Kibeszélő Téli esemény 2017

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25272

Guest
Ez a kilenc épület igy együtt egy 7x4 es területen fog elférni ránézésre.
Szerintetek kinél fog ez elférni?
Meg leállhatnátok ezzel a szettezéssel mert elsőre még jópofa meg ötletes volt de most már kezd egy felesleges fárasztó marhaság lenni.
 

Shirkán53

Új tag
Sziasztok!
Most harmincadika 11. 15 van. Mikor tudhatjuk meg, hogy mikorra tervezitek az event indítását? Mikor olvashatjuk magyarul az összes feladatot? Vagy legalább miért nem adtok egy angol nyelvű oldal elérhetőséget, ahol megnézhetnénk?
 

DeletedUser25549

Guest
Sziasztok!

Először is leszögezném, hogy számomra ez a leghangulatosabb event, különösen a havazással, csak így tovább!

Az előttem szólókhoz csatlakoznék abban, hogy a szettek valóban túl nagyok, ha esetleg el is férnek nem biztos, hogy passzolnak a város hangulatához. Ez utóbb persze szubjektív. Mivel sok ilyen "szettes" event van, én már a szettekre nem is hajtok, azokat kihagyom. Jobb volt a tavalyi télapóház (a nevében nem vagyok biztos). Jobban elfér, és beállíthatom, hogy mikor mit termeljen. Egy felújító készlettel újíthatom fel és egy raktározással raktározhatom.

Miként a 2017-es nyári event során, úgy mos is hiányoznak a KATONAI ÉPÜLETEK. Ha még lesznek akkor ez itt visszavontnak tekintendő :) . Régebben az újabb korba lépésnél megvártam az evenetet azért , hogy akkor lépek és a katonai épületek megnyerésére hajtok.

Lehet, hogy más unja, de nekem most hiányzik a cukrászda is. Ha lesz akkor ez is visszavontnak tekintendő :)

Ez csak egy vélemény, de lehet, hogy többen így gondoljuk.

Üdvözlettel:
Karaton
 

Olaly

Tag
A szettekkel nincs igazán baj mert ugyan tényleg nagy helyet foglal, a bónuszok kárpótolnak érte, de azért nem lesz egyszerű az összes szett épületet összeszedni. Nekem még a cseresznye kert sem jött mindenhol össze pedig ott csak három kellett a kettő fixen túl így hogy itt mind meglegyen nem túl valószínű...
 

Cidra

Tag
Sziasztok!
Árulja már el nekem valaki, hogy lehet ezeket az épületeket úgy elhelyezni, hogy mindegyiknek meglegyen a megfelelő számú szomszédja, és ne úgy nézzen ki, mint egy amőba, az útról nem is beszélve? A FoE ajánlott kirakójában is 4 épület hiányos szomszédságú! Nagyon bosszantó mindwz.:mad:
 
Sziasztok!
Árulja már el nekem valaki, hogy lehet ezeket az épületeket úgy elhelyezni, hogy mindegyiknek meglegyen a megfelelő számú szomszédja, és ne úgy nézzen ki, mint egy amőba, az útról nem is beszélve? A FoE ajánlott kirakójában is 4 épület hiányos szomszédságú! Nagyon bosszantó mindwz.:mad:
Sehogyan! Én is nagyon meglepődtem, hogy csak azokat számolják a részépületek, amelyekkel közvetlenül határosak. Ki van ám ez találva, nehogy milliárdos legyél gyorsan! :))) Illett volna ezt valahol jelezni. Nem csak annyit írni, hogy: a darabokat mindenki ízlés szerint rakosgathatja... persze... :-(
 
Ez már sorrendben a második olyan küldetés, ahol van a vége felé egy olyan feladat is, hogy "Kutass ki egy technológiát!"
Ez sokunkat arra kényszerít, hogy korszakot váltsunk! Holott állandóan arról papolnak, hogy nem kell rohanni, fel kell fejleszteni a nevezeteseket is! Ez igaz is. De így nem lehet.
Szóval megint elesem egy küldetés befejezésének lehetőségétől - csak azért, mert NEM VAGYOK HAJLANDÓ KORT VÁLTANI.
Nem lehetne ennek a feladatnak egy alternatívája???
 
Ez a kilenc épület igy együtt egy 7x4 es területen fog elférni ránézésre.
Szerintetek kinél fog ez elférni?
Meg leállhatnátok ezzel a szettezéssel mert elsőre még jópofa meg ötletes volt de most már kezd egy felesleges fárasztó marhaság lenni.
Nem beszélve arról, hogy majd korszak váltásnál ezeket mind külön-külön kell korfejlesztővel előbbre hozni... Ez már a maharadzsa palotájánál is zavart, hogy 5 korfejlesztő kell hozzá. MIÉRT? Végül is egy szett, épület az egész???
 
Sehogyan! Én is nagyon meglepődtem, hogy csak azokat számolják a részépületek, amelyekkel közvetlenül határosak. Ki van ám ez találva, nehogy milliárdos legyél gyorsan! :))) Illett volna ezt valahol jelezni. Nem csak annyit írni, hogy: a darabokat mindenki ízlés szerint rakosgathatja... persze... :-(
Ja és ha két egyforma darabod van... konkrétan rénszarvaslegelőből - akkor azok nem számolják egymást... ki is töröltem az egyiket... Mért nem írják meg előtte, hogy van főépülete is a szettnek...
 

DeletedUser25265

Guest
Valaki tudja, hogy lessz még Tudás Szentély és ha igen mikorra várható?
 

DeletedUser25329

Guest
"Szerezz meg 3 szektort harc nélkül" 1 szektor van még ezen a kontinensen. 50 gyémántot rááldoztam, hogy azonnal fedezzen fel erre még1 felfedezést kell indítani a másik kontinens miatt. 3 napos felfedezés már nem fér bele az eventbe. :(
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent