Régiségkereskedő

Zollee

Új tag
Üdvözlök mindenkit.
Szerintem a régiség kereskedőnél a 2 óra licitezes teljesen fölösleges. Lehetne egy olyan fejlesztés hogy a licitezés ideje csak max. 1óra?
Szép estét!
 

dani146

Nagyon aktív tag
Szerintem mint a két elképzelés helytálló. A két óra licit tényleg elég sok.
24-ről 12-re? Ezzel kapcsolatban ami engem zavar (és lehet, hogy csak az egyéni szoc. problémám), hogy gyémánttal kell fizetni az adott termékek (úgymond a polcon levő áruk) cseréjért. Na most ez még hagyján, de ha szabadon lehetne válogatni az sokat dobna a dolog hasznossági faktorán. Tekintve, hogy a kínálat nagy részét olyan elemek képezik (pl. pénz, alapanyag bónusz lötty, katona, stb.) amit a játékban bármikor megszerezhetsz. Az ember ugye főként event cuccért jár a kereskedőhöz. Akkor hadd böngésszen már a kínálatban szabadon, amolyan turkáló jelleggel :D
 

Zollee

Új tag
Szerintem mint a két elképzelés helytálló. A két óra licit tényleg elég sok.
24-ről 12-re? Ezzel kapcsolatban ami engem zavar (és lehet, hogy csak az egyéni szoc. problémám), hogy gyémánttal kell fizetni az adott termékek (úgymond a polcon levő áruk) cseréjért. Na most ez még hagyján, de ha szabadon lehetne válogatni az sokat dobna a dolog hasznossági faktorán. Tekintve, hogy a kínálat nagy részét olyan elemek képezik (pl. pénz, alapanyag bónusz lötty, katona, stb.) amit a játékban bármikor megszerezhetsz. Az ember ugye főként event cuccért jár a kereskedőhöz. Akkor hadd böngésszen már a kínálatban szabadon, amolyan turkáló jelleggel :D
Hát úgy már tényleg nagyon könnyű lenne:D:D
 

dani146

Nagyon aktív tag
Ha valaki költ a játékra. De költség nélkül is jó lenne haladni

Igen, pont erre vonatkozóan írtam a fentieket. Idézném magam:
"... ami engem zavar (és lehet, hogy csak az egyéni szoc. problémám), hogy gyémánttal kell fizetni az adott termékek (úgymond a polcon levő áruk) cseréjért. Na most ez még hagyján, de ha szabadon lehetne válogatni az sokat dobna a dolog hasznossági faktorán...".
Egy gyémántköltés nélküli "polc-csere" opció nagyban megkönnyítené a dolgokat.
 
Igen, pont erre vonatkozóan írtam a fentieket. Idézném magam:
"... ami engem zavar (és lehet, hogy csak az egyéni szoc. problémám), hogy gyémánttal kell fizetni az adott termékek (úgymond a polcon levő áruk) cseréjért. Na most ez még hagyján, de ha szabadon lehetne válogatni az sokat dobna a dolog hasznossági faktorán...".
Egy gyémántköltés nélküli "polc-csere" opció nagyban megkönnyítené a dolgokat.
A böngészős online játékok sosem arról szóltak, hogy gyorsan lehet velük haladni. Azért vannak ilyen elemek a játékban, hogy költs gyémántot, de ha nem akarsz akkor is tudsz haladni, csak sokkal lassabban. Ha mindent lehetne gyorsabban csinálni gyémántok nélkül akkor mire is költenének a játékosok?
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
A böngészős online játékok sosem arról szóltak, hogy gyorsan lehet velük haladni. Azért vannak ilyen elemek a játékban, hogy költs gyémántot, de ha nem akarsz akkor is tudsz haladni, csak sokkal lassabban. Ha mindent lehetne gyorsabban csinálni gyémántok nélkül akkor mire is költenének a játékosok?
Mondjuk csak gyémántért megvásárolható szuperül kinéző épületekre.
Vagy hogy ők nyerjék meg az eventeket.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Azért a játék elég bőkezűen osztogatja ingyen is a gyémántokat... persze tenni is kell érte
 

Zollee

Új tag
A böngészős online játékok sosem arról szóltak, hogy gyorsan lehet velük haladni. Azért vannak ilyen elemek a játékban, hogy költs gyémántot, de ha nem akarsz akkor is tudsz haladni, csak sokkal lassabban. Ha mindent lehetne gyorsabban csinálni gyémántok nélkül akkor mire is költenének a játékosok?
Ez most úgy hangzik muszáj gyémántra költeni:confused:
 
Fent