Raktár felosztása több rekeszre az áttekinthetőség miatt.

Ideje lenne szerintem a raktárat több rekeszre felosztani, mert a sok töredék tipusok miatt már áttekinthetetlen és oda vissza kell lapozgatni sokat mire megtaláljuk ami kell, vagy éppen nem találjuk.
Lehetne külön rekesz :
-az italoknak, gyorsítóknak, raktározás, korfejleszés
-a puzzle töredékeknek
-az eventes épületek + fejlesztőknek
- az alap épületeknek (mint gazdasági, kulturális) + egyebek.
 
Ideje lenne szerintem a raktárat több rekeszre felosztani, mert a sok töredék tipusok miatt már áttekinthetetlen és oda vissza kell lapozgatni sokat mire megtaláljuk ami kell, vagy éppen nem találjuk.
Lehetne külön rekesz :
-az italoknak, gyorsítóknak, raktározás, korfejleszés
-a puzzle töredékeknek
-az eventes épületek + fejlesztőknek
- az alap épületeknek (mint gazdasági, kulturális) + egyebek.
Ez jó ötlet.
 

KaZo75

Új tag
Egyetértek, mobilon játszok, nekem leginkább az alap épületek (amiket az építés menüből is lehet építeni) kiválasztása hiányzik.
Esetleg az alap épület építésekor az épületek menü jelezhetné, hogy hány van raktáron. (pl. piros karikában szám, mint az üzeneteknél) Ha le akarom rakni, megkérdezhetné, hogy raktárról akarom-e letenni?
A szettek + hozzá tartozó fejlesztők egy csoportban jelenhetnének meg. Sokszor más a nevük, nehéz megtalálni. (csak a foe helper segít WEB-en)
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Ideje lenne szerintem a raktárat több rekeszre felosztani, mert a sok töredék tipusok miatt már áttekinthetetlen és oda vissza kell lapozgatni sokat mire megtaláljuk ami kell, vagy éppen nem találjuk.
Lehetne külön rekesz :
-az italoknak, gyorsítóknak, raktározás, korfejleszés
-a puzzle töredékeknek
-az eventes épületek + fejlesztőknek
- az alap épületeknek (mint gazdasági, kulturális) + egyebek.
Tökéletesen használható ötletnek látom !
 

Xadornix

Aktív tag
Esetleg az alap épület építésekor az épületek menü jelezhetné, hogy hány van raktáron. (pl. piros karikában szám, mint az üzeneteknél) Ha le akarom rakni, megkérdezhetné, hogy raktárról akarom-e letenni?
Na, ez valóban egy praktikus dolog lenne, hogy a sima építés esetén jelezné/elérhetővé tenné a raktárból való felhasználás lehetőségét.

Jellemzően az "építs ilyen-olyan típusú épületet a korodból" küldetéseknél nagy bénázás, mire a raktár végéből kisilabizálom van-e egyáltalán ilyenem, mert amúgy sosem használt, ismeretlen épületekről van szó.
 
Fent