Nevezetes támogatás - javítás/ötlet

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser23004

Guest
Engem eléggé zavar, amikor az egyik ember berak 2-300 pontot a nevezetesbe, alig pár visszakapott pontért, és jobb esteben is csak 3 tervrajzért, mellette pedig ott a 1-2 pontos második ember, aki hasonló mennyiségű jutalmat kap mint az első.
A javaslatom az lenne, hogy a nevezetes épületeknél, az ilyen 1-2 forge-os emberek ne kapjanak jutalmat, vagy aki sokat ad be, többet kapjon.
 

NefosSámán

Új tag
Sziasztok! Pontosan nem tudom lehet van már ilyen csak én nem tudom de emlékszem egyszer kaptunk nevezetes szintlépésére úgynevezett ARTWORK csomagot ezt jó lenne ha lehetne eseményeken vagy akár gyémántért megszerezni, ha van már ilyen lehetőség akkor segítséget kérnék hogy hol tudok szerezni Köszönöm
 

DeletedUser24995

Guest
Nekem az a javaslatom, hogy a már megépített nevezetesek "maradék" tervrajzát ellehessen kereskedni vagy cserélni a többi nevezeteshez is. Pl. Nem igazán akarok még egy Aacheni Katedrálist, vagy Hagia Sophiát építeni, de annyi tervrajzom van hozzájuk, hogy kb. még 2-őt tudnék építeni belőlük, ugyanakkor van olyan nevezetes, amihez az istennek sem dob tervrajzot.
 

DeletedUser23755

Guest
A nevezetes szintlépésére azok kaptak szintlépő csomagot, akik még a bónuszok változása előtt tettek le támadó nevit így korrigálva a keletkezett hátrányt. Nem kapható sehol ilyen.

Plusz tervrajzokkal pedig szintet lehet nyitni 10. után nem pedig azt még egyszer lerakni :)

Egyébként nem támogatom, egyet értek Whiskey-s szavaival, aki keresgélésre szánja az idejét megérdemli az akár 50-100 pontokat is. A tulaj pedig ha nagyon akar idejében gondoskodhatna arról, hogy általa behívott emberek vigyék a helyeket ne keresgélők. Én is ezt teszem és ritka mikor pár pontokért olyan viszi aki csak "megjelölt" egy-egy nevit. ;)
Ha pedig én keresgélek, azért az se 2 perc. Mikor idő engedi végig böngészem a komplett céhet, szomszédságot és barátokat is (ez sacc 250 játékost takar legalább) az azért egy órát is igénybe vesz és csak 2-3 olyan akad, ahol nyerhetek 20-40 pontokat. No és persze ezeket figyelni sem árt és nem 1-2 pontba kerül a legtöbb hanem jóval többe. Kérdés, hogy a tulaj mennyire foglalkozik a látogatóival és azok nevibe tett pontjaival. Minden a városban és annak irányítójánál kezdődik. :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent