Segítség kérés a PVP toronnyal kapcsolatban.

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser22978

Guest
Sziasztok.Én még a vaskorszakban elfoglaltam a korai középkori pvp tornyot ,de még most ,hogy elértem a korai középkort sem enged be a toronyba támadóként ,de megnézni hogy ki van bent beenged megtámadok onnan valakit győzök és még sem kerül bele a nevem a toronyba.Miért van ez?A válaszokat előre is nagyon köszönöm:)
 

DeletedUser21964

Guest
Csak akkor kerülsz be a toronyba, ha a korai középkor egységeivel harcolsz.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Engem az érdekelne,hogy heti PVP győztes, következő heti versenyen részt vehet-e, vagy csak szemlélő,illetve támadható-e?
10 medállal lehet területet felszabadítani ez oké, de mindegy-e,hogyan gyűlik össze az a tíz medál? Tehát egy heti viadalt meg kell nyerni hozzá, vagy apránként összegyűjtve is lehet?
 

DeletedUser

Guest
Mindegy, hogy honnan és mennyi idő alatt gyűjtöd össze a területhez szükséges medálmennyiséget (PVP viadal, nevezetes épület, kívánságkút). A lényeg, hogy meglegyen az az X mennyiség, ami az adott terület feloldásához szükséges.
 

DeletedUser

Guest
Jaj, ne haragudj, csak a másodikra válaszoltam.

Szóval: a PVP harc győztese ugyanúgy részt vehet a következő heti harcokban is. Ugyanúgy támadhat bárkit, és ő is támadható. A győzelem semmi előnnyel nem jár, azon kívül, hogy nyersz medált, növekednek a pontjaid, na meg ha hírhedté válsz akkor rettegni fognak tőled :D
 

DeletedUser

Guest
Hát nem arra törekszem,hogy rettegjenek, no meg a pasasok körülöttem nem is engednék!
Az első tornán elért 4 helyezés 'utóhatását' is, nap mint nap érzékeltetik velem.;)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent