Támogatás és fogadó látogatás esetén felesleges animáció eltörlése

Szeretnéd, ha a témában bővebben taglalt töltési animációt a fejlesztők törölnék?

  • Igen

    Szavazatok: 5 100,0%
  • Nem

    Szavazatok: 0 0,0%

  • Összes szavazó
    5
Sziasztok!

A tegnapi és tegnap előtti nap nekem kicsit bugos volt a játék, legalább is a böngészős verzió, de a jó értelembe, először azt hittem fejlesztés, de most hogy eltűnt, úgy látszik csak bug volt (kár érte pedig), ami lényegében az volt, hogy végig tudtam úgy motiválni és támogatni az embereket, hogy egy 5-ös szekció, vagyis 5 ember támogatása és fogadós látogatása kb. 2-4 másodperc volt maximum, ami nagyon jó volt, mert sokkal több kedvem volt egyszerre végighaladni a nem tudom én hány ismerősömön, ma viszont mikor újra elkezdtem, minden egyes támogatásnál és fogadó látogatásnál előjön ez a hülye kardos pajzsos animáció, amikor ugye elsötétül a háttér, nem tudom közben addig folytatni a dolgot és ez eltart legalább 1 másodpercig, azaz minden egyes embernél legalább 1, két művelet esetén 2 felesleges másodpercet vesz el az időmből, sőt ha kicsit magas a szar HFC-s netnek a késleltetése, akkor az 1 másodperc kapásból duplázódik. Nem lehetne ezt a hülye és egyben felesleges töltési effektet végleg eltörölni és kicsit kevésbé időpazarlóvá tenni a játékot? Mert ha már a fejlesztők annyira hajaznak a gyémántra meg hogy többet költsünk, illene valami értelmes és hasznos fejlesztést is produkálni, nem csak rosszabbnál rosszabb eseményeket és esemény épületeket, meg egyéb hülyeségeket, itt meg gyakorlatilag egy felesleges töltési animációt kellene eltörölni, ami szerver és kliens szinten is csökkentené a terhelést és a az időpazarlást, ami tényleg most két napig egészen jó volt, azt hittem végleges, de úgy látszik hogy sajnos nem.
Szerintem többen is egyet értenének velem, de mindenesetre szavazásra bocsájtom az ötletet.
 
Ezzel egyetértek, ki kell szedni a felesleges animációt/ késleltetést.
Nálam is előfordulnak jobb és rosszabb napok amikor gyorsan lemegy az animáció és amikor csiga,
Biztos van alapja annak, hogy net és és böngésző függő is.
Firefoxban nálam totál kiakasztotta a böngészőt be is fagyott sokszpr ez a motivációs dolog, azóta chrome-t használom ebben elviselhető.
De ez a késleltetés ugyanugy megvan az Fp vásárlásnál is és az expedíciós + körök vásárlásánál is, lehet nincs 1 mp, de fél másodpercet biztos késleltet.
Jah és mobilos aplikácóban és észlelhető, hogy késleltetve lehet kattintani a következőre.
 
Fent