Kibeszélő Mobil profil és a Teljesítmények

DeletedUser23776

Guest
Az új profil és a teljesítmények kibeszélője.
 

DeletedUser23755

Guest
Mivel bétán már volt szerencsém hozzá, itt is megosztanám a tapasztalatomat mielőtt kijönne, de előre szólok, hogy spoilernek bőven elmegy ezért csak az olvassa, aki szeretné előre lelőni a poént :p

Őszintén szólva szeretnék köszönetet mondani a fejlesztőknek ezért a remek ötletért. Sikerült olyat alkotniuk hónapok alatt aminek semmi értelme (már megint) :D OK, szép meg hivalkodó meg minden de ezen kívül semmi funkciója nincs csak annyi, hogy mások láthatják, pl mennyi aranyat szedtél össze vagy mennyi dekort raktál le, hány kort léptél. Jujj de izgalmas :p
És azért írom ezt ilyen szarkasztikusan, mert egyébként egy ilyen funkció ugye jutalmakkal jár (lásd rengeteg MMORPG). Itt naná, hogy nem és béta fórumon is előre vetítették, hogy ilyenben nem is kell reménykedni mert csak a külcsíny kedvéér van ez a hihetetlen csoda. :(o_O
Gondolom ismét felmerül a kérdés ezek után, mi a fenéért nem a VALÓS problémákkal foglalkoznak vagy épp IGAZI és ÉRTELMES fejlesztésekre fecsérlik el az idejüket a kedves fejlesztők?
 

DeletedUser20654

Guest
Nézegettem a teljesítményeket. Tudom, hogy semmi haszna az egésznek, de attól még lehetett volna kicsit átgondoltabb ha már bevezették.

Nézzük őket.
Építés
Teljesen értelmetlen, mivel bármilyen korit elfogad, így csak azt méri, hogy pl. hányszor teszi le valaki a kunyhót. Ha meg nem így csinálja meg valaki, akkor meg soha nem végez magasabb korban.
Nyersanyag
Megoldható normálisan a termék kivételével. Az meg vagy nem lesz kész, vagy ha valakinek nagyon kell párba áll valakivel a céhben aztán pár perc alatt megvan (de így mi értelme)
Csata
A vesztési annak nem túl sok értelme,gondolom senki nem fog törekedni arra, hogy meglegyen a 4. szint.
Na a nyerésivel ott már gond van. Normális játékkal lehetetlen megcsinálni - a 4. szinthez 50 ezer csata kell.
Speciális
a szint mérő - teljesen felesleges, úgyis látni
 

DeletedUser25201

Guest
Szerintem (is) teljesen felesleges hülyeség a Teljesítmények bevezetése, úgy hogy nincs mögötte valódi motiváció. De komolyan, tegye fel a kezét, akit valóban megmozgat, hogy másoknak megmutathassa az érmeit. :-D
 

DeletedUser24612

Guest
Szerintem (is) teljesen felesleges hülyeség a Teljesítmények bevezetése, úgy hogy nincs mögötte valódi motiváció. De komolyan, tegye fel a kezét, akit valóban megmozgat, hogy másoknak megmutathassa az érmeit. :-D
Rengeteg játékban van achivment rendszer és amelyikben jól van kitalálva ott működik is. A FoE mondjuk pont nem ilyen, de ez van :) .
 

DeletedUser25227

Guest
Sziasztok!
(Lehet az előbb rossz helyre írtam, bocsesz:))
-Sokszor mobilról vagyok, a kincsvadászatot igazán megcsinálhatnátok rá. Rengeteg cucc megy veszendőbe, amit nem tudok begyűjteni, mert melózok.
-Nem láttam még ilyen játékot, ahol csak baráttal, vagy céh taggal lehet piacozni. Bővíthetnétek ezt a részt is. Vagy, a piacozás miatt, lehetne ideiglenes, mondjuk fél órás barát valaki(utána automatikusan törlődne), h tudjanak cserélni, ha már a globál chaten egymásra találtak.
-Nem tartom igazságosnak azt sem, h a kezdők elég komoly hátrányban vannak a nagyokkal szemben, mikor eventeken fp-t kell költeni. Korhoz, vagy játékban eltöltött időhöz kötném, a maximum lehetne a mostani, amik szoktak lenni.
-Event probléma szintén, h fejlesszek ki új technológiát... Sokszor sokaknál előfordul, h ezért korszakot kell lpniük, pedig nem akarnak, ezt a küldetést kivehetnétek, vagy legalább lehessen valamivel cserélni.
-A legfontosabb, h olyan idióta küldetések vannak, h a hajam égnek áll..
--Küldj el X egységet-mínuszos, plusz idő amíg újratermeled, főleg alcatraz nélkül. Persze kellemes érzés, mikor pont ekkor ütnek be(velem még nem fordult elő:))
--REngeteg küldetés mínuszos, és teljesen értelmetlen, ami elveszi az ember kedvét a játéktól. Chaten meg írták, h ez tök normális, szokjak hozzá. Ez normális, h a kis küldetéssel mínuszt termelek? Van gond nem kevés....

40 pár napja játszom, egyenlőre ennyi:) Legyetek szívesek ezen javítani, főleg telóra a kincsvadászatot:) Köszi előre is:)

Köszi előre is
 

DeletedUser25227

Guest
Itt is az egyik:
Építsek sófőzőr. Minek???!!! A térképen nincs só, amiből van plusz, vagyis normális termelés, azokból lent van 2-2....
Dobjak ki 12.040 aranyat, 23.320 alapanyagot az ablakon??!! Komolyan kérdezem, nektek van fogalmatok a stratégiáról?! Ezeknek a küldetéseknek a 20%-a teljesen felesleges, sőt, inkább csak hátráltatják a játékosokat, fejlődni vágyókat.
Kiadok 25.360 aranyat meg alapanyagot összesen, és kapok cserébe 10 sót...
A hülyének is megéri, hát még nekem:D
Komolyra fordítva, életképesebb küldetéseket csináljatok gyerekek, mert ez így nagyon nem jó.
NEm tudom, volt-e már erről szó, akkor kérlek, mond, mondjátok meg melyik topikban lehet erről beszélni, mert nem ártana szerintem....
Arról nem is beszélve, h mi van, ha az embernek nincs hozzá területe, valamint embere, mert ami bónuszos, azt már lerakta?
Spermabankot kell nyitnom, csak és kizárólag saját alapanyaggal....:)
 

DeletedUser25227

Guest
Az üzeneteket szortírozzátok légyszi ha lehet, legyen céhes üzenet, és privát, személyekkel folytatott üzenet.
Sokkal átláthatóbb lenne a levelezés.
 

erika5503

Aktív tag
mobilon eltűnt a leveleknél a az esemény felület ...nem látod ki támogatott--- ki rohant le éppen és csent el esetleg dolgokat....vagy ült be a fogadódba
 
Fent