Kibeszélő PvP Aréna

De, és ott meg is van. De a normál szerveren már megjött a céhexpedíció hajó, a kulturális településre vezető résznek a megváltozása, és a kocsma, illetve a régiségkereskedő elmozdítása, csak a PvP aréna nem. Én úgy fogom fel, hogy az 1.183-as frissítés megvolt, csak valamiért nincs ott a PvP aréna.
Lehet, hogy nem játszol a Béta szerveren?
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
De, és ott meg is van. De a normál szerveren már megjött a céhexpedíció hajó, a kulturális településre vezető résznek a megváltozása, és a kocsma, illetve a régiségkereskedő elmozdítása, csak a PvP aréna nem. Én úgy fogom fel, hogy az 1.183-as frissítés megvolt, csak valamiért nincs ott a PvP aréna.
Az 1.183-as frissítés leírásánál nem olvastam olyat, hogy a PvP aréna is megjönne.
 

helen

Nagyon aktív tag
Érzem hogy nem fog ez az aréna tetszeni nekem.
Ha magasabb korokból kapok benne ellenfelet, meg ha tényleg kiveszik a jelenlegi torony-bajnokságot, nagyon nem fog tetszeni. :(
 

helen

Nagyon aktív tag
Mire jó a mostani PVP torony? Mi az igazi haszna? Mert a medál, amit ad, az vicc...
Viszont a saját koromban mérkőzök meg, és nem tőlem magasabb korban lévő, ne adj isten a techfa végén lévő játékossal kell összemérnem az erőmet. A medálmennyiség tényleg vicc-kategória amit ad. Nem tudom ez az új PVP milyen jutalmakat fog adni, de gyanítom hogy kicsi korban lévő játékosok számára szintén vicc-kategória lesz, hisz nekik esélyük sem lesz a magasabb korban lévő játékosok ellen nyerni, így majd valahol a ranglista alján fognak végezni.
Ha az új PVP-rendszer úgy lenne megalkotva hogy az adott szerver összes azonos korban lévő játékosa közül kerül ki ellenfél, akkor nem is írnám azt hogy ragaszkodom a tornyok-versenyéhez. De így, hogy magasabb korban lévő játékosokkal is összesorsol, már más a leányzó fekvése. Mindenkinek szüksége van sikerélményre. Kell az a torony, mert ott a saját korombeli játékosokkal versengek. Nem a csekélyke kis medál miatt kell, bár minden kicsinek örülök.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Ha jól értelmezem, akkor az eddigi mintegy 600 szomszédság és szomszédságonként akár 18 torony helyett szerverenként csupán 1 verseny lesz, azaz a szerver összes játékosával versenyezhetünk.
És ahogy a jutalmakat elnézem, azok továbbra is a vicc kategóriában maradtak. Nem igazán látom, hogy miért érné meg valakinek gyémántot költenie rá.
 

Próféta

Nagyon aktív tag
the-order-a-rend.webnode.hu/pvparena/
Itt egy kicsivel több információhoz tudtok hozzájutni! A mellékelt megjegyzéseimet nyugodtan elengedhetitek a fületek mellett :)
 
Ha jól értelmezem, akkor az eddigi mintegy 600 szomszédság és szomszédságonként akár 18 torony helyett szerverenként csupán 1 verseny lesz, azaz a szerver összes játékosával versenyezhetünk.
És ahogy a jutalmakat elnézem, azok továbbra is a vicc kategóriában maradtak. Nem igazán látom, hogy miért érné meg valakinek gyémántot költenie rá.
Egyet értek, a PvP ebben a játékban sokat nem hoz a konyhára. Ezekért a jutalmakert nem igazán éri meg megmozdulni.
 

Kovlacsek

Új tag
Ez a pvp aréna ilyen jutalmakkal tényleg egy vicc. Jobb ha eventekre áldozom a gyémántot mint eme "büszkeségre"amit kapok arénán. :) pláne hogy még az 1.se kap szinte semmit se.
 
Elnézést a kissé bugyuta kérdésért, de ha már automata csata, és ha jól értem, nem is látom a csatát, csak kidobja a végeredményt, akkor ha vesztek, elvesztem a katonáimat is? Az nekem elég gáz lenne, mert én egy darab koromnál erősebb játékost szoktam betenni (amire vigyázok), a többi zsivi. Auto csatán azt simán kinyírják, márpedig abból csak pár darab van. És egyáltalán fel tudom-e támasztani? (Persze csatánként 45 gyémit nem szívesen adnék.) A másik ami fontos info lenne, hogy a védőim akkor is megmaradnak-e - mint most - ha vesztek? Tudna valaki válaszolni?
Attól tartok, én ezt kihagyom. Ha csinálják is, miért nem hagyják meg a PVP tornyokat is? Nagyon nem tetszik ez az egész. :mad:
 

Próféta

Nagyon aktív tag
A támadó egység, ugyanúgy mint a többi csatánál, elhalálozhat (gyémántért éleszthető), a védő egység viszont, mint a városi védelemnél is tapasztalod, nem megy veszendőbe, még vesztett csata esetén sem!
 
Fent