őrláng mikor amugy is tele a raktár szentlánggal amit akkor se tennénk le hs ingyen területet biztisitanának hozza mösziő Innoék.
Könyörgöm szedjék már ki minden eventből a hulladékokat mert élvezhetetlen NNAAA!!!
 

DeletedUser26112

Guest
Nem tudom van-e jelentősége, hogy milyen észrevételeket írunk le. Nagyon sok netes játékban kipróbáltam magam, de sehol sem vette figyelembe a fejlesztő gárda, hogy mit írunk. Mindegy van egy kis időm leírom. 31 küldetésnél tartok és itt a vége. Tovább nem tudok menni. Miért? A küldetések során a feladatok elvégzéseként korban előre léptem. Ez nem is lenne gond. De igen. A következő feladat: Győzzek le egy közepes sereget, ami ugye nem lehetséges mert nincs késő középkori egységem. Hiába léptem korban előre a tóban is régi egységet ad. Vagylagos feladatként egy tárgyalást ír elő és természetesen olyan terméket kér ami nekem nincs , mert még nem lehet. Szóval részemről vége. Marad a napi ajándék lámpás. Biztos, hogy jól van ez így?
 

Feneséges

Aktív tag
Nem tudom van-e jelentősége, hogy milyen észrevételeket írunk le. Nagyon sok netes játékban kipróbáltam magam, de sehol sem vette figyelembe a fejlesztő gárda, hogy mit írunk. Mindegy van egy kis időm leírom. 31 küldetésnél tartok és itt a vége. Tovább nem tudok menni. Miért? A küldetések során a feladatok elvégzéseként korban előre léptem. Ez nem is lenne gond. De igen. A következő feladat: Győzzek le egy közepes sereget, ami ugye nem lehetséges mert nincs késő középkori egységem. Hiába léptem korban előre a tóban is régi egységet ad. Vagylagos feladatként egy tárgyalást ír elő és természetesen olyan terméket kér ami nekem nincs , mert még nem lehet. Szóval részemről vége. Marad a napi ajándék lámpás. Biztos, hogy jól van ez így?
Írj a céhes üzenőbe és kérj terméket a céhtagoktól.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent