Support Szomszédsegítők

Csiliz

Aktív tag
Nem rossz ez az új funkció, nem kell minden egyes céhtagos, barátot és szomszédot egyenként támogatni, de nem működik tökéletesen. Tegnap, amikor támogattam, és utána megnéztem a barátaimat, nem mindegyiknél volt szürke a támogatási gomb, azaz úgy néztek ki, mintha nem lettek volna támogatva, de ha próbáltam őket támogatni, akkor nem engedett. Ez egy apró hiba, de azért kissé zavaró. Ma viszont már mindegyik támogatottam támogatós gombja szürke volt.
 

Ötzi

Aktív tag
Hogyan lehetne kikapcsolni, vagy eltüntetni? Semmi szükség rá. Miért nem azt fejlesztik, ami kellene, pl. az online láthatóság céhen belül a csatatér miatt. Az sokkal inkább hasznosabb lenne, mint ez a szomszédsegítők marhaság.
 

LoveCanKill

Aktív tag
Szerintem ez egy hasznos fejlesztés volt... Minden nap több száz kattintást spórolunk +. Néha amikor felléptem és rálestem.. Semmi kedvem nem volt már hozzá. :/ Jó ez. :)
 

Ötzi

Aktív tag
Szerintem ez egy hasznos fejlesztés volt... Minden nap több száz kattintást spórolunk +. Néha amikor felléptem és rálestem.. Semmi kedvem nem volt már hozzá. :/ Jó ez. :)
Szerintem pedig semmi szükség rá. Ott az eseménynapló is, ha csak azokat akarjuk látogatni, akik bennünket is látogattak.
 

LoveCanKill

Aktív tag
Én azt általában havi 1x szoktam megcsinálni. Így kényelmesebb... :) Bár én már annyira nagyon nem veszem "komolyan" a játékot.

Így viszont szerintem a legtöbben már ezt a módszert fogják használni, azok közül is "sokan", akik eddig napi szinten nem, de heti szinten sem igazán támogatták a barátlistájukon lévőket. Tényleg kényelmesebb, mint napi 250+kattintás, főleg ha épp időd se nagyon van, vagy az interneted nem épp valami jó... (pl lekorlátozott mobilinternet miatt)
 
Nekem így jó ahogy van mivel nálam egyaltalán nincs semmi hirdetés, csak rányomok és megvárom míg végigér. :D
Se a ládáknál, se a kocsmánál nincs reklám.
Ellenben jóval kevesebb tervrajzot ad így mint ha egyesével végignyomkodnánk és nem tudom, hogy nevire is hat mert nekem nincs segítő nevim.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
30 szomszédra ráengedtem és közben a motiválj 30 játékost feladat csúszkája össze vissza ugrált, hol nőtt, hol csökkent és végül 11-en állapodott meg. Úgyhogy ezután sem fogom többet használni.
 

Ötzi

Aktív tag
Ellenben jóval kevesebb tervrajzot ad így mint ha egyesével végignyomkodnánk ...
Vegyük a jó oldalát, még mindig jobb akkor, mint amikor 2012-13-ban egyenként be kellett menni a városokba motiválni, vagy takarítani és akkor nagy nehezen 3 hónap múlva meg is adta a hiányzó fecnit! :D Ugye? Még mindig a "mihez képest" a lényeg! :D
 
Nem tudom mi volt 2013-ban mert eloszor 2016-ban kezdtem el akkor jatszottam 4-5 honapig azt abbahagytam es 2 eve kezdtem el megint. :)
 

Ötzi

Aktív tag
Még egy megjegyzés a feleslegességéről: ma kipróbáltam, de ahhoz, hogy beüljek a kocsmákba, ugyanúgy végig kell menni mindenkin. Peter30-al is egyetértek, valóban jóval kevesebb nevezetes fecnit ad, mintha egyesével támogatnám a játékosokat. Úgy hogy ez a fejlesztés részemről kuka.
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Én köszönöm, de a szomszédjaimnál inkább megmaradnék a manuális "támogatásnál"! Azt vettem észre, hogy valahogy ők is jobban élvezik ezt! Van benne valami személyes kontaktus, még ha virtuális is! Nincs is annál szebb érzés, mint mikor úgy Isten igazából az ember bordáit kardlappal jól meglapogatják! Zene füleimnek!
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Nem ad kevesebb „fecnit”.
A feleslegességről: akinek tökmindegy, hogy napi fél órát kattog, mint egy varrógép, vagy néhány másodperc alatt, néhány kattintással megoldja ugyanezt, annak tényleg felesleges.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Nem ad kevesebb „fecnit”.
A feleslegességről: akinek tökmindegy, hogy napi fél órát kattog, mint egy varrógép, vagy néhány másodperc alatt, néhány kattintással megoldja ugyanezt, annak tényleg felesleges.
Ez igaz is lenne, ha tényleg néhány másodperc alatt megcsinálná, és az eredmény is ugyanaz lenne. Csak sajnos a tapasztalat nem ezt igazolja.
 

Zsoo1

Aktív tag
Ez igaz is lenne, ha tényleg néhány másodperc alatt megcsinálná, és az eredmény is ugyanaz lenne. Csak sajnos a tapasztalat nem ezt igazolja.
elindítod, majd be is zárhatod a játékot esetleg csinálhatsz mást játék közben + aki sok szerveren játszik hamar letudja
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Barátság tornya -> 80-as szinten 109 lehetőség (nem jellemző, hogy fel van húzva ide, de legyen...).
Van ~280 tak/mot egy személynek. Lapozást nem számítva ez 280 katt, ebből kivesszük a 109-et, még mindig marad 171 katt, amit most letudhatsz hárommal és pár másodperc alatt. Negyedóra helyett öt perc alatt végzel. Két-három világot véve... szóval még mindig hasznos az újdonság (ráadásul egy pillanatig sem kötelező használni).
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Barátság tornya -> 80-as szinten 109 lehetőség (nem jellemző, hogy fel van húzva ide, de legyen...).
Van ~280 tak/mot egy személynek. Lapozást nem számítva ez 280 katt, ebből kivesszük a 109-et, még mindig marad 171 katt, amit most letudhatsz hárommal és pár másodperc alatt. Negyedóra helyett öt perc alatt végzel. Két-három világot véve... szóval még mindig hasznos az újdonság (ráadásul egy pillanatig sem kötelező használni).
Csak a motiválj 30 játékost feladatot nem képes közben teljesíteni.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Azt senki nem mondta, hogy hiba nem lehet.
(De egye fene, azt a 30-at még hozzáteszem kézből [ha már a Barátság torony begyújtéséből nem lett meg] és még mindig nyertem 141 kattintást. :-D)
 
Fent