Nevezetes termelékenység növelése

Horribile Dictu

Aktív tag
Sziasztok .Én arra lennék kíváncsi,mert figyelgettem a kezdetek óta az ereklyét. Ugye régen az volt hangoztatva,hogy ne húzd 60 fölé ,mert nem ad úgy sem több mindent, nah de a % az % növekedést jelent ,de kezdett egy idő után alább hagyni,egyre kevesebb jött majd felhúztam 80-ig, adott is jó bőven rejtett ereklyéket is ,de kezdett egy idő után alább hagyni,egyre kevesebb jött . Aztán felhúztam 100-ig, jött is sokáig minden, de megint kezd alább hagyni a mostani CE-n az első 2 kapun jó,ha 4 ereklyét találtam, a 3. és 4. -ik kapunál kicsit többet,de elenyészően kevesett. Ez a 33,75 % ,bizonnyára nagyon kevés,de 100-as szintig eddig lehet felhúzni. Most elgondolkodtam, hogy mi az a szint amikor tényleg folyamatosan termel,mert a Himit is figyeltem és ő 49,45%-ban kellene,hogy dobáljon, de az is igaz,hogy még az sincs fele-fele arány. Szóval,hogy ezek a nevezetesek elérjék a maximális szinteket,nagyon sok idő kell,talán már nyugdíjas leszek és a leendő unokám aki esetleg folytatná a játékot, élvezhetné ezeknek a neviknek a hatékonyságát amiket,majd dobálni fog :D Plussza,ha növelem az ereklyét ,van-e még rejtett ereklye amiről még nem tudunk esetleg? Vagy csak ez a 3 opció van? Ezüst,Arany és a Zöld ? Lehetne ezekre rá nézni ,hogy ezek a %-ok amiket növelünk,maradjon is és ne csökkenjen egy idő után?
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Ha nem csökkenne a nevezetesek termelékenysége idővel, akkor nem lenne érdemes újabb magasságokba húzni.
És akkor mire költenénk azt a rengeteg forge-pontot, ami jön mindenhonnan?
 

Lef------

Nagyon aktív tag
A %-ok a játékban olyan hatalmas mennyiségű esemény alapján valós számok csak, amelyet egyik játékos sem fog soha teljesíteni.
Így kár is velük foglalkozni, ha ad valamit az jó, ha nem akkor sincs semmi.
Ahogy egy fej-írás játékban is előfordulhat, hogy 10 fejet dobsz...
 
Majd a CE 5. szint újdonságokat hoz...
Igen, a CE Frissítés eléggé meg fogja változtatni...
Ha jól emlékszem 6-8 új fajta ereklye jön?
Lesz majd láncépület is (mint a Becsület szobra) és
több CE épületnek adnak 3. szintet (Napisten kapuja,
Szent láng, stb.)
 
Fent