Nem játékhiba Nyári esemény

fecobatyu81

Új tag
Hali. A nyári eseményben ha a kalóz csónakház kimaxolt épületére rávisszük az egeret, előjön a info róla. Ott a napi 8 forges bevétel nem szerepel. Itt a fórunon a nyári esemény bemutatásánál viszont szerepel.
 
Ez igaz, nem szerepel a 8 FP sem a böngészős verzióban, sem pedig telefonon, valószínűleg nem is adna, ha nincs ott. Ha már a hiba javításra kerül, akkor mérlegeljétek kérlek javaslatként, hogy 8 FP helyett 10 FP-ot adjon.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Én ezt úgy értelmezem, hogy egy ládát kapsz a raktáradba. Valami olyasmi, mint a bónuszláda. Attól függ, hogy melyik választottad azt kapod.
Szóval ha valakinek már fullos épülete és aratott, akkor nézzen körül a raktárában.

kalóz csónakház leírás famdom


1983 bővítmény megtekintése

De akkor is van valamilyen hiba, mert itt ugye 8-6 FP-t ír, Sedar meg az eseménynél 8-8 FP-t írt és nem a láda jutalmára, vagyis hogy abban lesz, hanem hogy azt az épület adja, szóval nem mindegy, meg az sem hogy mennyit ad, valahol helyre kell rakni a hamis információt.

Screenshot_20220902-135328_Chrome.jpg
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Ez még a béta-tesztelés alatt született ismertető.
Már az esemény ideje alatt (bétán) megváltoztatták. A ládába kerültek a pontok és a ládából kikerültek az áruk.
 
Ez még a béta-tesztelés alatt született ismertető.
Már az esemény ideje alatt (bétán) megváltoztatták. A ládába kerültek a pontok és a ládából kikerültek az áruk.
Jó és akkor miért raktatok ki egy már a béta teszt alatt elavult esemény leírást, miért nem a legfrissebbet raktátok ki?

Nyári esemény kedvezménye 1.000 gyémánt lehúzva és 1.200 ,az akcióóóó ,egész jó :D
Na igen, az a másik vicc, egy kicsit jobban ügyelhettek volna arra, hogy hol van az áthúzás, vagy hogy ne 1800 legyen leakciózva, már ha lehet leakciózásnak nevezni, mert szerintem így is eléggé drága :D
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Jó és akkor miért raktatok ki egy már a béta teszt alatt elavult esemény leírást, miért nem a legfrissebbet raktátok ki?
Azért, mert kirakni csak azt lehet, amit adnak.
Az, hogy a bétán időközben változott vagy változik, mindig benne van a pakliban. Az ismertető egy dolog, a játék egy másik dolog.

Az éles játékban amit találsz, az a biztos (és még az is változik néha, tudod, a játék tulajdonosainak az egyedüli joga, hogy bármit bármikor megváltoztassanak).
 
Azért, mert kirakni csak azt lehet, amit adnak.
Az, hogy a bétán időközben változott vagy változik, mindig benne van a pakliban. Az ismertető egy dolog, a játék egy másik dolog.

Az éles játékban amit találsz, az a biztos (és még az is változik néha, tudod, a játék tulajdonosainak az egyedüli joga, hogy bármit bármikor megváltoztassanak).
Jó de te mondtad, az már rég lejárt, ha meg bétán már lejár valami, akkor alfában biztos nem a lejárt lesz, tudtommal és mint linkelték, máshol is hivatalosan úgy van, ergo nem kellett volna a lejártat linkelni és nem lett volna belőle most probléma.


Pontosan jó helyen van az áthúzás.
Akkor a 8-as nincs jó helyen, igazából mindegy, egyébként tudod miről volt szó, hogy 1000 helyett jó az 1200? :D
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Az esemény ismertetőjét nem mi írjuk, amit kapunk azt kell kitegyük. Linkelni sem azt linkelünk, amit akarunk. Az, hogy hibajavítás érkezik-e rá, nem tőlünk függ.
(Nem azt írtam, hogy rég lejárt, hanem azt, hogy időközben megváltozott. A béta fórumán egy hozzászólásban van szó arról, hogy változik. A hivatalos ismertető ettől korábban kerül kiküldésre, hiszen fordítani kell és a megjelenésre ki kell pakolni.)
Mint mondtam, amit a játékban találsz, az van. Minden más csak körítés.
---------------------------------
Az 1000 vs 1200-al időközben találkoztunk mi is. Ez egy szép hiba. :-D
 

Horribile Dictu

Aktív tag
Szerinted az nem kedvezmény, hogy adott összegért nem 1000, hanem 1200 gyémántot kapsz?
(Azt most hagyjuk, hogy mekkora, és mekkora kellene legyen, mert a játékosnak mindig kevés, amit kap.)
Ember te miről beszélsz? Én kapok 1.200 gyémántot? 1.200 gyémántért akcióba aktiválhatom a bónuszokat és nem 1.000-ért,nekem így jön le. -30% kedvezmény? Vagy nem jól értelmezem?
 

Horribile Dictu

Aktív tag
Ha 1.200 gyémántra lenne a -30%-os kedvezmény,akkor az 840 gyémánt lenne, ha 1.000 gyémántra lenne a kedvezmény,akkor 7.00 gyémántért aktiválhatnám,ugye? De te mit is állítasz? 1.000 gyémántért aktiválom és 1.200-at vissza kapok? Vagyis 200 gyémántomba került,akkor sem jön ki a -30%. De lehet valamit teljesen félre értelmezek abban amit hírdettek?
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
1200
1800 áthúzva

A lényeg, hogy nem 1800 gyémántba kerül, hanem csak 1200 gyémántba. Való igaz, hogy 1260 kellene legyen, de kerekítve lett. így valamivel több, mint 30% a kedvezmény.

(Megjegyzem én se láttam, hogy 1800 van a vonal alatt. csak akkor látszik, ha felnagyítod.)
 

Horribile Dictu

Aktív tag
(Megjegyzem én se láttam, hogy 1800 van a vonal alatt. csak akkor látszik, ha felnagyítod.)

Ok,akkor bocsánat, nem látni tényleg,mert 1.000-nek látni és eléggé félre értelmezhető. Így már másabb a lány fekvése. Köszönöm a választ.
 
Fent