Nevezetes lezárása a tulaj által

Lorant96

Nagyon aktív tag
Itt már Bárkáról volt szó. Aminél az, hogy léptetik-e lényegtelen. Csak a rablás lehet érdekes.
 

helen

Nagyon aktív tag
1-3. helyet bevédem 4-5. helyet előre bekérem ha valaki mégis bejöm, kárpótolom.
az nem véd a nevi léptetésétől, csak a rablásától
az eredeti probléma itt az, hogy vannak akik figyelmetlenségből vagy genyaságból megléptetik a neviket, így a tulaj elesik a dupla-aratástól
és igen, bárkánál is fontos lehet néha a dupla aratás, ha épp olyan korban van a tulaj ami hiánytermék a céhében.
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Vannak ilyen játékosok? Ki hallott már ilyet! Szépen vagyunk! Még szerencse, hogy én egyik csoportba sem tartozom (figyelmetlen/genya) :)
 

helen

Nagyon aktív tag
Vannak ilyen játékosok? Ki hallott már ilyet! Szépen vagyunk! Még szerencse, hogy én egyik csoportba sem tartozom (figyelmetlen/genya) :)
Nálam mindkét eset volt már.
Kezdő játékos aki még nem érti a nevik működését, és segíteni akart, és bedobta a hiányzó 1 pontot , meg olyan is amikor szomszéd dobta be a hiányzó 10 pontot amivel még az 5. helyet se vitte, látta is hogy nem visz helyet, nem is azért léptetett.. csak épp bosszúból, genyaságból..
 

Argen

Új tag
Itt már Bárkáról volt szó. Aminél az, hogy léptetik-e lényegtelen. Csak a rablás lehet érdekes.
Nem lényegtelen bárkánál sem, igaz, hogy nem téged, hanem a céhedet károsítják vele ha léptetik, így mondjuk közvetve téged is károsítanak, mivel a céh raktárából veszik ki a termékeket ami sok helyre szükséges (pl.: céh expedíció, céh csatatér, stb.) és mint tudjuk, ha a céhedet károsítják, akkor téged is károsítanak (kicsit sarkosítva, de a lényeg benne van).
 

Zsoo1

Aktív tag
az nem véd a nevi léptetésétől, csak a rablásától
az eredeti probléma itt az, hogy vannak akik figyelmetlenségből vagy genyaságból megléptetik a neviket, így a tulaj elesik a dupla-aratástól
és igen, bárkánál is fontos lehet néha a dupla aratás, ha épp olyan korban van a tulaj ami hiánytermék a céhében.
ha neki megér több 100 fp-t felőlem léptesse
1 fp-ről majd leszoktok mert nevi lezárás sose lesz
 
Utoljára szerkesztve:

Lorant96

Nagyon aktív tag
Attól függ, hány pontot ér az utolsó hely.
(180-as bárkánál már 57 pontot ér 1,9-ben. Így elég 114 pontot hagyni az utolsó helyre, hogy védett legyen.)
 

helen

Nagyon aktív tag
Attól függ, hány pontot ér az utolsó hely.
(180-as bárkánál már 57 pontot ér 1,9-ben. Így elég 114 pontot hagyni az utolsó helyre, hogy védett legyen.)
ahol viszont medálos az 5. hely, ott nem tudsz sokat kihagyni. a céhek nagy részénél az a szabály hogy azok a helyek amik csak tervet adnak de fp.-t nem, ott csak 1 fp kérhető értük. így ha berakják és le akarod védeni, akkor csak 1 fp.-t lehet kihagyni
 

Zsoo1

Aktív tag
ahol viszont medálos az 5. hely, ott nem tudsz sokat kihagyni. a céhek nagy részénél az a szabály hogy azok a helyek amik csak tervet adnak de fp.-t nem, ott csak 1 fp kérhető értük. így ha berakják és le akarod védeni, akkor csak 1 fp.-t lehet kihagyni
igaz.. én már nem szoktam kiadni főváros céhben úgyse vinnék el :D
 
Fent