Prémium tagság

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser10514

Guest
Sziasztok!

A játékból 1 valami nagyon hiányzik néhány embernek szerintem, ez pedig a prémium tagság. Ára lehetne mondjuk 500 gyémánt havonta.Alább felsorolom, elképzelésem szerint milyen előnyökkel járna.
- A mindent begyűjt funkció használata ingyenes
- A termelő épületek(pénz, alapanyag) 20%-al több bevételt hoznak
- Minden gyémántos épület és funkció 10%-al olcsóbb
- A katonák kiképzése fele időre rövidül
- Nincs forge pont vesztés: ha a játékos nincs online amikor eléri a 10 forge pontos határt, akkor autómatikusan nagy forge pont csomagot kap és 0-ról keződik újra forge pontok számolása.
 

DeletedUser21418

Guest
Ez szerintem is egy jó ötlet lenne.
Még akkor is ha heti 500 gyémántot kellene fizetni érte.
500 gyémánt hetente = 2000 gyémánt havonta.
 

DeletedUser

Guest
Ezek valóban jó ötletek! Reméljük az illetékesek is így gondolják majd! :)
 

DeletedUser21403

Guest
Hát jó lenne de sokan ezt se tudnák már mire használni kivéve a fp. vesztést de azt is csak amíg már össze nem jön annyi hogy már arra se lesz szükség de ettől függetlenül sztem jó és ha van rá tömeges igény akkor ezzel a fejlesztők is jól járnának!
Az arányokat meg majd eldöntik ők de maga az ötlet jó!
 

DeletedUser

Guest
Csatlakozom. Annyit még hozzátennék, hogy több "csomagot" lehetne bevezetni, mondjuk 500 gyémántért valami alap csomag, amiben benne van mondjuk az ingyenes mindent begyűjt funkció és a 20%-al több nyersanyag, 5000 gyémántért meg már csomó bónuszt lehetne kapni, mint a kiképzési idő csökkentése, gyors építés, akár támadó-védekező bónusz, stb.
De ezt bízzuk a fejlesztőkre :)
 

DeletedUser11

Guest
Nem esek túlzásba. Ez egy reális ár, csak sajnos nem a magyaroknak. A játéknak 500 gyémántért nem érné meg ez a tagság. Ha lesz is ilyen, akkor az észak európai országokhoz fogják majd viszonyítani, ami, ahogy már tapasztaltuk, nekünk nem igen hoz sok előnyt.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent