Raktár

  • Témaindító DeletedUser23616
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser23616

Guest
Tisztelettel!

Ha van egy raktárunk ahol a tervrajzok és ajándékok, jutalmak mellett épületeket is tárolunk, akkor miért nem lehet behelyezni oda semmit?

Elhiszem hogy a játék lényege a sakkozás a kis területen, meg hogy minden elférjen, de azért néha idegesítő hogy lenne különböző helyen vannak üres foltok, nem tudod lerakni, ilyenkor ha egy épületet raktárba tennél ideiglenesen, akkor meg tudnád tenni az áthelyezést.

-Esetleg lehetne raktárba helyezés opció, és max lenne a raktárnak kapacitása, ami fölé nem lehet menni, hogy kellően nehéz maradjon az egész.

Sawnes
 

DeletedUser21639

Guest
Az ötlet nekem is tetszik, meglehetne annyival toldani az egészet, hogy ha újra leszeretnénk rakni a ,,becsomagolt'' épületet, akkor az a saját építési idejének legyen megfelelő mire használatba lehetne venni. Ugyan úgy mint a most a raktárbol felépíthető épületek.

A raktárba helyezhető épületek számára pedig úgy gondoltam, hogy a prémiumos épületek raktározása korlátlan lenne és a normál épületekből pedig 10-20 darab elhejezésére lenne lehetőség( a küldetésből kapütt új épületektől eltekintve).

Volt már, hogy egy küldetés miatt egy fontos épületet kellet lebontani amit később üjra fel kellett építenem és az új épületet pedig lerombolnom.

Magna
 

DeletedUser23135

Guest
Én csak a prémium épületek eltarolasanak otletet támogatnám vagy minden olyan epulet eltarolasat amit gyémantert veszel. A simat meg lehet epiteni ujra még akkor is ha alapanyag és pénz. De ezt az otletet máshol is javasoltak, de nem erkezett rá érdemleges valasz a játék üzemeltetőitől. hisz senki nem dolgozik a sajat pénztárcája ellen. Ha minden gyémantot erő epületet vissza lehetne tenni a raktarba akkor ugyan ki költene újra igazi lovet? hol lenne akkor bevétel? "Rossz ötlet"
 

DeletedUser23561

Guest
Esetleg lehetne bizonyos számú hely a raktárban épületeknek, további raktárhelyeket meg gyémántért lehetne felszabadítani.
 

DeletedUser23026

Guest
Sziasztok!

Én a különleges épületeket szeretném elhelyezni a raktárba. Nagyon sokat gyűjtögettem, néha már nem férek tőlük.
Sajnálom kitörölni mert hasznosak és lehet később -szükség szerint - vissza szeretném tenni a városomba.

Üdv. ! Borsóka
 

DeletedUser23026

Guest
folyt.: Úgy látom a raktárban erre lehetőség van, az elképzelés a program alapjaiban már benne van, ugyanúgy mint az ajándékozásra. Ezt karácsonyra jó lenne működtetni, legalábbis egy kis időre. :)
 

DeletedUser24269

Guest
Esetleg lehetne bizonyos számú hely a raktárban épületeknek, további raktárhelyeket meg gyémántért lehetne felszabadítani.

Sziasztok!

Szerintem ezt csak úgy vezetik be ha bevételük lesz belőle. Tehát gyémántot kell fizetni a berakásért minden alkalmommal. Hiszen ingyen senki nem dolgozik. Így mindkét fél ugymond jól járna.

Üdv.: WD
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent