Skanzen

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser24881

Guest
Ezt írtam:
Tisztelt Cím!
Nem hízelgésből, ám szeretnék gratulálni, és megköszönni mindazt, amit ezen - ezért a játékért dolgoznak a kitalálói, fejlesztői. Nem csak az új részhez, hanem az eddigi összeshez. Pazar a grafika - az épöletek, a táj, a hangok, - egyszóval minden. Nagyon szép, és aprólékosan kidolgozott minden. Igazi mesevilág.
itt szeretném még egyszer leírni - egyszer már megtettem, és szeretném, ha valamilyen választ kapnék, egyáltalán érdemes - e az ötletem a végiggondolásra?
Én mindenképpen, - de gondolom lennének többen is - ' áldoznék ' időt, munkát, valóságos forintokat is, ha lenne egy külön terület, ahova - akár, ha nem adna semmit a régi épületeket kitehetném csupán azért, mert sajnáltam lebontani. És tovább lehetne ott bolyongani, elgyönyörködni az épületekben ( kicsit elképzelni az akkori világokat ) hallani a hangokat - tehenek, kecskék, kocsma, fogadó, templom - egyszóval szinte az összes eddigi korok nagyon szép munkáját, amit csak nagy szeretettel lehetett Önöknek elkészíteni. Akár egy sziget, ahova át-el lehet menni, és csak gyönyörködni...
Kérem annyit tegyenek meg, hogy az ötlet érdemes e arra, hogy valaha is megvalósulhat.
Maradok tisztelettel, és kívánva további szép, és sok örömet szerző munkát - üdvözlettel - Lutz Gizella
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent