Nyersanyagok

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Ha a sütik törlése után sem javul a helyzet, akkor nyiss jegyet supportra.
 

DeletedUser295

Guest
Dupla a termelése, kevesebb helyen.
szerk: termelés költsége 800/800

Elnézést, de ezt biztosan tudod? Más játékostól azt az infót kaptam ugyanazt ugyanannyit és ugyanannyiért termel csak kisebb helyen. Azért én inkább neked hiszek.
Ha duplát termel érdemes anyagot belefektetni.
 

DeletedUser

Guest
Angol fórumról jött az infó, és részletesen levezették, hogy nem éri meg a dupla termelés. Hatalmas a népesség igénye, tehát a plusz házak és dekoráció azonnal elviszi azt a kevés helyet amit spórolsz. Viszont 4x annyiba kerül majd ugyanazt a mennyiséget előállítani. Ráadásul kő... bármelyik naposcsibe megtermeli.
 

DeletedUser

Guest
Valami nekem nem világos.

Szoktak olyanok lenni, hogy tönkremegy az árú.
Ez mennyi idő után megy tönkre?
Mindegyik időegységnél más és más?
 

DeletedUser

Guest
Bizony megromolhat, az idő változik attól függően, hogy milyen hosszú volt a gyártás. Pontosan nemtudni mennyi idő kell a 15 perces vagy az egy napos gyártás utáni romláshoz.
 

DeletedUser

Guest
Bizony megromolhat, az idő változik attól függően, hogy milyen hosszú volt a gyártás. Pontosan nemtudni mennyi idő kell a 15 perces vagy az egy napos gyártás utáni romláshoz.

Elvileg termelés ideje szorozva 12-vel a romlás ideje. De a valóságban nem igy tapasztaltam. :(
 

DeletedUser4709

Guest
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem: mi a helyzet akkor, ha a térképen két azonos lelőhelyet kapok? Összeadódik (esetleg szorzódik) a bónusz vagy nagyon megszívtam? Konkrétan két elfoglalandó tartomány is gránit lelőhelyet ad, az eddigi tapasztalataim szerint korszakonként két nyersanyag lelőhelyet találok, szóval gondolom most sem lesz ez másként :(
 

DeletedUser295

Guest
Nem vagy ezzel egyedül, szerintem megszívtad. Talán valamelyik javításban korrigálják.
 

DeletedUser4709

Guest
Akkor remélem leendő szomszédaimnak nagyon kell majd a gránit, a mostaniak kb fél korszakkal le vannak maradva...
 

DeletedUser

Guest
A gránitból 4 db kell a kora középkorban. :) Legközelebb a virágzó középkorban kell 60. :D
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Volna egy kérdésem.
Meghódítottam két szomszédos tartományt.
Mindkettő a réz bónuszt adta.
A szorzó viszont maradt ötszörös.:(
Ezek szerint az egyik semmit sem ér?
Ez most hiba vagy más is járt már így?
 

DeletedUser

Guest
Peched volt, nem hiba. A bónusz mértéke nem lesz nagyobb, sajna. :(
 

DeletedUser3243

Guest
Sziasztok!
Volna egy kérdésem.
Meghódítottam két szomszédos tartományt.
Mindkettő a réz bónuszt adta.
A szorzó viszont maradt ötszörös.:(
Ezek szerint az egyik semmit sem ér?
Ez most hiba vagy más is járt már így?

Sajnos ez hiba, de azt az információt kaptam, hogy majd javítva lesz.
 

DeletedUser585

Guest
Miért nem tudok semmit gyártani, mindenem szürke? Lemaradtam valamiről? Azt írja, hogy a termelés gyorsítása érdekében irány a kontinenstérkép és aktiváljak ott! Keresem mindenütt, de nem látom!!!!!!

Szerkesztve: már meg van, bocsi!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Sziasztok. A céhen belüli kereskedelemnél levette a fejlesztési pontomat :( Ez is hiba? Jól gondolom, mert kérdeztem és úgy nem kéne levonnia. Vagy Mi baltáztunk el valamit? Nem úgy kell lebonyolítani egymás közt a piacon, mint bárki mással?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1300

Guest
Igen ott is leveszi, ha nem csak céhen belül rakod ki a cuccost.
 

DeletedUser

Guest
Az lenne a kérdésem hogy ki tudom e számítani hogy milyen nyersanyagaim lesznek a meghódított teröleteken.
Nekem így van most: 1 Márvány 2 Virág 3 Ékszer 4 Vas ezek után lehet e tudni mik fognak következni??
 

DeletedUser11

Guest
Szia.

Nem tudod ezt kiszamitani, a rendszer automatikusan sorsolja a jatekosoknak a lerakatokat.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent