Nyári kaszinó 2015 kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser1300

Guest
Greva nyári kaszinója ismét kinyitott. Itt lehet kibeszélni, hogy milyen lett tavaly óta.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser21403

Guest
Én nem tudom hogy mi változott mert ez lesz az első nyári eventem! :)
 

DeletedUser21403

Guest
Naponta csak egy feladatot lehet majd megcsinálni,vagy amennyit tud az ember míg elnem fogy?!
 

DeletedUser21403

Guest
Igen a bétán az volt hogy bármennyit de vajon itt is az lesz! Mert a napi 1-el elmehetnek a**...-ba!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser20654

Guest
Hová sietsz?
Ráadásul a reklamációt is kicsit elsietted :)
 

Vanek ur

Aktív tag
Igen a bétán az volt hogy bármennyit de vajon itt is az lesz! Mert a napi 1-el elmehetnek a pi...-ba!

Ha az lesz, ami a bétán volt, akkor villámgyorsan meg lehetne csinálni a feladatokat - akár 1-2 nap alatt is. Ugyanakkor az event majdnem egy hónapig tart. Akkor lenne értelme?
Mellesleg az eddig eventeknél pont a napi 1 feladat volt a max és a lényeg. Ha lemaradsz, akkor be tudod hozni a lemaradásodat; de az X. nap csak az X. napi feladatig juthattál; így nem tudtad 1-2 nappal előre letudni a feladatokat. Persze, volt már olyan event is, ahol viszont lehetett haladni, ahogy csak tudtad csinálni - mint például a húsvéti, ahol úgy dugdostad a tojásokat, ahogy bírtad. :)

De majd meglátjuk; ma úgyis elkezdődik az egész, és majd kiderül.
 

DeletedUser21403

Guest
Hová sietsz?
Ráadásul a reklamációt is kicsit elsietted :)

Nem sietek,de hamár ennyire egyszerűek a feladatok akkor az a napi egy semmi! Mellesleg szerencséjük van hogy nem korlátozzták a feladatokat napi 1-re! :)
 

Vanek ur

Aktív tag
Nem sietek,de hamár ennyire egyszerűek a feladatok akkor az a napi egy semmi! Mellesleg szerencséjük van hogy nem korlátozzták a feladatokat napi 1-re! :)

Miért? Milyen 'bonyolult' feladatot lehet adni küldetésként, amit mindenki egyformán tud megcsinálni? :D
Mellesleg kíváncsi lettem volna, mitől kellett volna félniük, ha mégis csak napi 1 feladat lett volna (mint ahogy általában az eventeknél szokott lenni). :D :D :D

Ja, és nem csak azok a feladatok vannak, amik a bétán voltak. Hanem pont azért, hogy ne lehessen gyorsan megcsinálni, beszúrtak pár 'lassító' feladatot is (amire meg úgysem fogsz tudni felkészülni, és éppen ezért úgysem fogsz tudni túl sok feladatot megcsinálni egy nap).
 

DeletedUser24487

Guest
Sziasztok,az event nem rossz.Nekem a focis tetszett eddig a legjobban:) abban volt kurázsi:)
A nyeremények elfogadhatóak,főleg a most ,vagy nemrég kezdőknek:)
A nagy játékosoknak nem sok mindent hozott:))
 

Vanek ur

Aktív tag
Azért a magasabb szintűeknek sem rossz - hiszen magasabb szinten jobbak a tulajdonságaik is (mint minden szintenként javuló épületnél - lásd: temető, cukrászda, tudás szentélye, ...). Például a ziggurat posztmodernben 1100 népesség és boldogság, illetve 2160 arany óránként, de holnap korban már 1400 népesség és boldogság mellett 9500 arany óránként (vagyis többet kap 1 órás termelésre, mint a 4 órás holnap kori épület termelése; és még boldogságot is ad).
 

DeletedUser24487

Guest
:)))
Olyan játékosokra gondolok,akiknél milliárd közeli pénz,és milliárd közeli alapanyag van raktáron,szerintem egyre több ilyen játékos van.
Nekik siralmas a felhozatal,.
Hogy miért van ez,az meg nem ide tartozik:)
 

Vanek ur

Aktív tag
Egyrészt a bazár a napi 2 fp-jával egész normális épület még azoknak is, akik tele vannak cuccal. Mellesleg ha tele vannak, és unják magukat, akkor még épületeik sem lennének a nevezeteseken kívül (hiszen azokkal is bőven elég cuccot kapnak napi szinten). És aki már olyan magasságokban jár, az nem tud megállni. Mégha nem is tudják mire költeni például IRL a pénzüket a milliárdosok; attól még ők még többet fognak akarni, és addig gyűjtik, ameddig csak tudják.
 

DeletedUser24487

Guest
A bazár nagy helyet foglal,ahhoz a napi 2 forgéhoz képest,attól már a szentély,vagy a kút is többet ér!!
Igy belegondolva a kezdőknek meg a nagy helyigény miatt nehéz a bazárt,vagy a karavánt lerakni !! Szóval az új épületek nekem nem jönnek be,ez van,
a nagy játékosok Tele vannak,mert az ismétlődő küldik futószalagon adják a dolgokat,ami a játék eggyik óriási baklövése többek között:)
 

DeletedUser21403

Guest
Mellesleg kíváncsi lettem volna, mitől kellett volna félniük, ha mégis csak napi 1 feladat lett volna (mint ahogy általában az eventeknél szokott lenni). :D :D :D

Hidd el jobb így hogy nem derült ki! :D
 

DeletedUser10514

Guest
Pár észrevétel csak így gyorsan: a neveket tessék lefordítani! Magyarul is tudjunk ám már ha magyar verzió, tehát tessék szépen "karavánszerájnak" hívni az épületet, ha már az a böcsületös neve! Remélem, a bazár nem olyan lesz, mint a béta szerveren: nem motiválható, de viszont fosztható(habár a motiválhatóságában nem vagyok biztos).
A bazár nagy helyet foglal,ahhoz a napi 2 forgéhoz képest,attól már a szentély,vagy a kút is többet ér!!
Igy belegondolva a kezdőknek meg a nagy helyigény miatt nehéz a bazárt,vagy a karavánt lerakni !! Szóval az új épületek nekem nem jönnek be,ez van,
a nagy játékosok Tele vannak,mert az ismétlődő küldik futószalagon adják a dolgokat,ami a játék eggyik óriási baklövése többek között:)
Biztos ez? Ne feledd, nem csak forgékat tud termelni, hanem mást is, például 5 árut 8 óránként. Olyanok, akik nem húzták még ki tejesen a techfát vagy nem akarnak szintén bazi nagy és rengeteg lakost lekötő gyárat építeni, szerintem nem nagyon értenek veled egyet e kérdésben, én se például...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser24487

Guest
Persze hogy biztos,a bazár ha 3x3 as lenne megérné ,de 6x4 es túl nagy hely!!
8 óránként 5 termék?:)ha leteszel egy terméktermelőt 10 terméket ad 8 óránként:)
mindent termel persze,de mindent csökkentve a területéhez képest,szóval területéhez képest,nem éri meg.
Hogy a lakosok miatt érné meg?:)
Biztosan más játékot játszunk:)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent