Kibeszélő Nyári Esemény - 2019 kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser26112

Guest
Tisztelt team!

Holnap kezdődik az event, örülök neki, de! Van ennek az eventnek egy küldetéssora, amelyet segítséggel megtaláltam. Legnagyobb sajnálatomra azonban az angol nyelven és én pedig csak latinul értek, írok és beszélek. Igen, tudom van a neten fordító és azt lehet használni. Azonban én ezt nem tudom elfogadni. Ha már meg van angol nyelven akkor azt miért nem lehet az eseményleírásánál magyarul is megjeleníteni? Miért van ez a megkülönböztetés?
 
Tisztelt team!

Holnap kezdődik az event, örülök neki, de! Van ennek az eventnek egy küldetéssora, amelyet segítséggel megtaláltam. Legnagyobb sajnálatomra azonban az angol nyelven és én pedig csak latinul értek, írok és beszélek. Igen, tudom van a neten fordító és azt lehet használni. Azonban én ezt nem tudom elfogadni. Ha már meg van angol nyelven akkor azt miért nem lehet az eseményleírásánál magyarul is megjeleníteni? Miért van ez a megkülönböztetés?
Itt meg találod magyarul is https://foeallatkert.blog.hu/2019/07/12/nyari eseménye
 

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
Tisztelt team!

Holnap kezdődik az event, örülök neki, de! Van ennek az eventnek egy küldetéssora, amelyet segítséggel megtaláltam. Legnagyobb sajnálatomra azonban az angol nyelven és én pedig csak latinul értek, írok és beszélek. Igen, tudom van a neten fordító és azt lehet használni. Azonban én ezt nem tudom elfogadni. Ha már meg van angol nyelven akkor azt miért nem lehet az eseményleírásánál magyarul is megjeleníteni? Miért van ez a megkülönböztetés?

Azért, mert ez egy harmadik oldalon található, melyért az InnoGames GmbH semmilyen felelősséget nem vállal. Továbbá, és ez csak a saját véleményem, nem jó, hogy előre lehet tudni, hogy mi a feladat, hisz ez olyan mint egy cheat.
 
Azért, mert ez egy harmadik oldalon található, melyért az InnoGames GmbH semmilyen felelősséget nem vállal. Továbbá, és ez csak a saját véleményem, nem jó, hogy előre lehet tudni, hogy mi a feladat, hisz ez olyan mint egy cheat.
Itt.nem cheatel senki csak jó ha van egy kis segitség
 

DeletedUser24512

Guest
Tisztelt team!

Holnap kezdődik az event, örülök neki, de! Van ennek az eventnek egy küldetéssora, amelyet segítséggel megtaláltam. Legnagyobb sajnálatomra azonban az angol nyelven és én pedig csak latinul értek, írok és beszélek. Igen, tudom van a neten fordító és azt lehet használni. Azonban én ezt nem tudom elfogadni. Ha már meg van angol nyelven akkor azt miért nem lehet az eseményleírásánál magyarul is megjeleníteni? Miért van ez a megkülönböztetés?
Most ez komoly, hogy egy event küldetéssor gondot okoz? Kb. az összesnek ugyanaz a küldetéssora (ezért is unom már őket annyira.) tehát ha egyet végigtoltál a töbi már csípőből megy... Amúgy meg ezek a "mondatok", hogy pl.: "Make people enthusiastic" beírva a google fordítóba: "Lelkesedj az embereket" azért szerintem érthető mit akar a játék... ;)
De ha nagyon megakadtál kérdezz bátran, segítek szívesen. :)
Amúgy annyit máris segítek, hogy van amikor rosszul van fordítva magyarra a küldetéssor egy-egy eleme, szóval nem árt a "forgeofempires.fandom.com" -t nézegetni mert ott helyesen vannak fent a feladatok.
Másrészt ez tényleg csít, szóval elvileg nem kéne nézegetni. ;)
 

DeletedUser26849

Guest
Mivel a régiségkereskedőhöz nem adtatok topikot igy ideirom.
Elég inkorrekt dolog,hogy korhoz kötitek a régiségkereskedő kifejlesztését (kora középkor-pénzügyi gazdálkodás) címén!
Elég sokan vagyunk vaskorosak akiknek sokminden meglapul a raktárban licitre várva.
De igy ugye nem lehetséges ez számunkra.
Emiatt nem fogok és szerintem más se kort lépni,mert abban benne van az a kockázat,hogy elkezdenek rabolgatni a szomik...ugyanis speciel én még nem és nem is akarok PvP képes lenni pont emiatt.
Tehát nem tudom kihasználni a játék adta lehetőségeket,csak mert drága Inno megköt bizonyos feltételeket.
Vagyis szivatás van direkt modon egy oldalról....nekünk is lennének érdekein ezt is figyelembe kellene venni!
A városrendező modról szintugy ez a véleményem...az is csak PvP kifejlesztése után érhető el.
Vagyis szivatás szivatás hátán...grat!
Tolják odébb techfán PvP-t vagy hozzák visszább a régiségkereskedő/városrdndező modokat!
Köszönöm.
 

DeletedUser23560

Guest
Mivel a régiségkereskedőhöz nem adtatok topikot igy ideirom.
Elég inkorrekt dolog,hogy korhoz kötitek a régiségkereskedő kifejlesztését (kora középkor-pénzügyi gazdálkodás) címén!
Elég sokan vagyunk vaskorosak akiknek sokminden meglapul a raktárban licitre várva.
De igy ugye nem lehetséges ez számunkra.
Emiatt nem fogok és szerintem más se kort lépni,mert abban benne van az a kockázat,hogy elkezdenek rabolgatni a szomik...ugyanis speciel én még nem és nem is akarok PvP képes lenni pont emiatt.
Tehát nem tudom kihasználni a játék adta lehetőségeket,csak mert drága Inno megköt bizonyos feltételeket.
Vagyis szivatás van direkt modon egy oldalról....nekünk is lennének érdekein ezt is figyelembe kellene venni!
A városrendező modról szintugy ez a véleményem...az is csak PvP kifejlesztése után érhető el.
Vagyis szivatás szivatás hátán...grat!
Tolják odébb techfán PvP-t vagy hozzák visszább a régiségkereskedő/városrdndező modokat!
Köszönöm.

Valamint örömmel fogadnátok, ha a lebegőtank volna a vaskor első fejlesztése....
 

Kukac

Tag
inkább örülj, hogy bárkád lehet... az is minősíthető inkorrektnek...

Az nem lehet inkorrekt neki, mert elérhető. Csak az az inkorrekt, ami nem elérhető a számára. :-D
 

DeletedUser24512

Guest
Mivel a régiségkereskedőhöz nem adtatok topikot igy ideirom.
Elég inkorrekt dolog,hogy korhoz kötitek a régiségkereskedő kifejlesztését (kora középkor-pénzügyi gazdálkodás) címén!
Elég sokan vagyunk vaskorosak akiknek sokminden meglapul a raktárban licitre várva.
De igy ugye nem lehetséges ez számunkra.
Emiatt nem fogok és szerintem más se kort lépni,mert abban benne van az a kockázat,hogy elkezdenek rabolgatni a szomik...ugyanis speciel én még nem és nem is akarok PvP képes lenni pont emiatt.
Tehát nem tudom kihasználni a játék adta lehetőségeket,csak mert drága Inno megköt bizonyos feltételeket.
Vagyis szivatás van direkt modon egy oldalról....nekünk is lennének érdekein ezt is figyelembe kellene venni!
A városrendező modról szintugy ez a véleményem...az is csak PvP kifejlesztése után érhető el.
Vagyis szivatás szivatás hátán...grat!
Tolják odébb techfán PvP-t vagy hozzák visszább a régiségkereskedő/városrdndező modokat!
Köszönöm.
Miért akar valaki megállni a vaskorban??? Akkor ez nem a te játékod... ;) A vaskor max 3 hét és haladj tovább... Lepékáznak a szomik? Brühühü... Istenem, elrabolják a pixelpontjaimat, öngyi leszek :)
 

DeletedUser24512

Guest
inkább örülj, hogy bárkád lehet... az is minősíthető inkorrektnek...

Az nem lehet inkorrekt neki, mert elérhető. Csak az az inkorrekt, ami nem elérhető a számára. :-D
Igen, vaskorban egy jövő kori épület, az teljesen rendben van. Kb, mintha Caesar F35 vadászokkal támadta volna a gallokat... :D
De végülis ez egy játék és ennyi belefér... ;)
 
Tizenkétszer pörgettem, tizenkétszer egymás után a pénznél állt meg a mutató. Próbálja ezt valaki elhinni, hogy nem manipulálás.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent