Kibeszélő Téli esemény

  • Témaindító DeletedUser1300
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser24995

Guest
Mondjuk jó lenne, ha nem csak esne a hó, hanem egy kicsit meg is maradna, és fehér lenne minden. :) De ez csak egy ötlet. :)
 

DeletedUser25041

Guest
Ne jelenjen meg állandóan ez a kék nyíl ha újra belépünk,tudjuk h event van,örülünk neki,de ne villogjon itt 1 hónapig ez a nyíl mert tuti megutálom még a belépést is.
 

DeletedUser

Guest
Ne jelenjen meg állandóan ez a kék nyíl ha újra belépünk,tudjuk h event van,örülünk neki,de ne villogjon itt 1 hónapig ez a nyíl mert tuti megutálom még a belépést is.

Nem fog az egy hónapig villogni. Elkezdődött az event, mutatja hova menj, és ha kevertél és nyitottál valamit már el is tűnik!
 

DeletedUser25041

Guest
Nem fog az egy hónapig villogni. Elkezdődött az event, mutatja hova menj, és ha kevertél és nyitottál valamit már el is tűnik!
Hát én kevertem már,nyitni nem nyitottam még,nemvolt olyan amit érdemes,de villog állandóan ahányszor bejelentkezek,gépen és telon egyaránt.
 

Vanek ur

Aktív tag
Hát én kevertem már,nyitni nem nyitottam még,nemvolt olyan amit érdemes,de villog állandóan ahányszor bejelentkezek,gépen és telon egyaránt.

Mert ahogy előttem említették: nyitni is kell. A 'bemutató' egésze több részes, és mindegyiken végig kell menj, hogy a 'túra-jelző' abbahagyja. Ahogy említették: először azért villogott, mert meg kellett nyitni azt az oldalt (hogy lásd hogyan érhetsz oda), aztán keverni kellett (hogy lásd először mindig ezt teszi a gép (és bár azt mondják, hogy nem igaz, de én azt vettem észre (főleg lassú gépnél), hogy a keverésnél lehet látni, mi hová kerül)); majd a végén az ajándék nyitása marad (hogy lásd, mit is kaptál). Ez után fogják csak elengedni a kezedet, és nem mutatni a nyillal a követendő példát.
 

DeletedUser25041

Guest
van egy hiba,keverésnél nem ad 10 csillagot,eddig adott.
 

Freeria

Új tag
Sziasztok! A mai feladat volt, hogy építs mindenből egyet. Kész vagyok. Megkaptam a 12 csillagot viszont a Játék Műhely sehol! A feladat jutalma lenne elvileg!! Hol van? :(
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok! A mai feladat volt, hogy építs mindenből egyet. Kész vagyok. Megkaptam a 12 csillagot viszont a Játék Műhely sehol! A feladat jutalma lenne elvileg!! Hol van? :(
A feladat jutalma a csillag.A csillagokkal résztvehetsz a sorsoláson ,ahol megnyerhető a műhely.
 

DeletedUser23560

Guest
A feladat jutalma a csillag.A csillagokkal résztvehetsz a sorsoláson ,ahol megnyerhető a műhely.
Megnyerhető lett volna - tegnap, ma már a felújító készletet lehet megnyerni. A játékműhely elérhető még, gyémántért. :)
 

DeletedUser25044

Guest
Helló, felújító készletet honnan lehet beszerezni a küldetéseken kívül amihez nagy szerencse kell? Ha csak ott, akkor minek lehet felújítható épületeketnyerni, egy darabig ok. de ha kort váltok már nem annyira.
 

DeletedUser23560

Guest
Helló, felújító készletet honnan lehet beszerezni a küldetéseken kívül amihez nagy szerencse kell? Ha csak ott, akkor minek lehet felújítható épületeketnyerni, egy darabig ok. de ha kort váltok már nem annyira.
Nem rémlik, hogy lenne olyan küldetés, aminek felújító a jutalma...:rolleyes:
 

DeletedUser25044

Guest
A téli eseményen tegnap volt de elúszott...akkor most honnan? :)
 

DeletedUser25074

Guest
Nem lehet tudni előre, hogy melyik nap mi lesz a nyeremény?
 

DeletedUser24995

Guest
Morfondírozok valamin...
Az egyik feladatban a legnagyobb cukrászdát kellett megépíteni, vagy egy gazdasági épületet.
Nos nekem nincs cukrászdám, bognárműhelyt építettem helyette és elfogadta, nem is ez a bajom.
Na de most nézem az angol oldalt, hogy a cukrászdát a 2013-as téli event végén lehetett megnyerni. Aztán azt is olvasom, hogy a január 3-i feladat a következő:
"General Grivus:
Alternative 1:[5] "Sell your Confectionary"
Alternative 2:[6] "Sell your Large Confectionary"
Alternative 3:[7] "Sell your Huge Confectionary"
Alternative 4:[8] "Make cookies (1-hour production) in the Legendary Confectionary 4 times"
Ha nincs cukrászdám, hogyan adjam el???
Vagy ez csak nekem okoz gondot?
Vagy lesz valami alternatíva, csak az angolban nincs benne?
 

DeletedUser24612

Guest
Valami olyan rémlik tavalyról, hogy holnap lesz egy építős, vagy bontós feladat amivel cukrászdát lehet nyerni ha nincs, ha van akkor meg amit írtál.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent