Nem kaptam semmit...

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Helo.
Segítettem 2 Forge ponttal egy építkezésben(Zeusz szobor) és nem kaptam érte semmit...
Miért?
 

DeletedUser11

Guest
Szia.

Csak akkor kapsz jutalmat a segítségedért, ha benne vagy az első segítők között. Vegyünk egy példát: Nekem most 9-es szintű lesz a Bábel tornyom. Csak az első 5 segítő játékos kap jutalmat (az az 5 ember, akik a legtöbb forge pontot tették be). Ha megnézed az épületet, ahova beraktad a pontokat, akkor az elsők neve mellett a berakott forge pontot száma mellett kell lennie egy kincsesládának. Ha a te neved mellett is lesz kincsensláda, akkor majd kapni fogsz.

De ha a te neved mellett is voltláda,akkor javaslom keresd fel a szupportereket (jobbklikk a városodban, és szupp).
 

DeletedUser

Guest
Raktam még be , az 4. helyen vagyok ott van a nevem mellett a láda és mégse kaptam semmit...
Mikor kellene megkapnom?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser21403

Guest
Akkor kapod meg a jutalmat ha az adott épület egy szinttel feljebb lép!
 

DeletedUser10514

Guest
Raktam még be , az 4. helyen vagyok ott van a nevem mellett a láda és mégse kaptam semmit...
Mikor kellene megkapnom?
Van egy állapotjelző csík az épület alatt ami mutatja hogy mondjuk 20/40 pont van berakva a szükségesből az épületbe. Ha ez a csík végigér nullázódik a számláló, az első 5 támogató pedig jutalmat kap. Érdemes úgy pontot berakni, hogy biztos legyél benne hogy már nem szoríthatnak ki az első 5-ből. Fontos megjegyzés: saját nevezetes épületbe rakott pontok után nem jár jutalom!
 

DeletedUser21403

Guest
A legelején csak az első három kap nem pedig öt!!!!!!!
 

DeletedUser22253

Guest
Sziasztok!

A PVP viadalok esetén mikor kapom meg a megszerzett medálokat?

Vidoakos
 

DeletedUser11

Guest
Vasárnap délután, a pontos idő a tornyoktól függ. Ki van írva a tornyokba, hogy mikor zárulnak le.
 

DeletedUser13223

Guest
Halihó!

Nekem a Bábel tornya nem adott semmit, betakarítottam amit termelt és azt írta 0 papír, pedig 8 darabot kellett volna adnia.
Más is járt már így? Esetleg ezt a 8 db nyersanyagot visszakaphatom vagy megy a levesbe?
Köszönöm a segytséget!
 

DeletedUser21403

Guest
Halihó!

Nekem a Bábel tornya nem adott semmit, betakarítottam amit termelt és azt írta 0 papír, pedig 8 darabot kellett volna adnia.
Más is járt már így? Esetleg ezt a 8 db nyersanyagot visszakaphatom vagy megy a levesbe?
Köszönöm a segytséget!

Ez csak kijelzési hiba természetesen megkaptad még ha nullát is írt ki! Ez nálam és másnál is előfordult már!
 

DeletedUser7560

Guest
játékban jobb klikk és ott bal klikk a support feliratra
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent