Kibeszélő Nyári esemény

Hát gyerekek, nem akarok negatív lenni, de egy kicsit komolyabban is átgondolhattátok volna (illetve a fejlesztők, vagy a "kreatív" osztály, bár utóbbi esetben nem tűnnek túl kreatívaknak, inkább sóhernek, de mindegy) ezt az eseményt.
Az alap kormánykerék koncepció oké, viszont ezzel a malacos gyémántos dologgal kicsit kivertétek a biztosítékot, már a téli eseménynél is, de most meg főleg. Most nem azért, de belehalnátok abba, hogy ha már 3000 gyémántot képesek vagytok elkérni, akkor a 8 helyett mondjuk 10-12 lehetséges nyeremény legyen egy alkalommal? Már csak azért is, mert van hogy az illető számára nem hasznos dolgokat ad (pl. nálam most kívánság kút, kalózzátony választó, sakktáblamintás tér, egyiket se használnám fel, max. eladnám az ócskásnál), azt konkrétan nem megy vele semmire, de hogy mondjuk esély legyen arra, hogy a 8 betelte után esetleg olyat kapjon, ami hasznos is lenne, akkor ugye ki kell pergetni 3000 gyémántot, plusz utána még 3000 ezret, azért ennyire nem kellene átesni azon a lovon és akkor a gyémánt vásárlásról nem is beszélve, ha alapból féláron lenne minden csomag, vagy duplát adnátok és kedvezményes esetben azt dupláznátok meg, abba sem halnátok bele, sőt jobban járnátok, mert valószínűleg többen vásárolnának, főleg ilyen gazdasági válságos időben, de mindegy, ti tudjátok.
Mindenesetre épp ésszel nehezen lehet felfogni ezt a gyémántos dolgot amit csináltok, most az eseménynél meg főleg, mert a legtöbb esetben semmit nem adnátok egy csomó gyémántért és ugye ez csak egy rész, az igényelhető dolgoknál még külön kellene fizetnem plusz dolgokért, szóval szerintem ez egy kicsit pofátlanság, főleg hogy az egyik nyeremény, ami egész jónak tűnne (mint koncepció) az csak 5 napig érvényes és csak bizonyos épületekre, miért nem lehetett volna az 5 mögé esetleg még egy 0-t tenni, vagy minimum 30 napra kihozni, plusz utána adjon legalább még 1-2 FP-ot a boldogság mellé mint egy tudás szentélye, vagy valami, szóval kicsit jobban odatehetnétek magatokat, mert ez nagyon kevés és ráadásul sóher munka is, ennyit én is össze tudtam volna hozni 5 percnyi gondolkodás után.
Ami pedig a főnyereményt illeti, az a 8 FP lehetne 10, a termék amit ad az 25 helyett 30, meg a töredék/tervrajz lehetne 2-2, bár igazából a főnyeremény az, amivel a legkevesebb probléma van, de azért ha kicsit többet adna, az nem lenne rossz.
 
Az egész gyémánt-koncepciót újra kéne gondolni az Inno részéről... Ahogy te is mondtad, ha kevesebb gyémántba kerülne ez-az, többen is vennék meg az adott kedvezményt/nyereményt/bónuszt stb. Hamarabb merülne le a gyémánttartalékuk is, de inkább hajlandók lennének ismét felpumpálni pénzzel, mert amit kapnak érte, az valóban meg is éri, nem csak pofátlan lehúzás. Eventen kívül is, a napi játékban pl egy-egy épület letétel, vagy katona "kiermelése" ne 50 gyémántba kerüljön már, hanem 5-be, 10-be. És ez csak egy példa, ami így hirtelen eszembe jutott.
 

Xadornix

Aktív tag
Az egész rénszarvas szán/malacpersely akkor lenne érdekes opció. ha ki lehetne belőle dobálni időközben ami biztos nem kell, és annak a helyére jöhetne újabb az event alatt. Így egyszer 3000-ért már kaphatna az ember annyi értelmes dolgot, ami esteleg megéri.
Vagy még barátságosabban gyűlhetne bele akármennyi kincs, és a vásárlásnál kellene belőle kiválasztani a 8-at, amit megvennél...
 
Én csak annyit szeretnék kérdezni, hogy idén elmarad az őszi esemény, és
ősszel már "csak" október végén a Haloween esemény fog következni ?
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Betan volt, ebből kiindulva itt is lesz. Csak ugye a hős eventet vagy mi a pontos neve behozták és amiatt kissé megcsúszott, plusz valamelyik event kicsit hosszabb volt, mint szokott lenni.
Szóval egyelőre nem aggódnék a helyedben.
Bár az az őszi event nem épp a legjobb.
 
Betan volt, ebből kiindulva itt is lesz. Csak ugye a hős eventet vagy mi a pontos neve behozták és amiatt kissé megcsúszott, plusz valamelyik event kicsit hosszabb volt, mint szokott lenni.
Szóval egyelőre nem aggódnék a helyedben.
Bár az az őszi event nem épp a legjobb.
Én ?...közel sem aggódok, igen tudom, hogy az őszi esemény nem egy nagy durranás, a Haloweent viszont szeretem, és köszi szépen az információt. ;):)
 
Fent