Support Percekig tölt a játék.

koridor

Új tag
A 1.271-es frissítés óta 4-5 percig is eltart mire betölt a játék.
Bejön az InnoGames betöltőképernyő percekig pörög a kerék, kb 4-5 perc mire beléphetek a városba. A városban már működik rendesen.
Firefoxon játszom, de kipróbáltam a operán is, az eredmény ugyan az.
 

Norse

Új tag
Szintén. FireFox, Chrome.
Azt vettem észre, hogy az AVG letiltja a kéréseket, amikor a játék töltene.
Próbáltam kivételként hozzáadni a webhelyeket, de nem használt.
 

XIA*

Új tag
nálam ha sikerül is belépni, teljesen használhatatlan a felület. Béta is ilyen.
 

Csatolmányok

  • foe hiba 20231205.jpg
    foe hiba 20231205.jpg
    220,4 KB · Megtekintések: 9

gyorgyiasz2

Új tag
Percekig tölt a játék, pörög..pörög.. ha be lehet lépni, akkor se nagyon megy..fekete háttér,, nem lehet navigálni se..üzeneteket se lehet olvasni. Katasztrófa.
 

Shaman land

Új tag
Mai frissítés emlékeztet a Windows frissítésekre :) Csak pörög a játék, aztán végre beenged. Utána a CE-be szeretnék menni, de ott is csak pörög és egyszer csak hibára fut. Firefox. Chrome-on be se tölt a játék. Minden más honlap remekül megy, tehát a szolgáltatót is kizárnám.
 

XIA*

Új tag
most már beenged és a város is úgy néz ki, ahogy kell, de pár funkció iszonyú lassú. Percekig tölt be pl. egy nevezetes szintje, vagy a támadó/kereskedő ablak a céhexpedíción, városháza ablaka, térkép...
 

Csatolmányok

  • foe bug 20231206.jpg
    foe bug 20231206.jpg
    259,8 KB · Megtekintések: 7

19etelka

Új tag
Percekig tölt be és nem lehet belépni a céhexpibe , kocsmába , stb. csak aratni enged .Három városom van mindenhol ezek a hibák
 

Kukac

Tag
Egy javaslat, akiknek nem megy: nézzenek utána, hogy a vírusirtójuk mit blokkol.
Próbáljátok megetetni az irtóval, hogy ne blokkolja a játék kódjait.
(Tesztelném kikapcsolt irtóval egy rövid ideig, hogy akkor hogyan viselkedik a játék.)
 

Shaman land

Új tag
Egy javaslat, akiknek nem megy: nézzenek utána, hogy a vírusirtójuk mit blokkol.
Próbáljátok megetetni az irtóval, hogy ne blokkolja a játék kódjait.
(Tesztelném kikapcsolt irtóval egy rövid ideig, hogy akkor hogyan viselkedik a játék.)
Aha, csak a beépített defender van, szóval ez se nyert :( Más minden flottul megy. A játék beenged, igaz egy kicsit lassan, de az eseményre rákattintok és homokórázik. Tegnap 5 böngészővel próbáltam, még a Firefox volt a legelfogadhatóbb. Most megint menjek mindegyiket próbáljam végig? Mobilon viszont megy. :( Holnap CST, érdekes lesz, mindenesetre mobilról nem fogom erőltetni. De jó, most már az eseménynapló szűrése se megy :( Az üzenetközpont is tetű lassú lett. De lehet csak türelmetlen vagyok :) Tisztára mint a betárcsázós korszak :D
 
Utoljára szerkesztve:

Lorant96

Nagyon aktív tag
Egy javaslat, akiknek nem megy: nézzenek utána, hogy a vírusirtójuk mit blokkol.
Próbáljátok megetetni az irtóval, hogy ne blokkolja a játék kódjait.
(Tesztelném kikapcsolt irtóval egy rövid ideig, hogy akkor hogyan viselkedik a játék.)
Ha a vírusirtó blokkolna valamit, akkor az egyáltalán nem működne, és ráadásul még figyelmeztetést is feldobna a vírusirtó.
 
Fent