Kibeszélő Nevezetes épület csatolmányok a levelezésben

  • Témaindító DeletedUser23776
  • Kezdés ideje

DeletedUser25105

Guest
Ez most valami vicc? Mert erre az "újításra" a "semmi értelme" az egy enyhe kifejezés. Miért nézik madárnak a játékosközösséget? A fórumokon már sokan, világosan leírták, hogy miket szeretnének. Ezek közé tartozik például a kincsvadászat beépítése a mobilappba. Könyörgöm, csinálják már meg azt a nyomorult kincsvadászatot mobilra, ez az, amit a játékosok nagy része támogatna is!!!! Ennek lenne értelme is. De ha mindenképpen a üzeneteket akarják kibővíteni, akkor miért nem lehet tervrajzokat, termékeket, aranyat, gyémántot, stb küldözgetni egymásnak???? Mert ennek, hogy bemásolják az épület rajzát a levélbe, semmi haszna nincs. Főleg, hogy a context menüben amúgy is van egy nevezetes épületek fül, ahol közvetlenül elérhetők a játékos épületei.
 

Feneséges

Aktív tag
Amikor olvastam, hogy a levelezés fejlesztve lesz, azt hittem a csoportos üzenet lesz a böngészös verziióban. Úgy emlékszem a mobil verzióban benne van.
 

Vanek ur

Aktív tag
Ez most valami vicc? Mert erre az "újításra" a "semmi értelme" az egy enyhe kifejezés. Miért nézik madárnak a játékosközösséget? A fórumokon már sokan, világosan leírták, hogy miket szeretnének. Ezek közé tartozik például a kincsvadászat beépítése a mobilappba. Könyörgöm, csinálják már meg azt a nyomorult kincsvadászatot mobilra, ez az, amit a játékosok nagy része támogatna is!!!! Ennek lenne értelme is. De ha mindenképpen a üzeneteket akarják kibővíteni, akkor miért nem lehet tervrajzokat, termékeket, aranyat, gyémántot, stb küldözgetni egymásnak???? Mert ennek, hogy bemásolják az épület rajzát a levélbe, semmi haszna nincs. Főleg, hogy a context menüben amúgy is van egy nevezetes épületek fül, ahol közvetlenül elérhetők a játékos épületei.

Szerintem Te nagyon sokat fogsz még csalódni. :D
Egyrészt a mobilos appba nem lesz kincsvadászat (sőt, az 'asztalin' is rövidesen megszüntetik, lesz helyette más). Másrészt ennek az új funkciónak lesz értelme, hiszen sok céhen belül van forge pont-csere lánc; ahol ez a funkció tökéletes (lesz, ha majd a mobilos verzióba is bekerül, addig ilyen félmegoldásként működhet majd). Sőt, ezzel a linkkel majd piacolós ajánlatokat is lehet majd később megosztani (legalábbis a második, még nem aktív fül erről tanúskodik).
(Egyébként a kép mellett lesz egy link, ami közvetlenül visz az adott játékos adott nevezetesébe. Csak hogy pontosítsam az állításodat.)
 

DeletedUser25105

Guest
Szerintem Te nagyon sokat fogsz még csalódni. :D
Egyrészt a mobilos appba nem lesz kincsvadászat (sőt, az 'asztalin' is rövidesen megszüntetik, lesz helyette más). Másrészt ennek az új funkciónak lesz értelme, hiszen sok céhen belül van forge pont-csere lánc; ahol ez a funkció tökéletes (lesz, ha majd a mobilos verzióba is bekerül, addig ilyen félmegoldásként működhet majd). Sőt, ezzel a linkkel majd piacolós ajánlatokat is lehet majd később megosztani (legalábbis a második, még nem aktív fül erről tanúskodik).
(Egyébként a kép mellett lesz egy link, ami közvetlenül visz az adott játékos adott nevezetesébe. Csak hogy pontosítsam az állításodat.)

Könyörgöm, abban a nyomorult forge pont láncban rákattintasz a játékos profilképére és már ott is vagy a nevezetes épületek menüben és rakhatsz bárhová pontot. Ennél feleslegesebb fícsört kis sem lehetett volna találni. Miért nem gyémántot, árut, vagy tervrajzot lehet csatolni a levélhez? Annak százszor több értelme lenne.
 

Vanek ur

Aktív tag
Könyörgöm, abban a nyomorult forge pont láncban rákattintasz a játékos profilképére és már ott is vagy a nevezetes épületek menüben és rakhatsz bárhová pontot. Ennél feleslegesebb fícsört kis sem lehetett volna találni. Miért nem gyémántot, árut, vagy tervrajzot lehet csatolni a levélhez? Annak százszor több értelme lenne.
A láncnál a lépések: rákattintasz az adott illető képére, rákattintasz a felugró menüben nevezetesek listájára, majd onnan kiválasztod a megfelelő nevezetest és arra is rákattintasz. Ez két kattintással és egy kereséssel több, mint ami most lesz (egy kattintás, és már pakolhatod is a pontokat). Ezen kívül új nevezetes lerakásánál is jól jön. Ráadásul említettem, hogy a következő lépés a kereskedelmi ajánlatokra való hasonló linkelés lesz.
Az meg, hogy LEVÉLbe gyémántot csatolj semmi értelme. A kereskedését is tiltják (hiszen ha kell, akkor gyűjts a játékban, vagy vedd meg valódi pénzért); nem tudom, mi értelme lenne levélbe tenni. Áru kereskedelmére ott a piac, a tervrajzot meg ugyanúgy gyűjtögesd, vagy vedd meg forintért. Vagyis nem értem, miért akarsz te LEVÉLhez bármi cseredolgot kapcsolni. Amivel lehet kereskedni, arra ott a piac; amivel meg nem, azt meg úgysem fogják engedélyezni (pláne nem levélben átküldéssel).
 

DeletedUser25376

Guest
Miért nem tudok barátlistát csatolni egy levélhez? Ők ugyan úgy érdekelve lennének! A céh max 80 fő a barátlista 141. Egy-egy körüzivel ki lehetne szűrni a már nem aktív "barátokat " is.
 

Vanek ur

Aktív tag
Miért nem tudok barátlistát csatolni egy levélhez? Ők ugyan úgy érdekelve lennének! A céh max 80 fő a barátlista 141. Egy-egy körüzivel ki lehetne szűrni a már nem aktív "barátokat " is.
Igen egyszerű a válasz: mert nem csinálták meg. :)
Valahol ötletként már felmerült, de hogy a megvalósításban hol járnak (elvetették-e egyáltalán; vagy befogadták, de még nem kezdtél el; netán már el is kezdték, de még nem jutottak el vele egy tesztelhető verzióig), azt passzolom.
 

DeletedUser25164

Guest
Mindenképp hasznos ez az újítás, amióta bevezették, az fp lánc 2 kattintással megoldható és mutatós is! Támogatom és nem értem a felháborodást.
 

DeletedUser25572

Guest
Sziasztok.Lehetséges a nevezetes épületek által lefoglalt árut valamiképpen visszaszerezni?Köszi a választ.
 
Fent