Nevezetes épület ranglistás értékelése és tak.-mot. díjazás

  • Témaindító DeletedUser23477
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser23477

Guest
Minap nézegettem a ranglistát!Nem a céhes,hanem a globális ranglistát.Rájöttem,hogy akik a ranglistán körülöttem vannak,velem egy szinten,fele annyi nevezetes épülettel sem rendelkeznek,negyed annyi csatát sem vívtak.Épp csak annyit tesznek hogy telerakják városukat az aktuális kor legfejlettebb épületeivel.Magyarul a probléma az, hogy a pontszámításnál a nevezetesek nem érnek semmit.Pedig ha azt nézzük,sokkal többet kell értük tenni mint egy villamostelepért vagy egy városligetért.Ezt alapvető problémának tartom.Nem vagyok egy törtető,de gyémánt vásárlás nélkül megvan az összes nevezetesem,szóval napi szinten foglalkozom a játékkal, nem keveset takarítottam, motiváltam, mégis olyanok vannak előttem,akik nem játsszák annyira céltudatosan ezt a játékot mint én.Mostanság lett meg az alcatraz,és mivel sok a felesleges emberem, elég sokat csatázgatok.Leginkább ezzel lehet előre lépni a ranglistán.
Javaslatom, ötletem az lenne, hogy az összes nevezetes épület alternatív pontozás alá essen.Minden korban a pontozásban legértékesebb épülettel legyen egyenértékű, természetesen alapterületével arányosan!Szerintem ez a minimum elvárás lenne egy olyan épülettel,ami a játék során végigkíséri az embert.
A másik észrevétel a takarítás-motiválás.Szánalmasan kevés a 20 arany.Amikor naponta 200 ezret termelek,egyáltalán nem motivál ez az összeg hogy bárkihez is benézzek.Szerintem ahogy minden egyre drágább,ezért is egyre több pénzt kellene kapni.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent