nyersanyagok

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Üdv, nekem az lenne a problémám, hogy néhány fejlesztéshez kellene pár nyersanyag, amit semmiből se tudok elő állítani, pl.: festék anyag, bor. Átnéztem az összes termelő épületemet és egyikben se tudok készíteni :S
 

DeletedUser10514

Guest
Üdv!

Ezeket az árukat az építési menüben "raktárépületek" gyűjtőnév alatt található épületek termelik úgy, hogy pénzt és alapanyagot használsz el a gyártással. Persze, ezeket az épületeket előbb ki is kell fejleszteni de ez nem akadály, ezek kifejlesztése soha nem kerül nyersanyagba, például a "termesztés" nevű fejlesztéssel elérhetővé válik a festőműhely és a szőlőskert. Tipp: olyan nyersanyagot éri meg termelni, amihez van lelőhelyed a birodalmadban, az ugyanis megötszörözi a termést.
 

DeletedUser20424

Guest
Üdv!

Nem tudom miért, de a barátom kifejlesztette a szőlőskertet, de
nem jelenik meg neki az épités menüben.
Mi lehet a baj?
 

DeletedUser

Guest
Szia! Fel is oldotta, vagy csak elköltötte a forge pontokat? Ha feloldotta, akkor böngészőben előzmény-és sütitörlés nem árt, és ha ezután sem okés a dolog, akkor support.
 

DeletedUser7560

Guest
vannak olyan fejlesztések amikhez nem elég csak a forge pont hanem pénz, alapanyag esetleg valamilyen nyersanyag kell
nem lehet hogy a szőlőskerthez is kell pl. 100arany és 150alapanyag?
ha igen akkor nyomjon a kérdőjelre és fizesse ki az ott leírtakat
ha így se jelenik meg az építési listában (ott keresd ahol a tégla van) akkor töröld az előzményeket, sütiket, gyorsítótárat (van erről segítség is)
ha ezek után se jelenik meg írj levelet a supportnak

(na, megint beelőztek :p )
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent