Motíválás takarítás!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Lehetne az eseménynaplóba írni egy keresés funkciót nevekre bontva! És így egyszerűbb törölni azt aki nem járt nálunk egy hete :) Vagy mondjuk 5 napja!
 

DeletedUser23358

Guest
Lehetne az eseménynaplóba írni egy keresés funkciót nevekre bontva! És így egyszerűbb törölni azt aki nem járt nálunk egy hete :) Vagy mondjuk 5 napja!

Az is jó lenne, ha a barát listában egy játékos fölé viszem az egeret, akkor egy buborékban kiírná az utolsó (vagy az összes) dátumot, amikor a városomban járt. Ez az információ rendelkezésre áll az eseménynaplóban, a buborékban csak ki kellene iratni. Vélemény?
 

DeletedUser

Guest
Igen ez is jó csak jelezze úgy hogy ne kelljen egyenként nézegetni időigényes
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
A takarítás és motiválás hiánya nem csak nálunk, hanem szerintem minden céhben az egyik legsarkalatosabb pont.
A legnagyobb gond, hogy nem mérhető számszerűen a céh vezetői számára, ezért csak visszajelzések és becslések - nem pedig objektív adatok - alapján kell megbecsülniük, ki mennyire vesz részt a céhtársai látogatásában.
Bár ez alapvetően egy plusz, egy figyelmesség, a többiek felé, mégis nagyon sokat számít és ezért kulcskérdés.
Az lenne a javaslatom (elsősorban a fejlesztők felé), hogy a céhvezetői joggal rendelkezők részére tegyenek egy ilyen statisztikát is elérhetővé (hasonlóan a nyert csaták számához, vagy az összpontszámokhoz), hogy a céhet kevesebb erőráfordítással és sikeresebben lehessen vezetni!
Ezért javallanám a "Céhed" ablak "Tagok" fülén egy új oszlopot beszúrni a pontok száma és Nyert csaták oszlopa mellé, amiben számszerűen látható lenne, hogy a adott naptól kezdve egy hétre (pontosabban 7 napra) visszamenőleg (pl. ha szept. 28-án 12-kor nézem meg, akkor szept. 22-én 0:01 perctől) illető hány embert motivált az illető a céhen belül. Pl 80-s taglétszám mellett heti 3 takarítással ez a szám 240 és ha ezt tekintjük határvonalnak, akkor ránézésre belőhető, hogy pl 110 szám már meglehetősen kevés, míg a 480-s számmal rendelkező tag példaértékű munkát végez!
Ha ez megvalósulna, az bármely új kor illetve új épületek bevezetésénél többet jelentene nekem (és szerintem sokaknak), mert így egy szempillantás alatt igazságosan eldönthető lenne, hogy mindent megtett-e valaki a céhtagságért és megérdemli-e azt.
Előre is köszönettel
Mario
 

DeletedUser

Guest
szerintem nem pénzt kellene adni a tak.mot ért, hanem forge pontot a céh kasszábba amiböl aztán lehetne céhes épületeket építeni, ami különféle bonuszokat adna, így valoszínü megnöne a látogatás is, és a FOEis jol járhatna mivel a gyémántokat, be lehetne tenni céhkasszába és azokbol is céh forget vehetnének akik gyorsabban fel akarják építeni a céh nevezeteset, tervrajzokat mint husvétkor a dekorok takarításával dobna a rendszer a céh nevezetesekhez
pl-100tak mot -1forge, így minden tag láthatná ki mennyi forget hoz a céhének
 

DeletedUser

Guest
Szerintem is jó ötlet ez marduk :) Egy céh kassza amúgy sem lenne rossz gondolat, talán a csapatszellem növelődne ezzel azt látná minden tag hogy hogyan gyarapszik és szépen a céh részére vissza lehetne forgatni!!! Mesevilágban élek ilyenkore :)))

Remélem ez a gondolat eljut a fejlesztőkhöz :) Mert nagy segítség lenne egy plussz motíváció, ugyanis nem kötözhetem a céh tagokat a motíválás gombra! Jó lenne ha nem kellene visszakeresni ki motívált ki nem sok idő!
 

DeletedUser22994

Guest
Az én véleményem pedig az, hogy a legjobb lenne, ha meg lehetne oldani alul az emberkék neve mellett, ahol a levél ikon van és még, hogy van-e nevezetese, amellé egy valami olyan megoldást, hogy ha valaki motivált, vagy takaritott, akkor megjelenni egy kis pipa vagy ilyesmi. Akkor számon lehetne tartani, hogy a barátok és szomszédok + céhtársak közül ki jár takaritani, vagy motiválni. Erre azért nagy szükség lenne.
 

DeletedUser23514

Guest
Lehetne egy "Összes céhtagot motivál/takarít" gomb amivel nem kéne egyenként végignézni a céhtagokat (Ez akkor praktikus ha a céhben 50-nél több ember van). És minden embernél ki lehetne jelölni melyik épületet motiválja/takarítsa automatikusan.
 

DeletedUser

Guest
Kedves Iszván!

nekem is hasonló javaslatom lenne:

Kedves Fejlesztők!

Nagyon szuper a játék! Lenne azonban javító célzatú javaslatom, ami étvezetesebbé teszi a játékot és még pénzt is hozhat a fejlesztőknek:

1. Legyen külön gomb a házak motiválására és a termelők motiválására.
A játékosok céheken belül megadják, hogy mit szeretnének a Takarítás-Motiváció közben társaiktól annak függvényében, hogy éppen mira van szükségük. Ha pénzből van kevesebb, akkor ház takarítést kérnek, ha anyagra, akkor termelő motiválást. A motiválás gombra kattintva most egyszerre jelenik meg a kettő. Jobb lenne, ha nem kellene keresgélni, hanem azok jelennének meg amit keresünk.

2. Lehessen megadni, hogy mit kérünk a minket motiváló-takarítóktól. Ez jelenjen meg a státusz szöveg elején. Kellemetlen része a programnak, hogy napi 100-200 szöveget végig kell silabizálni takarítás-motiváció közben.

3. FIZETHESSEK ELŐ arra, hogy takarítás-motiválás közben csak azok az építmények jelenjenek meg, amiket az általam takarított személy kér. Egyébként sem igyen játszom, de erre biztos költenék és ebben úgy gondolom nem vagyok egyedül.

Elnézést kérek, ha javaslataimmal feleslegesen feltartottam!

Üdvözlettel: Rossu László
 

DeletedUser23766

Guest
Sziasztok!

Nekem az a problémám, hogy ha az eseménynapló alapján ugrok egy emberhez, akkor gyakran előfordul, hogy már motiváltam/takarítottam nála. Ezért az a javaslatom, hogy az eseménynaplóban legyen inaktív a látogatás gomb, ha 24 órán belül már motiváltam vagy takarítottam. Ha nagyon cifrázni akarom, akkor kiírhatná azt is, hogy mennyi idő van még a következő takarítási/motiválási lehetőségig, úgy mint a bosszúnál... :)

Üdv:
Tuon
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent