Szabotázs

  • Témaindító DeletedUser10206
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser10206

Guest
Üdv. Az lenne a kérdésem, hogy miként működik a raktárépületek kifosztása?
Miért van az, hogy a megtermelt 10 aranyból csak 2 darabot visz el az ellenfél. Ugyanis egyik szomszéddal kipróbáltuk, és szinte teljesen mindegy mikor megyünk egymást fosztani, 1-2 darabnál nem viszünk többet egymástól. Pedig volt már olyan is, hogy 10 festőanyagot hoztam el másik ellenféltől.
A választ előre is köszönöm.

artuu
 

DeletedUser

Guest
Üdv. Az lenne a kérdésem, hogy miként működik a raktárépületek kifosztása?
Miért van az, hogy a megtermelt 10 aranyból csak 2 darabot visz el az ellenfél. Ugyanis egyik szomszéddal kipróbáltuk, és szinte teljesen mindegy mikor megyünk egymást fosztani, 1-2 darabnál nem viszünk többet egymástól. Pedig volt már olyan is, hogy 10 festőanyagot hoztam el másik ellenféltől.
A választ előre is köszönöm.

artuu

Annyit tudsz fosztani, ammenyi az épületben van. Ha nincs lelőhelye az áldozatnak az adott nyersanyagra, akkor nem fog tudni 10essével termelni. Így csak 1,2,4 vagy 6 darabot lehet elszedni. Ellenkező esetben 5,10,20,30, a gyártási idő függvényében.
 

DeletedUser10206

Guest
Valami bifi mégiscsak van..., szomszéd azt írja, hogy van alabástromra lelőhelye, és 8 órás termelés befejezte után 7 perccel két darabot hoztam el. Ő is ugyanígy van..., minden termékre van lelőhelyem, mégis csak egy vagy két darabot visz tőlem a termelésem bejezése után. Esetleg többet kellene várni a szabotázzsal?
Csak próbálkozunk egymással, hogy mi hogy van, és most ez a szabotázs dolog zavar nagyon, hogy némely játékostól 6-10 darabot is elhozok, és akivel biztosra tudom, hogy befejezte a termelést és akkor szabotálom, csak 1-2 darabot hozok el (miközben van lelőhelye a termékre) ...
 

DeletedUser11

Guest
Ilyenkor nálatok lehet a hiba, mert ez szinte lehetetlen! Sokkal többet kéne elhoznotok egymástól! De ha biztos vagy a hibában:

Support
 

DeletedUser

Guest
Üdv! Azt szeretném kérdezni, hogy hogy lehet az hogy leigázok valakit 1-2 épületet kifosztok, majd az jelenik meg egy kis ablakban h: "Sajnáljuk , belső hiba történ . Próbálkozz később!" . Ez után kiléptet majd megint beléptet. mi lehet az oka?
 

DeletedUser

Guest
Üdv! Azt szeretném kérdezni, hogy hogy lehet az hogy leigázok valakit 1-2 épületet kifosztok, majd az jelenik meg egy kis ablakban h: "Sajnáljuk , belső hiba történ . Próbálkozz később!" . Ez után kiléptet majd megint beléptet. mi lehet az oka?

Az első hiba, hogy max 1x lehet fosztani. Hibát ilyenkor abban az esetben kapsz, amikor az illető éppen beszedte az épületekből az árut; így nincs már mit fosztani.
Volt egy olyan bug is, ami nem jelezte számodra, hogy a fosztás már megtörtént. így a 2. vizit alkalmával már hibaüzenettel fogad, hiszen már megtörtént a fosztás.
 

DeletedUser

Guest
Az első hiba, hogy max 1x lehet fosztani. Hibát ilyenkor abban az esetben kapsz, amikor az illető éppen beszedte az épületekből az árut; így nincs már mit fosztani.
Volt egy olyan bug is, ami nem jelezte számodra, hogy a fosztás már megtörtént. így a 2. vizit alkalmával már hibaüzenettel fogad, hiszen már megtörtént a fosztás.

Szerintem ez a bug azóta is folyamatosan fennáll.
 

DeletedUser

Guest
Valami bifi mégiscsak van..., szomszéd azt írja, hogy van alabástromra lelőhelye, és 8 órás termelés befejezte után 7 perccel két darabot hoztam el. Ő is ugyanígy van..., minden termékre van lelőhelyem, mégis csak egy vagy két darabot visz tőlem a termelésem bejezése után. Esetleg többet kellene várni a szabotázzsal?
Csak próbálkozunk egymással, hogy mi hogy van, és most ez a szabotázs dolog zavar nagyon, hogy némely játékostól 6-10 darabot is elhozok, és akivel biztosra tudom, hogy befejezte a termelést és akkor szabotálom, csak 1-2 darabot hozok el (miközben van lelőhelye a termékre) ...

Ez sajna egy bug, nekem volt akitől egyik nap elhoztam pl 10 gránitot de másnap (vagy pár nappal később(az időpontot nem jegyeztem fel de azt pár napig fejből tudom kitől mit hozok/hoztam el mert nem fosztogatok sokat)) már csak 2 gránitot ami lehetetlen mert a lelőhelyet ugyebár nem szüntetheti meg, lelőhellyel viszont nem lehet ilyen alacsony termelést betenni. Speciel lusta vagyok emiatt a supportra írni, mert ehhez fel kéne jegyezni minden egyes fosztást és ezeket visszaellenőrizni (hiszen csak így tudom teljesen kizárni a tévedéseket) stbstb.
 

DeletedUser4143

Guest
Valami lehet ebben a kifosztásos problémában. velem is megtörtént, hogy egyik szomszédomtól 30 mészkövet raboltam, de az is, hogy 1-t. Ilyen pedig nem lehetne...
 

DeletedUser10514

Guest
Valami lehet ebben a kifosztásos problémában. velem is megtörtént, hogy egyik szomszédomtól 30 mészkövet raboltam, de az is, hogy 1-t. Ilyen pedig nem lehetne...
Hogyne lehetne, ugyanattól. A magyarázat egyszerű: már készen volt az üzeme a mészkőhöz amikor először kifosztottad, de még nem volt a terület elfoglalva. Utána elfoglalta, beállt 2 napos termelésre és akkor már a bónusszal megnövelt mennyiséget tudtad fosztani.
 

DeletedUser

Guest
Vagy esetleg a későközépkorban kapott csak mészkő bónuszt, és azt elvesztette a frissítés során.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent