Nevezetes épületekben való beelőzés!

A problémám az lenne, hogy egy taggal lebeszéltem nem rakjuk túl a másikat nevezetes épületben, mivel legutóbb elég sok fp-t buktam miatta! Megbeszéltem vele, hogy ez nem volt korrekt hozzáállás és, ha az egyikünk sok fp-vel van bent egy épületben de túl tudom rakni éppen pár pontal nem teszem meg majd a következő körben helyet cserélünk! Erre 2x is átbaszott és pár pontal többet rakott be így megelőzve engem és rengeteg fp-t bukva! Természetesen kiakadtam, és egy szép üzenetet írtam neki, erre jelentette és ki lettem tiltva a világból 48órára! Kérdezem én ez így teljesen jogos-e a dolog?! Szerintem ez így nem korrekt! Valamiféle szankció kellene az ilyen dolgokra is mert teljesen kiábrándító a játék ebben a formában! Köszönöm!
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Egyrészt annyi pontot tegyél be, hogy ne tudjanak beelőzni, tehát csak akkor pakolj, ha fixen el tudsz vinni egy helyet.
Másrészt meg ha olyan levelet írtál, amiért kitiltottak, akkor azért csak magadat okolhatod. Legközelebb talán diplomatikusabban fogod leírni a véleményedet.
 
Látom a lényeget nem sikerült leszűrni! A lényeg a másik túlpakolása ezáltal fp vesztésbe taszítása volt! Én ehez tartottam magamat ellenben a másik fél nem! 600fp bukta van nálam! Azért mert megszegte a megállapodásunkat és még én vagyok a bűnös? Ugyan már!
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
A játékban lehet pontot tenni mások nevezetesébe (szomszéd, barát, céhtárs). Ennyi!
Semmilyen szabály nincs arra, hogy beelőzhetsz valakit vagy nem.
A játékosok megegyeznek egymással, ez az ő külön bejáratú ügyük. Hogy ezt egymással szemben betartják-e, az is az ő dolguk.
----------------
Az, hogy „szép” üzenetet írtál neki és ezt jelentette -> neki joga volt jelenteni, neked viszont nincs jogod olyasmit leírni. (Játékszabályzat.)
 
Fent