Régiségkereskedő

Vannak a raktáramban zárolt tárgyak, (Pl.sövénylabirintus) amiket nem cserélhetek el . Azt szeretném megtudni, hogy miért?
 
Azt hittem, hogy megfejtettem: ki kell rakni a városomba. Megvárni, míg felépül, majd épületraktározással visszatenni a raktárba. Hát nem jött be. Elpazaroltam 3 épületraktározást, de ugyanúgy zárolva került vissza a raktárba. Most már elárulhatná valaki, hogyan kell feloldani a zárolást.
Köszönöm!
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Jobb felső sarokban van egy lakat ikon, ha azt bepipálod, onnantól beállíthatod, hogy mely tárgyak legyenek zárolva, és mely tárgyak ne.
 

joci1977

Új tag
Sziasztok.
A régiségkereskedőhöz amit kért,fejlesztettem,oldottam de nem tudok be lépni,ahogy a PvP-be sem. Mi lejhet a baj?
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
A Termesztést Bronzkorban és a Vezénylési rendet Vaskorban oldd fel. Egy jövőbeni és még csak részben aktivált fejlesztés miatt változtak a dolgok.
 

Darkpepp

Aktív tag
A regisegkereskedot a kora kozepkorban fejleszted ki ha feloldottad a techfan. (Penzugyi gazdalkodas)
A pvp arenat meg mar vaskor vegen.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
A regisegkereskedot a kora kozepkorban fejleszted ki ha feloldottad a techfan. (Penzugyi gazdalkodas)
A pvp arenat meg mar vaskor vegen.
Igen ez volt eddig. Most változni fog (illetve már változott, de még nem minden, többek között a grafika sem) az eleje a techfának.

Amit írtam a kérdezőnek, az neki megoldás per pillanat.
 

Varina

Új tag
Sziasztok!
A régiségkereskedő a Virágzó középkor - Íjpuskák állomását kéri teljesíteni a használatához.
Ez már így működik?
Előre is köszönöm a választ!
 

Varina

Új tag
Sajna nem épült ki, ugyanolyan rom, mint eddig volt. Ha föléviszem az egérmutatót, tényleg azt írja, hogy a pénzügyi gazdálkodást fejlesszem ki, ami már megtörtént. Ha viszont rákattintok, akkor a vásárlás-alkudozás és az aukció funkció használatához a virágzó középkor - íjpuskák feloldását írja követelménynek. Még a techfa megnyitása gomb is ott figyel a szöveg alatt.
 
Sajna nem épült ki, ugyanolyan rom, mint eddig volt. Ha föléviszem az egérmutatót, tényleg azt írja, hogy a pénzügyi gazdálkodást fejlesszem ki, ami már megtörtént. Ha viszont rákattintok, akkor a vásárlás-alkudozás és az aukció funkció használatához a virágzó középkor - íjpuskák feloldását írja követelménynek. Még a techfa megnyitása gomb is ott figyel a szöveg alatt.
Ha ez általános akkor biztos .hogy vették a lapot a központban és helyre hozzák gyorsan :)
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Sajna nem épült ki, ugyanolyan rom, mint eddig volt. Ha föléviszem az egérmutatót, tényleg azt írja, hogy a pénzügyi gazdálkodást fejlesszem ki, ami már megtörtént. Ha viszont rákattintok, akkor a vásárlás-alkudozás és az aukció funkció használatához a virágzó középkor - íjpuskák feloldását írja követelménynek. Még a techfa megnyitása gomb is ott figyel a szöveg alatt.
Fejleszd ki azt is.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Már volt róla szó, átalakítás alatt van a játék első néhány kora. Sajnos nem minden lett egyszerre frissítve. Akik most kezdik a játékot, azoknál ez problémát jelent, mivel a folyamat nem „pár” perc. Megkerülhetőek a dolgok, mindenki eldönti saját maga, hogy mit csinál, vár vagy megoldja úgy ahogy éppen lehet.
 
Fent