Takarítás+Motiválás Vs. térkép

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Az felől szeretnék érdeklődni, hogy a takarítás-motiválás milyen ütemben hatványozódik ahhoz, hogy térkép kerüljön a raktárba? Esetleg függ attól is, hogy milyen épületről van szó, vagy csak attól, hogy melyik korban van a "fogadó" felhasználó? Ha esetleg van link, hogy mitől-mennyi-miért-mikor jár az lenne a legjobb.
A válaszokat előre is köszönöm!
 

DeletedUser

Guest
Ahogy én tapasztaltam teljesn random ad terveket ... néha egy hét alatt 0... néha egy nap alatt 3....
 

DeletedUser

Guest
Köszi, de ettől nem lettem előrébb. Valaki azt is írta (a játékban), hogy nem attól függ, hogy az illető akinél járok éppen milyen korban van, hanem, hogy a nála levő épület (amit éppen takarítok vagy motiválok) az milyen korban van. Ez így ebben a formában mennyire helytálló?
 

DeletedUser21418

Guest
Köszi, de ettől nem lettem előrébb. Valaki azt is írta (a játékban), hogy nem attól függ, hogy az illető akinél járok éppen milyen korban van, hanem, hogy a nála levő épület (amit éppen takarítok vagy motiválok) az milyen korban van. Ez így ebben a formában mennyire helytálló?

Ez így van az a valaki jól írta.
 

DeletedUser

Guest
Egyféle korban lévő épületet motíválj és takaríts annak függvényében adja az annak a kornak megfelelő rajzot!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent