PVP aréna

Jár-e valami hátránnyal, ha az ember nem vesz részt a PVP harcokban? Ugyanis arra nekem pl. nincs kapacitásom, hogy ezzel a pár katonával mindenhol ott legyek, meg még védekezzek is a kifosztás ellen. Aztán meg mindegyiket egy csomó ideig csak gyógyítgatni kell!
 
Az Alcatraz 80-as szinten ciklusonként 79 katonát ad.
De szerintem a haderőt kell extrém szintre emelni, hogy ne fogyjon a sereg.
A pvp-t egyébként én sem használom.
köszi a megnyugtató választ! úgy gondolom még az Alcatraz első szinttől is jó messze vagyok, de remélem eljutok odáig is egyszer.
 

nirva2853

Új tag
Sziasztok! Engem nem enged belépni a pvp arénába. Folyamatisan azt írja hibaüzenetként, hogy legalább egy egységet állítsak be védekezőként. Hát nyolcat is beállítottam, de ugyanezt dobja ki. Ilyenkir mit kell tenni?
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Sziasztok! Engem nem enged belépni a pvp arénába. Folyamatisan azt írja hibaüzenetként, hogy legalább egy egységet állítsak be védekezőként. Hát nyolcat is beállítottam, de ugyanezt dobja ki. Ilyenkir mit kell tenni?
Itt állítottad be a védekező sereget?
1653912617929.png
 
Sziasztok, én sajnos több mint két hétig nem voltam aktív a PvP arénában, és annak rendje, és módja szerint ki is zártak, ami jogos, mert a szabály az szabály,.... ellenben az lenne a kérdésem, hogy mikor lehet , ha egyáltalán lehet újra elkezdeni a PvP arénát ?
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Sziasztok, én sajnos több mint két hétig nem voltam aktív a PvP arénában, és annak rendje, és módja szerint ki is zártak, ami jogos, mert a szabály az szabály,.... ellenben az lenne a kérdésem, hogy mikor lehet , ha egyáltalán lehet újra elkezdeni a PvP arénát ?
Elvileg minden hétfőn 0 órakor indul a következő forduló.
 

Béluska.

Új tag
Üdv!

A játék jelenleg 243 csatámat listázza. Ezek között hat különböző, velem azonos korban (Jelenkor) szereplő játékos neve található. Közülük hárman már kort léptek, így az utóbbi egy hétben mindössze három név közül „választhatok”. A frissítés csak az előtte-utána korú játékosokra van hatással (gyakorlatilag dísz). Ezzel szemben a kor szerinti listán 46 olyan játékos neve szerepel, akiknek van pontja.

Miért nem kaphatok közülük ellenfelet?
 
Üdv!

A játék jelenleg 243 csatámat listázza. Ezek között hat különböző, velem azonos korban (Jelenkor) szereplő játékos neve található. Közülük hárman már kort léptek, így az utóbbi egy hétben mindössze három név közül „választhatok”. A frissítés csak az előtte-utána korú játékosokra van hatással (gyakorlatilag dísz). Ezzel szemben a kor szerinti listán 46 olyan játékos neve szerepel, akiknek van pontja.

Miért nem kaphatok közülük ellenfelet?
Nekem is volt hasonló problémám, az ellenfelem azonos kort mutatott, de már kort lépett és mégis maradt így legyőzhetetlenné vált számomra.
Jelentsd a supporton.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Üdv!

A játék jelenleg 243 csatámat listázza. Ezek között hat különböző, velem azonos korban (Jelenkor) szereplő játékos neve található. Közülük hárman már kort léptek, így az utóbbi egy hétben mindössze három név közül „választhatok”. A frissítés csak az előtte-utána korú játékosokra van hatással (gyakorlatilag dísz). Ezzel szemben a kor szerinti listán 46 olyan játékos neve szerepel, akiknek van pontja.

Miért nem kaphatok közülük ellenfelet?
Lehet, hogy a többi barát, céhtag vagy inaktív.

Amúgy miért nem támadod a magasabb korúakat?
 

Xadornix

Aktív tag
Üdv!

A játék jelenleg 243 csatámat listázza. Ezek között hat különböző, velem azonos korban (Jelenkor) szereplő játékos neve található. Közülük hárman már kort léptek, így az utóbbi egy hétben mindössze három név közül „választhatok”. A frissítés csak az előtte-utána korú játékosokra van hatással (gyakorlatilag dísz). Ezzel szemben a kor szerinti listán 46 olyan játékos neve szerepel, akiknek van pontja.

Miért nem kaphatok közülük ellenfelet?
Még örülhetsz, hogy kapsz játékost ellenfélnek. Én ott untam meg, amikor már csak fixen képzelt ellenfeleket adott :-/

(Egyébként meg támadd a későbbi korokat, az előrejutásban nagyobb haszna van.)
 

Béluska.

Új tag
Lehet, hogy a többi barát, céhtag vagy inaktív.

Amúgy miért nem támadod a magasabb korúakat?
Nem barát, nem céhtag. Holnapos ellenfél nincs. Van jövős (velük harcolok), távoli jégkorszakos.
Viszont az eredeti kérdésem még mindig áll.
40+ játékosból miért csak három az, akit feldob a játék?
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Barát és céhtag alapból nem lehet!
Vagy valós, vagy virtuális ellenfeled lehet. A z egyik simán lehet 2-3 korral magasabb szintű, a másik a korodból való (ahol azért félő, hogy befigyelhet magasabb korú védőegység is - tehát rizikós), és lehet alacsonyabb korú is.
Nyomtam már le olyan PvP-t, ahol csak alacsonyabb korúakkal csatázhattam, mert a 2-3 korhoz gyenge voltam, a szintemre pedig mindig ugyan azt az egy játékost "sorsolta" a gép, aki ellen szemernyi esélyem se volt! Míg nem, megúntam, és írtam a supportnak, hogy igazán csinálhatnának már valamit! És láss csodát, megoldódott!
Ezt javaslom neked is! Írj egy illedelmes levelet és kérdezz rá, hogy esetleg nem történt valami félreértés, mert neked csak ezt a néhány játékost dobálja a rendszer?
 

Béluska.

Új tag
Barát és céhtag alapból nem lehet!
Vagy valós, vagy virtuális ellenfeled lehet. A z egyik simán lehet 2-3 korral magasabb szintű, a másik a korodból való (ahol azért félő, hogy befigyelhet magasabb korú védőegység is - tehát rizikós), és lehet alacsonyabb korú is.
Nyomtam már le olyan PvP-t, ahol csak alacsonyabb korúakkal csatázhattam, mert a 2-3 korhoz gyenge voltam, a szintemre pedig mindig ugyan azt az egy játékost "sorsolta" a gép, aki ellen szemernyi esélyem se volt! Míg nem, megúntam, és írtam a supportnak, hogy igazán csinálhatnának már valamit! És láss csodát, megoldódott!
Ezt javaslom neked is! Írj egy illedelmes levelet és kérdezz rá, hogy esetleg nem történt valami félreértés, mert neked csak ezt a néhány játékost dobálja a rendszer?
Köszönöm a részletes választ!
Nem gondoltam volna, hogy virtuális ellenfeleket kreál a játék a valódiak felhasználása helyett.
 
Fent