Kibeszélő PvP változás

DeletedUser3

Guest
Itt lehet a PvP változásról megírni a véleményeteket.
 

DeletedUser23560

Guest
Hát, egy induló szerveren bizony baromira keresztbe tesz a régi játékosok jó részének ez az ökörség. /Saját - kedvenc - példám: Dinegu indulásakor, a 2. napon 220 bronzkori terméket sikerült fosztanom, ugyancsak bronzkori szomszédoktól... nyilván jobban jártam, mint ha megpróbáltam volna ennyit megtermelni./

Viszont, ami nem tiszta: a PvP tornyokba az expin, térképen szerzett pontok beszámítanak ezek után is, vagy a bronzkori torony innentől olyan, mintha nem is létezne /kivéve, ha valaki a vaskor vége tájáról ugrik vissza bronzosokkal harcolni/ ?
 

DeletedUser25470

Guest
Bár most indultam neki de úgy látom bele számít a térképes csata. A toronyban nőtt a pontom. Ez annak tudható be?
 

DeletedUser25481

Guest
Hát ez a változtatás jó nagy baromság lett. A bronzkorszak megszűnt létezni. A tornyot és a tornát lehet törölni. Kivel lehet ezután ott csatázni? Persze senkivel, mert senkinek sincs kifejlesztve a harcászat.
Mire addig elér, addigra meg már nem lesz bronzkori serege, mert a vaskorban már nem tudja mire használni.
3 napja kezdtem a játékot, kezdőként, raktáramban kb. 280 drb bronzkori árúcik van, 19.000 alapanyagom és 9.000 pénzem. Ez mind fosztogatásból. Na ennek itt most vége.
A térképes csata fogja eldönteni ki nyeri a heti bajnokságot???
Én tegnap délután már nem tudtam megtámadni senkit, viszont engem az este simán tudtak támadni.
http://prntscr.com/h1qswe
Erre hol a magyarázat?
 
Fent