Népszaporulat

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser20853

Guest
Kedves Mindenki!
Délelőtt még a megszokott arcok néztek rám. Délután megváltozott a világ. Honnan jöttek elő az új játékosok? Reggel beléptek és gyémántokért mindent felvásároltak? Ez is lehetséges, de aligha hihető. Nem volt szép figyelmeztetés nélkül összezavarni a sorokat.
 

DeletedUser20853

Guest
Közben rájöttem a válaszra. Összevonás történt egy másik csoporttal, mert a létszám vészesen alacsony lett itt is, ott is. Egy figyelmeztetést azért megért volna!:) "Hé haver! Eddig te voltál a császár, mától csak lábmosó leszel!":DD Azt viszont nem tudom kitalálni, hogy a három témához hozzászóló postját hol tudom megnyitni.:D
 

DeletedUser21690

Guest
A topic cím alapján az én gondom ide tartozik, illetve nekem éppen a nép "nem szaporulat" a dolgom. Vagyis sehogy se nő a létszám hiába lesznek új területeim, így eszméletlen lassan haladok azt vettem észre, hogy mások beérnek megint mások úgy lehagynak hogy már a nyomukba se érek. MIÉRT ? mit csinálok rosszul ? Ha eladok valamit akkor hiába nő a létszám, az eladott dolog hiányzik, ez nem megoldás.
 

DeletedUser21690

Guest
Köszi a segítséget ! :)
Sajnos ez a hivatkozás nem működik.
Igen a saját lakosaimra gondolok. Most eladtam egy faházat így veszítettem 111 embert, vagyis még kevesebb lett, előtte építettem két városi házat ami 156(*2) ember, még épül de nem változott az emberszám. Így most 71 van öszessen. Ha felépül a városi akkor fog nőni a az emberszám???
 

DeletedUser

Guest
Igen, pontosan igy van.
Ahogy haladsz a fejlesztesekben tobbfele hazat is ki fogsz tudni fejleszteni.
Erdemes kalkulalni, hogy mennyi embert ad es mennyi aranyat termel es aszerint epiteni tobbet.
A lakosok szama csak akkor fog noni ha a hazak felepultek ;)

Udv.:
Lady
 

DeletedUser21690

Guest
Ezen kotlok kb. két hónapja....de miért csökken az emberszám ha eladok egy házat ???
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent