Posta épület

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Sziasztok Lenne egy ötletem egy kissebb fejlesztésre. Jó lenne ha lehetne olyan épületet fejleszteni ami begyűjti az aranyat a lakosoktól ha nem vagyunk gépnél. Ha gyémántért elérhető fejlesztés lenne szerintem az lenne a korrekt. A játékosoknak jönne az arany ha nincsenek gép elött . Az épület neve lehetne posta :)
Remélem sokatoknak tetszik az ötletem
üdv Scrapycoco
 

DeletedUser

Guest
Szvsz picit durva előny lenne a gyémántosoknak. Egyész nap szedi befele az 5perces járandóságot...

Azt életképesnek találom, hogy 1x begyűjti a házakból a pénzt, de amíg a játékos nem veszi be a postából ezt a bevételt addig nem tud többet gyűjteni. Így éjszakánként +1 bevétel lehetséges, valamint nem kellene kicentizni a 4 órás házak bevételének felvételét. Persze így nem is kellene gyémántért adni :)
 

DeletedUser

Guest
Ez a kezdőknek lenne nagy segítség ahol jön be egy házből 120% termelékenységnél 7 arany 5 percenként. Talán ha meglenne oldva hogy csak egy bizonyos korszakig vehető igénybe a jobb postai szolgáltatás az lenne a jó megoldás. Persze ezt lehet még variálni. Ez egy alap ötlet de még egyelőre csak téma a fórumon :)
 

DeletedUser

Guest
Nem lenne ez rossz ötlet....de végig kellene gondolni az ár-érték arányokat.
Ha kényelmi funkciókért kellene 2 hetente 500-1000 Ft körüli értéket fizetni,szerintem többen lennének fizetősek.
Tovább fejlesztve az ötleted,helytartónak,helyettesnek nevezhetnénk ezt a plusz funkciót,ahol beállíthatnánk tegyük fel napi 3 időpontot,amikor automatikusan begyűjtené az aranyat-készterméket. Ugyanígy be lehetne állítani,hogy naponta 3x a megadott időpontban képezzen megadott egységeket,ha van üres hely.
Ha ezt meg lehetne valósítani,szerintem jóval többen áldoznának pénzt a játékra.
 

DeletedUser

Guest
Szerintem is nagy lenne a fizetési hajlandóság a játékosok felől, persze reális összegért.
Ha valakinek megtetszik ez a játék ami könnyen előfordulhat annak aki idetéved, az a gyorsabb fejlődésre szerintem áldoz pénzt.
 

DeletedUser

Guest
Szerintem is nagy lenne a fizetési hajlandóság a játékosok felől, persze reális összegért.
Ha valakinek megtetszik ez a játék ami könnyen előfordulhat annak aki idetéved, az a gyorsabb fejlődésre szerintem áldoz pénzt.

Hello mindenkinek !
...az ilyen tipusu jatekokban pont az a lenyeg hogy mindeg " gepkozelbe " legyel , lekosse a szabadidodet...ha csak azert jatszol , hogy minnel hamarabb erj a vegere akkor hol van a jatek orome ???
...ezert szerintem nem jo otlet az hogy automatikusan gyujtse be a gep a " dolgokat "...ez tul nagy elony lenne azokkal szemben akik csak " jatszani " akarnak es nem " mindenaron " gyozni !!!
...a " gyemant "-os embereket esetleg kulon kontinensre kellene telepiteni , ahol egymast tullicitalva tudnanak " jatszani "...
 

DeletedUser

Guest
A gyémántrendszer és ez a játék jelenleg abszolút korrekt. De ha egy ilyen fejlesztés bekerül, inkább keresek valami mást...
 

DeletedUser

Guest
Azt életképesnek találom, hogy 1x begyűjti a házakból a pénzt, de amíg a játékos nem veszi be a postából ezt a bevételt addig nem tud többet gyűjteni. Így éjszakánként +1 bevétel lehetséges, valamint nem kellene kicentizni a 4 órás házak bevételének felvételét. Persze így nem is kellene gyémántért adni :)

+1 begyüjtés, aminek az időpontját a játékos mondhatja meg előre, mondjuk 10 gyémántért, az szerintem még beleférne. Állandó pénzbegyüjtés szerintem tönkretenné a átékot.
 

DeletedUser

Guest
...en pedig soha nem fogok olyan jatekot jatszani amiert fizetni kell , akkor az mar nem jatek !!!
 

DeletedUser

Guest
A gyémántrendszer és ez a játék jelenleg abszolút korrekt. De ha egy ilyen fejlesztés bekerül, inkább keresek valami mást...

...en erre meg azt mondom , hogy soha nem fogok fizetni azert ami ingyen van...akkor az mar nem jatek , hanem inkorrektseg azokkal szemben , akik csak jatszani akarnak es nem egymast tullicitalva mindenkit eltiporva az elre torni !!!!!
 

DeletedUser

Guest
...en erre meg azt mondom , hogy soha nem fogok fizetni azert ami ingyen van...akkor az mar nem jatek , hanem inkorrektseg azokkal szemben , akik csak jatszani akarnak es nem egymast tullicitalva mindenkit eltiporva az elre torni !!!!!

Én sem fizetek, csupán azt mondtam, hogy a gyémántrendszer tök okés...
 

DeletedUser

Guest
Azok akik csak játszani akarnak nem törődnek azzal hogy kik vannak az élen,ha már számít hogy hanyadik vagy akkor nem csak játszani akarsz hanem jobb akarsz lenni másoknál.Nem igazán értem miért vannak annyira rápörögve az emberek hogy a 8. utas a prémes.Az én szomszédságomban sajnos nincs prémes bár én örülnék neki,ha előrébb is van az is jó legalább tudok előre gyűjteni,ha gonosz,ronda nagy agyarai vannak akkor kirabolom,minden sereget le lehet győzni amit a gép irányít legyen bármennyire előtted időben,és már foszthatod is ki.Attól még lehet jó fej hogy fizet egy játékért amiért mi nem és akkor kereskedni is lehet vele.
Én is lefosztottam az egész szomszédságom és az első helyen vagyok pedig egy forintot nem költöttem gyémántra,ha minden épület gyárt és felderít a lovas akkor az unalom nagy úr
 

DeletedUser3914

Guest
Én a tartományi illetve amit kifejlesztünk terjeszkedésre adnék javaslatot..nagyobbitására..
Mivel ha 340 emberke kell egy épületre de szükséges lenne egy másik is..680 embert összehozni..hogy katonára is ..termőre is és anyagra is nem megy..nagyon sok házat kell épiteni..és nagyon kevés a terület erre..nem beszélve arrol hogy némelyik épület 4x5..is..
Én folyamatosan épitek bontok..de ujjabban már a forge pontomat sem tudom tovább használni..mert piacon nincs olyan áru..a gépi szoba sem jöhet 1:10....pl az ékszerész 4 oránként ad 1..van hely ahol 70 ékszert kér a feloldásért..ha lenne helyem 2 ékszerészt épitenék..:)de sajna nincs..
 

DeletedUser

Guest
Én a tartományi illetve amit kifejlesztünk terjeszkedésre adnék javaslatot..nagyobbitására..
Mivel ha 340 emberke kell egy épületre de szükséges lenne egy másik is..680 embert összehozni..hogy katonára is ..termőre is és anyagra is nem megy..nagyon sok házat kell épiteni..és nagyon kevés a terület erre..nem beszélve arrol hogy némelyik épület 4x5..is..
Én folyamatosan épitek bontok..de ujjabban már a forge pontomat sem tudom tovább használni..mert piacon nincs olyan áru..a gépi szoba sem jöhet 1:10....pl az ékszerész 4 oránként ad 1..van hely ahol 70 ékszert kér a feloldásért..ha lenne helyem 2 ékszerészt épitenék..:)de sajna nincs..

Hmm akkor ezek szerint olyat termelsz amihez nincs lelőhelyed és tény ez jobb mint a gépi ajánlat de valójában csak végszükség esetén használandó hiszen nem tudsz vele kereskedelmi mennyiséget előállítani illetve valóban ehhez képest sok helyet/lakost foglal (és azért ezek az épületek már nem mondhatóak olcsónak). Amihez van lelőhelyed ott ugye 4 óra alatt 5-öt gyártasz amivel már lehet kereskedni, persze ha gyárt valamelyik szomszédod olyan terméket ami neked szükséges és hajlandó üzletelni, más esetben tényleg jöhet az előző dilemma (alacsony termelés "nagy áldozatok árán" vagy gépi kereskedelem "drágán"). Nézd át jól a városodat és rendezd át minél több használható területre és minél kevesebb útra (fórumon is van pár ötlet hozzá) különben tényleg könnyen be lehet "szorulni", de ez csupán ötlet/tanács hátha eddig nem így csináltad. Persze a boldogságra is érdemes figyelni hiszen ha túl kevés akkor nem termeled ki a 120%-ot (pénz és alapanyag) és így mondhatni minden begyűjtésnél "vesztesz" ha nem is sokat de ez hosszú távon nézve már jelentős mennyiség is lehet. Abban egyetértek, hogy néha nehéz mindenre odafigyelni de azért nem lehetetlen.
 

DeletedUser4143

Guest
Mindig vannak és lesznek is olyanok, akik a szabályokat akarják megváltoztatni a saját igényeik szerint. Ez is egy tipikusan ilyen felvetés. Ennek a játéknak pont az az előnye, hogy időnként gépközelben kell lenni, ahhoz hogy fejlődni tudjál. Ha helyettünk ezt elvégzik, akkor már nem játék a játék. Igen is fel kelljen lépni az oldalra rendszeresen.
 

DeletedUser4403

Guest
Hello mindenkinek !
...az ilyen tipusu jatekokban pont az a lenyeg hogy mindeg " gepkozelbe " legyel , lekosse a szabadidodet...ha csak azert jatszol , hogy minnel hamarabb erj a vegere akkor hol van a jatek orome ???
...ezert szerintem nem jo otlet az hogy automatikusan gyujtse be a gep a " dolgokat "...ez tul nagy elony lenne azokkal szemben akik csak " jatszani " akarnak es nem " mindenaron " gyozni !!!
...a " gyemant "-os embereket esetleg kulon kontinensre kellene telepiteni , ahol egymast tullicitalva tudnanak " jatszani "...


Egyetértek! :)

...en pedig soha nem fogok olyan jatekot jatszani amiert fizetni kell , akkor az mar nem jatek !!!

Jaja! Az már nem játék, hanem üzlet! ... Ez zsarolás!!! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent