Találd ki, mire gondoltunk - és nyerj vele InnoGames USB sticket!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser3

Guest
Sziasztok!

Feladunk 5 találós kérdést, nektek pedig csak ide kell írni válaszban a megoldást! Egyszerű, igaz? :p

A válaszotok nem fog látszani, csak a nyeremények kisorsolása után! Mit lehet nyerni? 5 db InnoGames USB sticket (pendrive) és 5x500 gyémántot! A sorsoláson az vehet részt, aki helyesen megfejti a lenti 5 kérdésre a választ. 10 nyertest sorsolunk, bőven van esély! :)

A játék 1 hétig, 2016. március 14. éjfélig tart!

FIGYELEM: A játék egyes nyereményeit postai úton juttatjuk el a nyerteseknek, így a nevedet és a címedet meg kell adjad, ha nyersz. Természetesen ezt nem őrizzük meg és nem teszünk vele semmit, csak ráírjuk a borítékra amit elküldünk neked!

És akkor lássuk a feladványokat:

1: Az őskor óta én már létezem, egyre szebbé válva időben. Nem kell hozzám semmi más, csak naponta legalább egy kattintás. Nagyra növök, egyre szebb leszek és megszüntetni engem nem lehet.

2: Kemény legény vagyok én, túl a kiképzések tengerén. Jutalmazlak a feladatért, és segítek sikeredért. Ha áruló jön melletted állok, ha feladatom megcsinálod.

3: Kellek neked, nélkülem nem teljes életed. Segítek a kutatásban, és ha kell a "csatákban". A középkorban születtem, a színem zöldje lételemem.

4: Nem mindig megyek hozzád, néha (általában ősszel) bukkanok csak fel nálad. Ha azonban hozzád kerülök, sok boldogságot szerzek. Morbid módon én nem vagyok nevetséges, szomorúság lakik bennem.

5: Hatalmas vagyok és fenséges, tiszteletet ébresztek, de nehéz is elérni engem. Sokat kell fejlődnöd hogy elérj hozzám, ha nem vagy szerencsés netán. De ha végre tied leszek, talán tervrajzokat adok neked, sőt esővizet is termelek.

Jó találgatást! ;)
 

DeletedUser3

Guest
A játékot éjfélkor lezártuk, összesen 11 ember adott jó választ:

figure09
Borkedvelő
nemezis
Bellazzo
Lizzy
balu18
tozoo
kamcity
Marked One
Great Zol
Drucilla

Az USB stick nyerteseket véletlenszerűen kisorsoltuk, a nyertes nevére kattintva láthatjátok az adott sorsolás eredményét. Tehát az 5 nyertes:

Marked One
kamcity
Borkedvelő
Lizzy
Great Zol

Gratulálunk nekik! Kérlek, írjatok nekem itt a fórumon egy privát üzenetet benne a teljes nevetekkel és címetekkel, hogy postázni tudjuk a nyereményt!

A többi játékos pedig 500-500 gyémántot nyert
, bár eredetileg csak 5 ilyen nyertes lett volna, de mivel összesen 6-an vagytok, így mindenki megkapja! :) Kérlek titeket, hogy írjatok itt a fórumon nekem egy privát üzenetet, benne a játékban használt nevetekkel!

SZERK: a helyes megfejtések:

1: Városháza
2: Grivus tábornok
3: Kötél
4: Temető
5: Esőerdő Projekt
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent