Nem játékhiba Napi küldetés

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Ezt nem tudom összeadni. Amíg nem volt egyáltalán cserelehetőség, nem volt semmi gond, most, hogy van cserelehetőség, szívatás.

(Nyuszi meg a sapkája. :-( )
 
Csak az a baj, hogy ez szerintem hiba, mert nem az első esetem.
A napi küldetést elindítva, egyes feladatoknál nem jelent meg a csere lehetősége, majd kiléptem és visszalépve megjelent a csere lehetősége.
Ezt mivel magyaráznád?
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Azzal, hogy ilyennel még nem találkoztunk. Olyannal viszont bőven, hogy egyes feladatokat nem lehet cserélni.

De semmi gond. Ha elő tudod idézni, készíts róla képet és küldd el nekünk.
 
"Ha elő tudod idézni" Mit? User független!
Érdekes módon ma reggelre a csere lehetősége megjelent...
 
Érdekelne milyen összefüggésben van a jelzett hibával, hogy "havi rendszerességgel mekkora összeget áldozol erre a játékra"?
Szerintem ez magánügy...
Én nem turkálok más zsebében, hogy ki mire költ és mennyit!
 
Utoljára szerkesztve:

Próféta

Nagyon aktív tag
Azért érdekelt volna csupán, hogy egy ingyenesen játszható elég komoly játéknál valóban megéri egy "g" betűn ennyit rugózni? Teszem azt, ha rendszeresen "támogatod" a fejlesztőket, talán még érthető lenne a kirohanásod, de ha nem, akkor azért tudjuk és látjuk, hogy nem ez az a hiba, ami nem tűr halasztást! Ettől azért még vígan és kényelmesen eldöcöghet vele bárki! A mondás is úgy tartja, ajándék lónak ne nézd a fogát! Ha fizetsz valamiért, akkor joggal várhatsz el érte dolgokat, de ha csak élvezkedni akarsz a gyönyörök kertjében, akkor ne háborogj azért, mert a lencséd néhol piszkos és homályos! Szóltál érte, vették az adást, majd ha ráér, jön valaki és megtisztítja!
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Még mindig nem találkoztunk ezzel a hibával. Szóval a háborgás meg vagdalkozás helyett inkább kellene valami bizonyíték a létére.
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Azért, mert ők is hibázhatnak és a puding próbája is az evés!
Vannak és lehetnek olyan hibák, amik nem tűrnek halasztást, és léteznek olyanok is, amiktől még simán játszható a játék! Ezeket nyilván mérlegelni kell! Nem látok bele az Inno struktúrájába, de jó néhány játékot futtatnak, melyeket az aktív játékosok megtartása érdekében folyamatosan fejleszteniük kell. A fejlesztések, újdonságok új hibákat kreálhatnak, amiket utólagosan korrigálniuk kell! Ha ez szövegszerkezeti, fordítási hiba, akkor azt helyiszinten kell megoldani, de hogy ehhez van-e a magyar "delegációnak" jogköre, arról fogalmam sincs. Gyanítom, hogy nincs! Hisz azért a forráskódokat nem szeretik megosztani a fejlesztők, gondolom ez érthető! Így magyar részről a konkrét javaslatok érkezhetnek ki talán, és azokat építik bele a javítócsomagokba. De valószínűleg, sőt biztos, hogy van egy munkamenetük, egy projektlistájuk, mert ha nem lenne, akkor káosz alakulna ki, amely mentén működnek!
Ha a nadrágodon tönkre megy a cipzár, és nem szeretnéd kidobni, akkor azt sürgősen meg kell javíttatnod, mint ahogy a leszakadt gombot is vissza kell varrni, de ha az egyik zsebed lyukas lesz (amely nem látható), na az már halasztható hiba. Attól a nadrág még ellátja feladatát, azaz funkciónál.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Azért, mert ők is hibázhatnak és a puding próbája is az evés!
Vannak és lehetnek olyan hibák, amik nem tűrnek halasztást, és léteznek olyanok is, amiktől még simán játszható a játék! Ezeket nyilván mérlegelni kell! Nem látok bele az Inno struktúrájába, de jó néhány játékot futtatnak, melyeket az aktív játékosok megtartása érdekében folyamatosan fejleszteniük kell. A fejlesztések, újdonságok új hibákat kreálhatnak, amiket utólagosan korrigálniuk kell! Ha ez szövegszerkezeti, fordítási hiba, akkor azt helyiszinten kell megoldani, de hogy ehhez van-e a magyar "delegációnak" jogköre, arról fogalmam sincs. Gyanítom, hogy nincs! Hisz azért a forráskódokat nem szeretik megosztani a fejlesztők, gondolom ez érthető! Így magyar részről a konkrét javaslatok érkezhetnek ki talán, és azokat építik bele a javítócsomagokba. De valószínűleg, sőt biztos, hogy van egy munkamenetük, egy projektlistájuk, mert ha nem lenne, akkor káosz alakulna ki, amely mentén működnek!
Ha a nadrágodon tönkre megy a cipzár, és nem szeretnéd kidobni, akkor azt sürgősen meg kell javíttatnod, mint ahogy a leszakadt gombot is vissza kell varrni, de ha az egyik zsebed lyukas lesz (amely nem látható), na az már halasztható hiba. Attól a nadrág még ellátja feladatát, azaz funkciónál.
Bocs, de ezt biztos ide akartad? Mert itt nincs fordítási hibáról szó. :-D
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Nem konkrétan a fejlesztési hibára hegyeztem ki, mint ahogy a mondatomat a feltételes határozószóval indítottam is: "Ha ez szövegszerkezeti" ...
Így próbáltam utalni a javításirétegek egymásra épülésére!
 
Fent